Платежи ФОПов на ЕН по ЄСВ 22% (за себя) с 2016г.

Питання по ЄСВ
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12584
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 13521 раз
Подякували: 26860 разів

Повідомлення Яков »

Предлагаю в этой теме обсуждение вопросов, связанных с уплатой ЕСВ ФОПов-единщиков, начиная с января 2016г. и далее
Зображення

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

Хто знає ,може хто що чув? Сплачувати ЄСВ 22% на старі рахунки чи чекати нові?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12584
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 13521 раз
Подякували: 26860 разів

Повідомлення Яков »

Marina@ писав:Хто знає ,може хто що чув? Сплачувати ЄСВ 22% на старі рахунки чи чекати нові?
Если Вы не новая объединённая территориальная "громада" (для них открыли новые счета), то пока на старые. Сегодня платил и смотрел на сайте ДФС, для г. Одессы - старые
Зображення

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 462
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 161 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Вчера ездила в налоговую, спрашивала куда платить ЕСВ за себя единщикам. Сказали, что счета старые и сумы для уплаты старые, что для единщиков оставили те же 34,7%. Вышла с налоговой в шоке.

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5140
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5044 рази
Подякували: 17174 рази

Повідомлення Ин »

Oska писав:Вчера ездила в налоговую, спрашивала куда платить ЕСВ за себя единщикам. Сказали, что счета старые и сумы для уплаты старые, что для единщиков оставили те же 34,7%. Вышла с налоговой в шоке.

ЗІР 301.04.02
Повна. Відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є ФОП ЄП.
Згідно з частиною п’ятою ст. 8 Закону № 2464 ЄВ для платників, зазначених у ст. 4 Закону № 2464, встановлюється у розмірі 22 відс. до визначеної ст. 7 Закону № 2464 бази нарахування ЄВ.
ЄВ для ФОП ЄП нараховується - на суми, що визначаються такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄВ, встановленої Законом № 2464. При цьому сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску (п. 3 частини першої ст. 7 Закону № 2464).
Отже, ФОП ЄП без використання праці найманих працівників нараховують ЄВ у розмірі 22 відс. на суму, визначену такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄВ, встановленої Законом № 2464, та не менше розміру мінімального страхового внеску.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11445 разів
Подякували: 8953 рази

Повідомлення Любослава »

Яков писав:
Marina@ писав:Хто знає ,може хто що чув? Сплачувати ЄСВ 22% на старі рахунки чи чекати нові?
Если Вы не новая объединённая территориальная "громада" (для них открыли новые счета), то пока на старые.
Сегодня платил и смотрел на сайте ДФС, для г. Одессы - старые
А ФОП- пенсионеры за себя так и НЕ должны платить?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18219
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 1787 разів
Подякували: 9891 раз

Повідомлення Popen »

Любослава писав: А ФОП- пенсионеры за себя так и НЕ должны платить?

Пенсионеры, увы, не молодеют... Зато - не платят!!!

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3178 разів

Повідомлення shinna »

Popen писав:
Любослава писав: А ФОП- пенсионеры за себя так и НЕ должны платить?

Пенсионеры, увы, не молодеют... Зато - не платят!!!
Первое - огорчает#g_cray# , второе - радует!#curtsey#

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, за себя платить ЕСВ предпринимателю в январе за декабрь 34,7% 478,17 грн. на старые счета? или уже платить 22%?

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 626
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 420 разів

Повідомлення Spok »

zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, за себя платить ЕСВ предпринимателю в январе за декабрь 34,7% 478,17 грн. на старые счета? или уже платить 22%?
За декабрь платить надо 34,7 а с 2016 года смотрите тут http://0629-audit.com.ua/interesting/161.html счета пока не менялись

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”