«Додаток 5 по ЄСВ - річний»

Питання по ЄСВ
П_Ира
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 12 червня 2018, 11:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення П_Ира »

Проконсультуйте будь ласка,самозайнята особа (адвокат) сплачує ЕСВ з отриманого доходу за квартал. Питання, в тому,що базою нарахування ЕСВ є отриманий чистий дохід (доходи мінус витрати) чи весь отриманий дохід без витрат ?

Miola
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 30 квітня 2018, 00:25

Повідомлення Miola »

Вовкин писав:
anna1611 писав:Полные месяца в периодах ставьте, с 01.03 по 31.03-ос, ен-01.04-31.12
Завтра буду пробовать.
Вот же внесли изменения в отчет. Когда вносишь верные данные и из-за них происходит ошибка.
Спасибо.
Як заповняли колонку 3? Оскільки зі слів тих, хто вже подавали у дпі кажуть кол.3 залишати пустою, якщо ви нульовик на заг. сист. і коли ви на єд. платили з мінімалки

Miola
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 30 квітня 2018, 00:25

Повідомлення Miola »

Яков писав:
Вовкин писав:Исходя из этого опыта те примеры, что дал Яков, можно дополнить еще двумя вариантами.
Можно, и –..? Где скрины?#smile3#
И не только двумя. Есть ещё варианты, когда:
ФОП на ОСН получал доходы меньше минималки;
ФОП на ОСН получал доходы больше максималки;
ФОП в течение года закрывался и уже подавал ликвидационную, а потом снова открылся;
ФОП 2 раза в течение года был на ЕН (например, по состоянию на 1 января, с 1 апреля отказался и перешёл на ОСН, а с 1 июля снова на ЕН) – этот вариант вообще "особый", т.к. по НКУ такие способы избрания упрощёнки законны (1 раз в году подаётся заявление об избрании ЕН), а по разъяснениям ДФС ФОП такого права не имеет...
Добавьте #smile3#
Задовільніть, будь ласка, моє любопитство, яким чином ФО-Пу вдалось бути двічі в році на єдиному податку? У мене знайома закривалась і відкривалась в держреєстратора. і не дали другий раз єд.п-к.

Підкажіть, як бути, якщо ФО-П закривалась і відкривалась в одному і тому ж році. При закритті подала ЄВС5 ліквідаційну, а зараз подати лише ЄСВ5 за той період, що вона відкрилась чи повністю, охоплюючи період до закриття?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14119 разів
Подякували: 27904 рази

Повідомлення Яков »

Miola писав:Задовільніть, будь ласка, моє любопитство, яким чином ФО-Пу вдалось бути двічі в році на єдиному податку? У мене знайома закривалась і відкривалась в держреєстратора. і не дали другий раз єд.п-к.
ФОП 2 раза в течение года был на ЕН (например, по состоянию на 1 января, с 1 апреля отказался и перешёл на ОСН, а с 1 июля снова на ЕН) – этот вариант вообще "особый", т.к. по НКУ такие способы избрания упрощёнки законны (1 раз в году подаётся заявление об избрании ЕН), а по разъяснениям ДФС ФОП такого права не имеет...
Зображення

Miola
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 30 квітня 2018, 00:25

Повідомлення Miola »

Яков писав:
Miola писав:Задовільніть, будь ласка, моє любопитство, яким чином ФО-Пу вдалось бути двічі в році на єдиному податку? У мене знайома закривалась і відкривалась в держреєстратора. і не дали другий раз єд.п-к.
ФОП 2 раза в течение года был на ЕН (например, по состоянию на 1 января, с 1 апреля отказался и перешёл на ОСН, а с 1 июля снова на ЕН) – этот вариант вообще "особый", т.к. по НКУ такие способы избрания упрощёнки законны (1 раз в году подаётся заявление об избрании ЕН), а по разъяснениям ДФС ФОП такого права не имеет...
Мені цікаво, як такий особливий випадок міг статись.

А ще питання: якщо ФО-П на єдиному податку, але нульовик, то в кол.3 ставить прочерки?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14119 разів
Подякували: 27904 рази

Повідомлення Яков »

Miola писав:Мені цікаво, як такий особливий випадок міг статись.
Например, по состоянию на 1 января ФОП был на ЕН, с 1 апреля отказался и перешёл на ОСН, и с 1 июля снова на ЕН
Зачем задавать один и тот же вопрос?#swoon#
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14119 разів
Подякували: 27904 рази

Повідомлення Яков »

Miola писав:якщо ФО-П на єдиному податку, але нульовик, то в кол.3 ставить прочерки?
нет
Зображення

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18776
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2043 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Miola писав: Як заповняли колонку 3? Оскільки зі слів тих, хто вже подавали у дпі кажуть кол.3 залишати пустою, якщо ви нульовик на заг. сист. і коли ви на єд. платили з мінімалки
По моему мнению, гр.3 заполнению подлежит! Порядок внятного ответа не даёт, а вот пункт 3 части 1 статьи 7 Закона №2464, даёт...
"3) для платників, зазначених у пункті 4 частини першої статті 4 цього Закону, які обрали спрощену систему оподаткування, - на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску;"

Т.е. значение гр.3 может быть любым (по желанию платныка), но не может быть меньше мин.взноса.

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 871
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 285 разів
Подякували: 411 разів

Повідомлення Nepogoda »

С Новым годом,коллеги!
ФОП общесистемник без дохода, в третьей колонке проставлены нули, платил по минималке. Пришла вторая квитанция- отчет не принят - "не відповідає стандарту XML (помилка структури)". Чтобы это значило? Кто-то сталкивался с подобной проблемой?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14119 разів
Подякували: 27904 рази

Повідомлення Яков »

Nepogoda писав:С Новым годом,коллеги!
ФОП общесистемник без дохода, в третьей колонке проставлены нули, платил по минималке. Пришла вторая квитанция- отчет не принят - "не відповідає стандарту XML (помилка структури)". Чтобы это значило? Кто-то сталкивался с подобной проблемой?
Ищите ошибки: в форме отчёта, в галочках, в целостности пакета. В 4-й колонке и в 6-й цифры стоят?
Зображення

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”