Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
ritamarg911
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 26 грудня 2017, 14:47
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення ritamarg911 »

ILN писав: Заново скопируйте отчет, зайдите в каждую таблицу и перелік таблиц, нажмите F5 (обновить), F6 (пересчитать), F4 (сохранить).
Подпишите отчет и отправьте. Последний принятый отчет, поданный до 20 числа, будет загружен в Реестр застрахованных лиц.
Справа в тому, що я побачила, що різні числа, вже після того, як отримала позитивну квитанцію 2(за переблений звіт). Тому і думаю - може це виявитись помилкою чи ні?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

ritamarg911 писав:
ILN писав: Заново скопируйте отчет, зайдите в каждую таблицу и перелік таблиц, нажмите F5 (обновить), F6 (пересчитать), F4 (сохранить).
Подпишите отчет и отправьте. Последний принятый отчет, поданный до 20 числа, будет загружен в Реестр застрахованных лиц.
Справа в тому, що я побачила, що різні числа, вже після того, як отримала позитивну квитанцію 2(за переблений звіт). Тому і думаю - може це виявитись помилкою чи ні?
Нет конечно, это не ошибка

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Добрый день! Подскажите, нужно исправить дату приема сотрудника в табл 5 и 6. Период давний. Я правильно вычитала что отдельно подаем табл 6 с статусом скасовуюча и титульный лист, потом початкова табл 6 и титульный лист, все строки дублируем и дод 5 отдельно или все вместе?

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

olga111 писав:Добрый день! Подскажите, нужно исправить дату приема сотрудника в табл 5 и 6. Период давний. Я правильно вычитала что отдельно подаем табл 6 с статусом скасовуюча и титульный лист, потом початкова табл 6 и титульный лист, все строки дублируем .
Я правильно понимаю что будет 4 отчета?
И как быть с остальными сотрудниками, дублировать и их?#help#

Постійний читач
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 13 березня 2012, 14:25
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Постійний читач »

Звіт буде один.
Перелік таблиць та дві таблиці 5 (початкова і скасовуюча)
тільки по людиниі по якій потрібно зробити зміни

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

olga111 писав:
olga111 писав:Добрый день! Подскажите, нужно исправить дату приема сотрудника в табл 5 и 6. Период давний. Я правильно вычитала что отдельно подаем табл 6 с статусом скасовуюча и титульный лист, потом початкова табл 6 и титульный лист, все строки дублируем .
Я правильно понимаю что будет 4 отчета?
И как быть с остальными сотрудниками, дублировать и их?#help#
Звітів буде 2
Звіт 1: Скасовуюча таблиця 5+Початкова таблиця 5+Ярлик
Звіт 2: Скасовуюча таблиця 6+Початкова таблиця 6+Ярлик.
Як сформувати є ось тут:
https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm ... aspx?hlt=y
Пости від Якова.

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Формирую в фри звите, и подскажите это правильно что оно мне формирует на титульном листе скасовуюча?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

olga111 писав:Формирую в фри звите, и подскажите это правильно что оно мне формирует на титульном листе скасовуюча?
Так.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Подскажите пожалуйста, обнаружили ошибку в отчестве работника подаю "скасовуючу" и "початкову" через Медок в квитанции 1 на "початкову" пишет "Виявлені помилки - Попередження- порушення вимог ст. 49 п. 49.18 ПКУ Граничний термін подання звітності за звітний період 20.02.18" Хотя в общих квитанциях ошибок нету мне хоть за каждый отчет уточненный штраф не влупят???

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

@Лиса писав:Подскажите пожалуйста, обнаружили ошибку в отчестве работника подаю "скасовуючу" и "початкову" через Медок в квитанции 1 на "початкову" пишет "Виявлені помилки - Попередження- порушення вимог ст. 49 п. 49.18 ПКУ Граничний термін подання звітності за звітний період 20.02.18" Хотя в общих квитанциях ошибок нету мне хоть за каждый отчет уточненный штраф не влупят???
Скасовуюча+початкова мають бути у одному звіті, і подібних квитанцій не має бути.
Раніше виправлення помилки у ПІБ робилося поданням наступного звіту з правильними даними. Ви точно мали робити уточнення?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”