Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Викуля писав:Была сегодня в пенсионном Голосеевского р-на. Инспектор сказала, что теперь в табл.6 обязательно заполняется гр.11"Місяць та рік, за який проведено нарахування" даже если просто показываем зарплату за текущий месяц. У кого какая есть информация по этому поводу поделитесь.
В самом порядке 22-2, я не нашла требования указывать месяц начисления, но в Нибу и в сети в статьях авторы, указывают на обязательном заполнении данной графы

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Тюша писав:
Викуля писав:Была сегодня в пенсионном Голосеевского р-на. Инспектор сказала, что теперь в табл.6 обязательно заполняется гр.11"Місяць та рік, за який проведено нарахування" даже если просто показываем зарплату за текущий месяц. У кого какая есть информация по этому поводу поделитесь.
По разным районам-по разному заполняла, в Печерском-не ставила, в Шевченковском-ставила.Да там и сноска есть, что поле необязательного заполнения-можно да, а можно и нет.
"Налоги и бух. учет" тоже пишет, что данный реквизит должен быть обязательно заполнен

Нита
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 22 грудня 2011, 00:54
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Нита »

Я всегда заполняла, хотя как-то инспектор сказала, что можно не заполнять. Ну их - раз стоит графа, то лучше писать...

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

Появився новий код 10, застосовується в разі нарахування працівникам з/п за дні щорічних та додаткових відпусток.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Автошкола писав:Появився новий код 10, застосовується в разі нарахування працівникам з/п за дні щорічних та додаткових відпусток.
Интересно, а как заполнять месяц и год, за который произведено начисление при отображении отпускных?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Тюша писав:
Викуля писав:Была сегодня в пенсионном Голосеевского р-на. Инспектор сказала, что теперь в табл.6 обязательно заполняется гр.11"Місяць та рік, за який проведено нарахування" даже если просто показываем зарплату за текущий месяц. У кого какая есть информация по этому поводу поделитесь.
По разным районам-по разному заполняла, в Печерском-не ставила, в Шевченковском-ставила.Да там и сноска есть, что поле необязательного заполнения-можно да, а можно и нет.
то что я писала, было актуально при старом отчете, а в новом четко написано:
"*** Місяць та рік, за який проведено нарахування, - реквізит обов’язково повинен бути заповнений.
У тому числі з обов’язковим зазначенням періодів у зв’язку з нарахованою сумою: допомоги по тимчасовій непрацездатності; відпускних (припадає на майбутній місяць); з кодами типів нарахувань 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
а також при відображенні: сторнованих сум відпускних та допомоги по тимчасовій непрацездатності, нарахованих у попередніх періодах, кількості календарних днів тимчасової непрацездатності та днів без збереження заробітної плати. "

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

Тюша писав:
Автошкола писав:Появився новий код 10, застосовується в разі нарахування працівникам з/п за дні щорічних та додаткових відпусток.
Интересно, а как заполнять месяц и год, за который произведено начисление при отображении отпускных?
Отже, в реквізит 10 «Код типу нарахувань» додався ще один код типу нарахувань – 10. Ним позначаються суми відпускних: «суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи “Загальна сума нарахованої заробітної плати (доходу) (усього з початку звітного місяця)” із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки у цьому місяці, з кодом типу нарахувань 10. Суми, що припадають на дні відпустки наступних місяців, включаються до поля наступних місяців і відображаються в окремих рядках за першим рядком з кодом типу нарахувань 10.» Що це значить?

Якщо раніше працівник йшов у відпустку, і ця відпустка переходила з одного місяця на наступний (так звана «перехідна відпустка»), то у таблиці 6 треба було внести два рядки. Перший – зарплата і відпускні (разом) за місяць звітний, другий рядок – сума відпускних, які припадали на наступний місяць (з вказанням місяця і року).

Тепер в цій же ситуації доведеться зробити три записи:
перший – це сума зарплати за звітний місяць без відпустки;
другий – сума відпускних, які припадають на звітний місяць;
третій – сума відпускних, які припадають на наступний місяць з кодом 10.

Тобто доведеться розбивати всі суми окремо.

Але і це ще не все приємне. Відтепер потрібно обов’язково заповнювати поле 11 «Місяць та рік, за який проведено нарахування». Так нам каже офіційне пояснення: «Реквізит 11. Місяць та рік, за який проведено нарахування, – реквізит обов’язково повинен бути заповнений. У тому числі з обов’язковим зазначенням періодів у зв’язку з нарахованою сумою:
допомоги по тимчасовій непрацездатності;
відпускних (припадає на майбутній місяць);
з кодами типів нарахувань 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
а також при відображенні:
сторнованих сум відпускних та допомоги по тимчасовій непрацездатності, нарахованих у попередніх періодах, кількості календарних днів тимчасової непрацездатності та днів без збереження заробітної плати».

Тобто якщо раніше треба було вказувати місяць та рік лише для тих виплат, які не стосувались звітного місяця, то тепер ці показники проставляються ОБОВЯЗКОВО, і неважливо, що звіт, наприклад подається за січень 2013 р, і зрозуміло, що суми в ньому стосуються січня 2013 року – тепер це треба зазначити прямо і безпосередньо в таблиці 6. …ну щоб зрозуміліше було…

#hunter#

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Тюша писав: Интересно, а как заполнять месяц и год, за который произведено начисление при отображении отпускных?
1-я строка: начисленная з/п
2-я строка: отпускные за текущий месяц
3-я строка: часть отпускных, которые относятся к след. месяцу

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

отпускные мы начисляем за прошлые периоды, беря в расчет зарплату за ,например, 12 месяцев.
там же написано, месяц и год за который произведено начисление. а не в каком произведено начисление.Может я плохо знаю "Французский"?

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Тюша писав:отпускные мы начисляем за прошлые периоды, беря в расчет зарплату за ,например, 12 месяцев.
там же написано, месяц и год за который произведено начисление. а не в каком произведено начисление.Может я плохо знаю "Французский"?
Правильно, ведь отпуск - это период, в течении которого за сотрудником сохраняется место работы и зарплата.
Значит гр. 11. Місяць та рік, за який проведено нарахування***-указывается месяц, к которому относится начисление отпускных.
А отпускные мы фактически начисляем не за прошлые месяцы, а учитывая заработок за прошлые месяцы определяем сумму средней з/п

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”