Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
Lucky25111983
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 23 червня 2015, 13:04
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lucky25111983 »

Lucky25111983 писав:
Яков писав:
Lucky25111983 писав:сумма указана в строке 5.1.1.1 .В таблице 6 указала только начисленый есв по одному сотруднику !Соответственно с таблицей 6 разбежность.отчет за март 2017 !Отчет в феврале был сформирован с минусом !
5.1.1 "22,0%, 36,76-49,7%, в т.ч. зменшено, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати".
Так у Вас 2 отчёта неправильных - за февраль и за март? А что Вы хотели исправить, но исправили неправильно?
Если можно, то сделайте скрины (без ФИО и кодов) табл. 6 и табл. 1 за февраль, и за март. Выложите их в спойлере.
И ещё вопрос: Вы от "руки" заполняли, или в программе? У меня Медок не даёт заполнить строку 5.1.1. без изменений табл. 6.
У Вас электронные ключи есть? Вы можете посмотреть квитанцию 2 в Кабинете? Там есть фразы: "Пакет прийнято" и "автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб."?
Я думаю, что отчёт у Вас не был принят "вдало". Т.е. не сдан[/quote
Сдаю через медок соответственно ключи есть!Отчет принят квитанция выявлены ошибки только по ИНН гл.бух. и штатной численности! А что вы имеете ввиду скрины и выложить их в сплойлере!За февраль отчет правильный там было уменьшенее суммы ЕСВ по таблице 6.И эта сумма перешла в отчет за март!
Такой ситуации думаю ни у кого не было но может дадите дельный совет как быть и как сдать отчет за апрель!

Марина бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 165
З нами з: 07 жовтня 2016, 10:23
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 94 рази

Повідомлення Марина бух »

Lucky25111983 писав:
Lucky25111983 писав:
Яков писав:5.1.1 "22,0%, 36,76-49,7%, в т.ч. зменшено, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати".
Так у Вас 2 отчёта неправильных - за февраль и за март? А что Вы хотели исправить, но исправили неправильно?
Если можно, то сделайте скрины (без ФИО и кодов) табл. 6 и табл. 1 за февраль, и за март. Выложите их в спойлере.
И ещё вопрос: Вы от "руки" заполняли, или в программе? У меня Медок не даёт заполнить строку 5.1.1. без изменений табл. 6.
У Вас электронные ключи есть? Вы можете посмотреть квитанцию 2 в Кабинете? Там есть фразы: "Пакет прийнято" и "автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб."?
Я думаю, что отчёт у Вас не был принят "вдало". Т.е. не сдан[/quote
Сдаю через медок соответственно ключи есть!Отчет принят квитанция выявлены ошибки только по ИНН гл.бух. и штатной численности! А что вы имеете ввиду скрины и выложить их в сплойлере!За февраль отчет правильный там было уменьшенее суммы ЕСВ по таблице 6.И эта сумма перешла в отчет за март!
Такой ситуации думаю ни у кого не было но может дадите дельный совет как быть и как сдать отчет за апрель!
Якщо я Вас правильно зрозуміла, то Ви у звіті за березень у рядку 5.1.1 відобразили суму, якої там не мало бути. Якщо так, то можливо, треба у звіті за квітень відобразити цю ж суму у рядку 4.1.1, і звітність вирівняється. А під звіт собі напишіть бухгалтерську довідку, щоб не заплутатися в подальшому.

Lucky25111983
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 23 червня 2015, 13:04
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lucky25111983 »

Марина бух писав:
Lucky25111983 писав:
Lucky25111983 писав: Такой ситуации думаю ни у кого не было но может дадите дельный совет как быть и как сдать отчет за апрель!
Якщо я Вас правильно зрозуміла, то Ви у звіті за березень у рядку 5.1.1 відобразили суму, якої там не мало бути. Якщо так, то можливо, треба у звіті за квітень відобразити цю ж суму у рядку 4.1.1, і звітність вирівняється. А під звіт собі напишіть бухгалтерську довідку, щоб не заплутатися в подальшому.
Спасибо попробую!

light-1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 22 січня 2016, 12:29
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення light-1 »

Здала звіт з помилкою у таблиці 6, рядок 15 (кількості календарних днів). Такі помилки правильно виправляти скасовуючою і новою таблицею 6, але по кожному працівнику окремо.... це треба 8 звітів додатково висилати.. Якщо просто повністю новий звіт скопіюю, тільки з правильними днями, - не буде помилкою? Останній зданий звіт зараховується правильним ж?)

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

light-1 писав:Здала звіт з помилкою у таблиці 6, рядок 15 (кількості календарних днів). Такі помилки правильно виправляти скасовуючою і новою таблицею 6, але по кожному працівнику окремо.... це треба 8 звітів додатково висилати.. Якщо просто повністю новий звіт скопіюю, тільки з правильними днями, - не буде помилкою?
Отчет за май?

light-1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 22 січня 2016, 12:29
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення light-1 »

IRINAST писав:
light-1 писав:Здала звіт з помилкою у таблиці 6, рядок 15 (кількості календарних днів). Такі помилки правильно виправляти скасовуючою і новою таблицею 6, але по кожному працівнику окремо.... це треба 8 звітів додатково висилати.. Якщо просто повністю новий звіт скопіюю, тільки з правильними днями, - не буде помилкою?
Отчет за май?
Да

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

light-1 писав:
IRINAST писав:
light-1 писав:Здала звіт з помилкою у таблиці 6, рядок 15 (кількості календарних днів). Такі помилки правильно виправляти скасовуючою і новою таблицею 6, але по кожному працівнику окремо.... це треба 8 звітів додатково висилати.. Якщо просто повністю новий звіт скопіюю, тільки з правильними днями, - не буде помилкою?
Отчет за май?
Да
Делаете новый правильный отчет, принят будет тот который сдан последний, никаких скасовуючих

light-1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 22 січня 2016, 12:29
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення light-1 »

А ще підскажіть: фірма нова, але ознаки нового робочого місця ніде не проставляю. На компесацію не претендуєм, значить можна не заморачуватись. Чи є якісь санкції щодо цього?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

light-1 писав:А ще підскажіть: фірма нова, але ознаки нового робочого місця ніде не проставляю. На компесацію не претендуєм, значить можна не заморачуватись. Чи є якісь санкції щодо цього?
https://buhgalter911.com/uk/news/news-105197.html почитайте тут, у меня не новое предприятие, этим не заморачиваюсь, у Вас новое, Вам решать

light-1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 22 січня 2016, 12:29
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення light-1 »

IRINAST писав:
light-1 писав:А ще підскажіть: фірма нова, але ознаки нового робочого місця ніде не проставляю. На компесацію не претендуєм, значить можна не заморачуватись. Чи є якісь санкції щодо цього?
https://buhgalter911.com/uk/news/news-105197.html почитайте тут, у меня не новое предприятие, этим не заморачиваюсь, у Вас новое, Вам решать
Це я читала) але про щтрафи тут нічого не вказано.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”