Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Шар
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 26 червня 2014, 12:45
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Шар »

Добрий день!Підкажіть будь ласка як правильно заповнити табл.5.ЄСВ, якщо працівнця змінила прізвище у травні а копію подала у вересні (паспорт виданий в травні, штамп про відмову від ІНН ставили у вересні але з відміткою дати видачі паспорта)?

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Шар писав:Добрий день!Підкажіть будь ласка як правильно заповнити табл.5.ЄСВ, якщо працівнця змінила прізвище у травні а копію подала у вересні (паспорт виданий в травні, штамп про відмову від ІНН ставили у вересні але з відміткою дати видачі паспорта)?
При зміні прізвища ІПН не змінюється. В табл. 5 звіту ЄСВ вказують тільки дані про трудові відносини. Працівниця не звільнена і не знову прийнята, то я думаю, що її не треба показувати у табл.5.

Шар
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 26 червня 2014, 12:45
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Шар »

В такому випадку у табл.6 за вересень пишемо просто інше прізвище і іпн(номер паспорта)?

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Шар писав:В такому випадку у табл.6 за вересень пишемо просто інше прізвище і іпн(номер паспорта)?
Так. ІПН - буде такий самий, а ПІБ - нове. Про номер паспорта я не знаю. У мене не було випадків відмови від ІПН.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Шар писав:В такому випадку у табл.6 за вересень пишемо просто інше прізвище і іпн(номер паспорта)?
Ось найшла. Треба Табл.5
http://news.dtkt.ua/ua/accounting/reposts/28721

Зміну прізвища застрахованої особи відображаємо в таблиці 5 Звіту по ЄСВ


Міндоходів роз'яснило, яким чином в звіті щодо сум нарахованого єдиного соцвнеску відобразити зміну прізвища застрахованої особи

Зміна прізвища застрахованої особи відображається в таблиці 5 «Відомості про трудові відносини осіб» додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454, а саме:

- верхня строка – старе призвіще, ім’я, по-батькові ЗО (графа 10), дата закінчення (графа 11);

- нижня строка – нове призвіще, ім’я, по-батькові ЗО (графа 10), дата початку (графа 11).

Дата закінчення та початку проставляються відповідно до внутрішнього наказу (розпорядження) підприємства про зміну прізвища працівника.
Дане розяснення розміщене в Загальнодоступному інформаційно - довідковому ресурсі (у категорії 301.06.01).

Шар
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 26 червня 2014, 12:45
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Шар »

Дякую!)))ось правда читаю і неможу зрозуміти, що писати у графі причина звільнення.


Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Шар писав:Дякую!)))ось правда читаю і неможу зрозуміти, що писати у графі причина звільнення.
В Довіднику "Причини звільнення" є "ІНША". Можна вибрати її, якщо не має посилання на КЗпП.

Шар
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 26 червня 2014, 12:45
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Шар »

а у таблиці 6 треба писати 2 прізвища?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27900 разів

Повідомлення Яков »

Шар писав:Добрий день!Підкажіть будь ласка як правильно заповнити табл.5.ЄСВ, якщо працівнця змінила прізвище у травні а копію подала у вересні (паспорт виданий в травні, штамп про відмову від ІНН ставили у вересні але з відміткою дати видачі паспорта)?
В Приказе № 454 от 04.09.2013, которым и утвержден "ПОРЯДОК формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" перечислены все случаи, когда необходимо подавать табл. 5 Додатка 4: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy- ... 62837.html
4.8. Таблиця 5 додатка 4 до цього Порядку призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб.
Таблиця 5 додатка 4 до цього Порядку подається страхувальником, якщо протягом звітного періоду:
було укладено або розірвано трудовий договір (цивільно-правовий договір, крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) із застрахованою особою;
було укладено або розірвано трудовий договір із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце;
особі надано відпустку по догляду за дитиною від трирічного віку до досягнення нею шестирічного віку;
особі надано відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
особі надано відпустку по вагітності і пологах.
У разі коли за даними страхувальника протягом звітного періоду не було зафіксовано фактів укладання та розірвання трудових угод (цивільно-правового договору), надання відповідної відпустки, таблиця 5 додатка 4 до цього Порядку не формується та не надається до органу доходів і зборів.
И в этом перечне - нет причины подачи табл. 5 при смене Ф.И.О.
А вот в разъяснениях на вопрос
Яким чином в звіті щодо сум нарахованого ЄВ відобразити зміну прізвища застрахованої особи?
Миндоходов даёт, непонятный на первый взгляд, ответ:
Коротка та повна відповіді ідентичні:
Зміна прізвища застрахованої особи відображається в таблиці 5 «Відомості про трудові відносини осіб» додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 (далі Порядок № 454), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160, а саме:
верхня строка – старе призвіще, ім’я, по-батькові ЗО (графа 10), дата закінчення (графа 11);
нижня строка – нове призвіще, ім’я, по-батькові ЗО (графа 10), дата початку (графа 11).
Дата закінчення та початку проставляються відповідно до внутрішнього наказу (розпорядження) підприємства про зміну прізвища працівника.
Т.е., в свой Приказ № 454 Миндох "забыл" внести это положение, а ответ дают из недействующего на сегодняшний момент Порядка № 22-2 от 08.10.2010, утверждённого Постановлением правления ПФУ:
4.8. Таблица 5 приложения 4 к этому Порядку предназначена для регистрации застрахованных лиц в реестре застрахованных лиц.
Таблица 5 приложения 4 к этому Порядку подается страхователем в случае, если в течение отчетного периода:
был заключен или разорван трудовой договор (гражданско-правовой договор, кроме гражданско-правового договора, заключенного с физическим лицом - предпринимателем, если выполняемые работы (оказываемые услуги) отвечают видам деятельности, отмеченным в свидетельстве о государственной регистрации их как предпринимателей) с застрахованным лицом;
произошли изменения в Ф. И. О. или в номере ЗЛ.
В случае, когда по данным страхователя в течение отчетного периода не было зафиксировано фактов заключения и расторжения трудовых соглашений (гражданско-правового договора) или не произошли изменения в Ф. И. О. или номере ЗЛ, таблица 5 приложения 4 к этому Порядку не формируется и не предоставляется органу Пенсионного фонда.
Учитывая, что в действующем Приказе № 454 обязательства по подаче табл. 5 при изменении Ф.И.О. - нет, то можно её и не подавать (что я и делал и собираюсь делать, пока не внесут изменения в Приказ).
В табл.6 указываю новые данные сотрудника - одной строчкой (в Вашем случае).
Зображення

Гадючка
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 29 вересня 2011, 01:55
Подякували: 4 рази

Повідомлення Гадючка »

Наближається 20 число - здавати звіт по ЄСВ. Можливо, хтось робив перерахунок-донарахунок ЄСВ і ПДФО по мобілізованих. Як це все показати в звіті? З першою таблицею все зрозуміло - в 6 розділі все покажу. А от як по працівникам в таблиці 6? Що саме цікаве, в червневий звіт суми донарахованої-нарахованої середньої зарплати у мене не попали - я їх просто не показувала, адже роз"яснення було пізніше, а до того в пенсійному казали не показувати. :smls07:

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”