«Додаток 5 по ЄСВ - річний»

Питання по ЄСВ
Инна Анатольевна
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 08 лютого 2012, 02:10
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Инна Анатольевна »

Blackdra писав:
Инна Анатольевна писав:
Blackdra писав: У меня то же самое, я так думаю в приват 24 какая-то старая форма
перевірила, дійсна форма, усе гаразд. Але ось таке ... зараз буду Приват душити )
А відпишіться будь-ласка як буде результат, я тоже відпишусь як будуть новини
містика якась - звязалась з Приватом, надіслала їм скрін кв.№2, дівчинка передзовнила, пояснила, що у них стара форма Звіту, післі 15-го зявиться нова, тоді треба буде вдруге надіслати Звіт.
Яка стара форма, не розумію. Форма звіту актуальна, добре, що є ще час))) та інші проги)))

Blackdra
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 06 квітня 2016, 13:59
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 66 разів

Повідомлення Blackdra »

Инна Анатольевна писав:
Blackdra писав:
Инна Анатольевна писав: перевірила, дійсна форма, усе гаразд. Але ось таке ... зараз буду Приват душити )
А відпишіться будь-ласка як буде результат, я тоже відпишусь як будуть новини
містика якась - звязалась з Приватом, надіслала їм скрін кв.№2, дівчинка передзовнила, пояснила, що у них стара форма Звіту, післі 15-го зявиться нова, тоді треба буде вдруге надіслати Звіт.
Яка стара форма, не розумію. Форма звіту актуальна, добре, що є ще час))) та інші проги)))
Если не ошибаюсь, по годовому есв бланк отчета F3000511, а в приват 24 у меня F3000510, а визуально вроде все правильно. И если во фризвите сформировать правильный ХML-файл, то в приват 24 не затягивается(( Так что ждем

мармозетка
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 20 квітня 2015, 11:05
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення мармозетка »

Заполняю отчет по ЕСВ для ФОП на общей сист. без деятельности в программе СКПЗ_ФПЗ. Когда включаю камеральную проверку Таблицы 1 выдает ошибку по каждой строчке месяца "Рядок (месяц) гр.5 - Сума нарахування не може мати від'ємне та нульове значення, якщо звітність "початкова" та від'ємне значення, якщо звітність "ліквідаційна" або "призначення пенсії". Подскажите, где я неправильно заполнила, ведь отчет должен быть нулевым.

evka
Гений
Гений
Повідомлень: 326
З нами з: 30 січня 2016, 17:45
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення evka »

За 2015 год требовали заполнять чистый доход (для ФОП на общей системе) по среднеарифметическому значению за кол-во месяцев, по додатку ф4. В этом году как поступать? Заполнять по Книге доходов и расходов?

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Підскажіть будь ласка, ФОП на єдиному був до 01.04.16, потім на загальному, ЄСВ звіт робити 2 шт. спочатку на єдиний, а потім на загальний, чи що? Щось зовсім до купи не можу скласти.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка, ФОП на єдиному був до 01.04.16, потім на загальному, ЄСВ звіт робити 2 шт. спочатку на єдиний, а потім на загальний, чи що? Щось зовсім до купи не можу скласти.
Я так розумію вам треба ДОд.5 + табл.1(заповнюються місяці де був на загальній) + табл.2 (місяці де був на ЄП)

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Tasa писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка, ФОП на єдиному був до 01.04.16, потім на загальному, ЄСВ звіт робити 2 шт. спочатку на єдиний, а потім на загальний, чи що? Щось зовсім до купи не можу скласти.
Я так розумію вам треба ДОд.5 + табл.1(заповнюються місяці де був на загальній) + табл.2 (місяці де був на ЄП)
Значить можна одним звітом тільки дві таблиці, я Вас так зрозуміла?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Діна 1977 писав: Значить можна одним звітом тільки дві таблиці, я Вас так зрозуміла?
Нужно - одним Додатком 5 с таблицами 1 и 2
Зображення

buhgalter-2010
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 692
З нами з: 13 березня 2012, 03:32
Дякував (ла): 141 раз
Подякували: 169 разів

Повідомлення buhgalter-2010 »

Яков писав:
Діна 1977 писав: Значить можна одним звітом тільки дві таблиці, я Вас так зрозуміла?
Нужно - одним Додатком 5 с таблицами 1 и 2
Напомните пожалуйста как в Freezvit выбрать так чтоб обе таблицы сделать одновременно.
В том году как то делала, в этом уже не помню. Получается только или то, или то

buhgalter-2010
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 692
З нами з: 13 березня 2012, 03:32
Дякував (ла): 141 раз
Подякували: 169 разів

Повідомлення buhgalter-2010 »

buhgalter-2010 писав:
Яков писав:
Діна 1977 писав: Значить можна одним звітом тільки дві таблиці, я Вас так зрозуміла?
Нужно - одним Додатком 5 с таблицами 1 и 2
Напомните пожалуйста как в Freezvit выбрать так чтоб обе таблицы сделать одновременно.
В том году как то делала, в этом уже не помню. Получается только или то, или то
ура, разобралась. вопрос снят

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”