«Додаток 4 по Єдиному внеску для роботодавців»

Питання по ЄСВ
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Ivmar писав:
Natalenna писав:Додзвонилася у ПФ. Звіти мої прийняті. Купа помилкових і по одному по кожній фірмі прийнятий. Все сьогодні п'ємо!!!!
Навіть без кв. 2. Я сьогодні мушу випити, бо щось мене це все задовбало#drinks#

Аналогично. Кв.2 нет, но в электронном кабинете отчет виден (в том числе и начисления обязательств по уплате ЕСВ в розрахунках с бюджетом уже есть#rtfm# ), а самое главное, в ПФ все загрузилось (правда на день позже, но 20 числа). Зачем мне это квитанция 2 нужна#wink# Пойду #drinks#
Я у ПФ поцікавилася, яким числом шедевр прийняли і реєстраційний номер. Переживу я без квитанції. Головне, що він є, нарахування зроблені.
Податковій за організацію прийому звітності "двійка"#hunter# і з них штраф - пляшка шампанського/коньяку кожному бухгалтеру за моральний ущерб. #drinks#
Ще хочу сказати, що молодці інспектори пенсійного в районах. На них пішов основний удар, хоча вони не винні.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Olgamica
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 22 грудня 2011, 02:12
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Olgamica »

Нет кв. №2!!!! Подскажите, пожалуйста, телефоны ПФ Соломенского р-на г. Киева. Я звоню по 3-м телефонам. Никто трубку не берет!!!

eunick
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 20 липня 2016, 09:19
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення eunick »

IFin. 2-х квитанций нет до сих пор, вчера ПФ вообще не видел моих "звітов", сегодня увидели - три раза отправляли, все три - приняты без ощибок, подтвердили. Фух - можно теперь и поработать...

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Gedda писав:Отправила отчет 18.07 - квитанции №2 нет, отправила повторно 20.07 в 19.44 пришла сегодня вторая квитанция с такой формулировкой:
"Пакет не прийнято.{09]
Виявлені помилки:
Код помилки 09Дата початку завантаження файлу: 21.07.2016 01:37:51Файл: *******.ZIPДата реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: 21.07.2016 01:37:51Номер реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: ***** Місяць: 06 Рік: 2016ЄДРПОУ/РНОККПП: *******ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "******"
Результат обробки: відомості зі звітності страхувальника не внесено до Реєстру застрахованих осіб. Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.
Попередження Заповніть податковий номер або серію та номер паспорта головного бухгалтера, за наявності такої посади
Помилка Увага! Звіт заборонено завантажувати, оскільки в підсистемі ЄСВ є чинний звіт без помилок поданий до закінчення граничного строку подачі звітів. Згідно правил формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску страхувальник має право повторно сформувати та подати звіт до закінчення терміну подання цього звіту. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт поданий страхувальником до закінчення терміну подання звітності

Это значит что первый отчет, поданный раньше принят?
Конечно, принят первый отчёт без ошибок. Теперь ждите квит № 2 на правильный отчёт. Но, настораживает то, что вчерашние отчёты , кто отправлял вечером, к ним не попали вчера. Писали, что у них там было всё отключено. Может быть поэтому?

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Хочу поддержать всех, кто не дождался квитанций 2. Мои тоже не долетели. В ПФУ все отчеты без помылок, сели хорошо. Хотя вчера около 17 их не видели. Спасибо девчатам из Павлоградского пенсионного за терпение и доброжелательное отношение. Всем хорошего дня!

новичок 072016
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 20 липня 2016, 10:12
Подякували: 2 рази

Повідомлення новичок 072016 »

Olgamica писав:Нет кв. №2!!!! Подскажите, пожалуйста, телефоны ПФ Соломенского р-на г. Киева. Я звоню по 3-м телефонам. Никто трубку не берет!!!
т.457-49-03. Ответили сразу.

olesya-zdes
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 03 лютого 2014, 13:13
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 28 разів

Повідомлення olesya-zdes »

Гоша писав:Хочу поддержать всех, кто не дождался квитанций 2. Мои тоже не долетели. В ПФУ все отчеты без помылок, сели хорошо. Хотя вчера около 17 их не видели. Спасибо девчатам из Павлоградского пенсионного за терпение и доброжелательное отношение. Всем хорошего дня!
А я дождалась вторую квитанцию - сегодня утром, пришла с ошибкой. Главное - вовремя!)) Посылала из ОПЗ через бесплатную Сонату. В ОПЗ на распечатке в табл.6 есть нули, а импортировало в сонату волшебным образом без нулей. вот он штраф на горизонтеее



Результат обробки: відомості зі звітності страхувальника не внесено до Реєстру застрахованих осіб. Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.

Помилка Таблиця 6 тип форми "початкова" рядок 2. Для ЗО 3056909512 не заповнено одне з полів "Ознака наявності трудової книжки (1-так,0-ні)", "Ознака наявності спецстажу (1-так, 0-ні)", "Ознака неповного робочого часу (1-так, 0-ні)" та "Ознака нового робочого місця (1-так, 0-ні)". Внесіть відповідне значення до цього реквізиту та надішліть звіт повторно.


Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

olesya-zdes писав:
Гоша писав:Хочу поддержать всех, кто не дождался квитанций 2. Мои тоже не долетели. В ПФУ все отчеты без помылок, сели хорошо. Хотя вчера около 17 их не видели. Спасибо девчатам из Павлоградского пенсионного за терпение и доброжелательное отношение. Всем хорошего дня!
А я дождалась вторую квитанцию - сегодня утром, пришла с ошибкой. Главное - вовремя!)) Посылала из ОПЗ через бесплатную Сонату. В ОПЗ на распечатке в табл.6 есть нули, а импортировало в сонату волшебным образом без нулей. вот он штраф на горизонтеее



Результат обробки: відомості зі звітності страхувальника не внесено до Реєстру застрахованих осіб. Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.

Помилка Таблиця 6 тип форми "початкова" рядок 2. Для ЗО 3056909512 не заповнено одне з полів "Ознака наявності трудової книжки (1-так,0-ні)", "Ознака наявності спецстажу (1-так, 0-ні)", "Ознака неповного робочого часу (1-так, 0-ні)" та "Ознака нового робочого місця (1-так, 0-ні)". Внесіть відповідне значення до цього реквізиту та надішліть звіт повторно.
В мене такі ж помилки при імпорті в Сонату.

solloist
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 21 липня 2016, 09:41
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення solloist »

То же самое. Отправила повторно - когда теперь ждать хоть какую-то квитанцию #help#

Dary
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 26 грудня 2012, 09:04
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Dary »

ylia1111 писав: У меня пришла квитанция № 2 в 1.24 , отчет не принят ОШИБКА - Помилка Увага! Звіт заборонено завантажувати, оскільки в підсистемі ЄСВ є чинний звіт без помилок поданий до закінчення граничного строку подачі звітів. Згідно правил формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску страхувальник має право повторно сформувати та подати звіт до закінчення терміну подання цього звіту. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт поданий страхувальником до закінчення терміну подання звітності
СОЗВОНИЛАСЬ С ПФУ , ЕСТЬ ОДНА АКТУАЛЬНАЯ (ВСЕГО ОТПРАВЛЯЛА 3).

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”