Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
sim
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 07 вересня 2016, 12:40
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення sim »

Коллеги, кто сталкивался?Нужно подать "пустышку" по ЕСВ для юр.лица с наемными работниками.
Какие таблицы подаются, на что обратить внимание?Заранее спасибо.

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, делала "скасовуючу" и "початкову" по есв за июнь, и допустила ошибку. Отчет скасовуючий принят, но с ошибкой, не указала количество дней отработанных. Что теперь делать?

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, делала "скасовуючу" и "початкову" по есв за июнь, и допустила ошибку. Отчет скасовуючий принят, но с ошибкой, не указала количество дней отработанных. Что теперь делать?
Подскажите пожалуйста.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zxcvbnm писав:
zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, делала "скасовуючу" и "початкову" по есв за июнь, и допустила ошибку. Отчет скасовуючий принят, но с ошибкой, не указала количество дней отработанных. Что теперь делать?
Подскажите пожалуйста.
Це в 6 таблиці ? Сама не мала такої ситуації, тому важко порадити вірно... Можливо треба ще раз подати скасовуючу але з тими самими днями, але думаю, краще зателефонувати у свій ПФ - мають підказати як вчинити.

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Tasa писав:
zxcvbnm писав:
zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, делала "скасовуючу" и "початкову" по есв за июнь, и допустила ошибку. Отчет скасовуючий принят, но с ошибкой, не указала количество дней отработанных. Что теперь делать?
Подскажите пожалуйста.
Це в 6 таблиці ? Сама не мала такої ситуації, тому важко порадити вірно... Можливо треба ще раз подати скасовуючу але з тими самими днями, але думаю, краще зателефонувати у свій ПФ - мають підказати як вчинити.

Да, в таблице 6. Я думаю наверное надо опять подать скасовуючу. В скасовуючей указать без дней(тоесть как и подавала скасовуючу), а в звитной указать эти дни?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zxcvbnm писав:Да, в таблице 6. Я думаю наверное надо опять подать скасовуючу. В скасовуючей указать без дней(тоесть как и подавала скасовуючу), а в звитной указать эти дни?
Не впевнена якщо чесно... Не доводилось так подавати. В порядку 435 є тільки загальний опис порядку виправлення помилок.
А от чи скасовуючу 2 раз подається на скасовуючу чи ...оце не ясно
Зрозуміло тільки що на табл.6 якщо подається скасовуюча то має подаватись і початкова.
Саме тому я вам порадила зателефонувати у пенсійний.
ПС Мала колись ситуацію з виправленням помилки саме звіту ЄСВ, як я тільки не крутила - не виходило, і порядок 435 вздовж і впоперек перелопатила- а допоміг саме дзвінок в ПФ..

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, если надо подать скасовуючу по есв за март 2016г. по додатку 5 и додатку 6, то надо подавать отдельно скасовуючу на додаток 5 и отдельно на додаток 6, тоесть будет 2 отчета скасовуючих?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, если надо подать скасовуючу по есв за март 2016г. по додатку 5 и додатку 6, то надо подавать отдельно скасовуючу на додаток 5 и отдельно на додаток 6, тоесть будет 2 отчета скасовуючих?
Думаю так. Там нюанс саме з табл.6 - що можна скасувакти тільки один рядок 1 звітом, иому я б їх "розвела"
Почитайте, тут непогано написано. http://www.medirent.com.ua/press-center ... _data.html
І ще, дивлячись шо саме ви будете виправляти у табл.5 - деякі виправлення можна робити у поточному звіті.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1406
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 844 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Tasa писав:
zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, если надо подать скасовуючу по есв за март 2016г. по додатку 5 и додатку 6, то надо подавать отдельно скасовуючу на додаток 5 и отдельно на додаток 6, тоесть будет 2 отчета скасовуючих?
Думаю так. Там нюанс саме з табл.6 - що можна скасувакти тільки один рядок 1 звітом, иому я б їх "розвела"
Почитайте, тут непогано написано. http://www.medirent.com.ua/press-center ... _data.html
І ще, дивлячись шо саме ви будете виправляти у табл.5 - деякі виправлення можна робити у поточному звіті.
для коректури дод5 треда "додаткову" а скасовуючу для 6 дод крім сум

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

zoltan писав:
Tasa писав:
zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, если надо подать скасовуючу по есв за март 2016г. по додатку 5 и додатку 6, то надо подавать отдельно скасовуючу на додаток 5 и отдельно на додаток 6, тоесть будет 2 отчета скасовуючих?
Думаю так. Там нюанс саме з табл.6 - що можна скасувакти тільки один рядок 1 звітом, иому я б їх "розвела"
Почитайте, тут непогано написано. http://www.medirent.com.ua/press-center ... _data.html
І ще, дивлячись шо саме ви будете виправляти у табл.5 - деякі виправлення можна робити у поточному звіті.
для коректури дод5 треда "додаткову" а скасовуючу для 6 дод крім сум[/quote

в додатке 5 мне надо в фамилии принятого работника поменять букви и на і, тогда надо скасовуюча, а не додаткова?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”