«Додаток 4 по Єдиному внеску для роботодавців»

Питання по ЄСВ
Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

carolina1 писав:
meg писав:
Kas писав: Почему никто не отвечает. Уже все у всех хорошо?
Мне инспектор по ЕСВ в пятницу сказала,что указаний нет пока "что делать".А подавать повторно,мол,только навредите себе.
..Сидим-ждем.
якщо дає що звіт зарестрований під таким то номером то треба в програмі в якій ви набараєте треба поставити інший номер, сьогодні мені прийшла друга квитанція що звіт не прийнятий і я відправив ще раз і звіт прийнятий
Поясніть докладніше, який інший номер поставити. Яким чином ви відправили і прийнято. Наприклад набираю звіт в ОПЗ і відправляю через Сонату.

meg
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 28 квітня 2016, 11:49
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення meg »

Еще раз сейчас позвонила инспектору. Она сказала,что нет пока указаний,что с отчетами делать.
Лично я торопиться не буду. Наказание получить мы всегда успеем))

N.buhgalter
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 26 січня 2015, 16:22
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення N.buhgalter »

Сегодня утром отправила повторно ( в Соте скопировала и отправила) В 1-й квитанции - Виявлені помилки: Попередження - закінчення подання форми - 20.07.2016.
Только что пришла 2-я квитанция:
Пакет прийнято.
Виявлені помилки:
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
Державна фіскальна служба України

Dezy Lv
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 25 липня 2016, 15:05

Повідомлення Dezy Lv »

carolina1 писав:
meg писав:
Kas писав: Почему никто не отвечает. Уже все у всех хорошо?
Мне инспектор по ЕСВ в пятницу сказала,что указаний нет пока "что делать".А подавать повторно,мол,только навредите себе.
..Сидим-ждем.
якщо дає що звіт зарестрований під таким то номером то треба в програмі в якій ви набараєте треба поставити інший номер, сьогодні мені прийшла друга квитанція що звіт не прийнятий і я відправив ще раз і звіт прийнятий
Уточніть будь-ласка, як саме ви здали звіт за червень у липні повторно. Якщо вибирати період червень - в то в квитанції помилка "період минув" . Якщо вибирати період липень, то він і у звіті липень.. Програма Арт-звіт плюс. Буду дуже вдячна за відповідь.

carolina1
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 14 липня 2016, 14:23
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 27 разів

Повідомлення carolina1 »

Kas писав:
carolina1 писав:
meg писав: Мне инспектор по ЕСВ в пятницу сказала,что указаний нет пока "что делать".А подавать повторно,мол,только навредите себе.
..Сидим-ждем.
якщо дає що звіт зарестрований під таким то номером то треба в програмі в якій ви набараєте треба поставити інший номер, сьогодні мені прийшла друга квитанція що звіт не прийнятий і я відправив ще раз і звіт прийнятий
Поясніть докладніше, який інший номер поставити. Яким чином ви відправили і прийнято. Наприклад набираю звіт в ОПЗ і відправляю через Сонату.
якщо в ОРЗ то коли зберігаете там е віконечко де мож ставити номер (наприклад 5) і так кожну таблицю

carolina1
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 14 липня 2016, 14:23
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 27 разів

Повідомлення carolina1 »

Dezy Lv писав:
carolina1 писав:
meg писав: Мне инспектор по ЕСВ в пятницу сказала,что указаний нет пока "что делать".А подавать повторно,мол,только навредите себе.
..Сидим-ждем.
якщо дає що звіт зарестрований під таким то номером то треба в програмі в якій ви набараєте треба поставити інший номер, сьогодні мені прийшла друга квитанція що звіт не прийнятий і я відправив ще раз і звіт прийнятий
Уточніть будь-ласка, як саме ви здали звіт за червень у липні повторно. Якщо вибирати період червень - в то в квитанції помилка "період минув" . Якщо вибирати період липень, то він і у звіті липень.. Програма Арт-звіт плюс. Буду дуже вдячна за відповідь.
в першій квитанції що період минув це не помилка а попередження і звіт проходить

Dezy Lv
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 25 липня 2016, 15:05

Повідомлення Dezy Lv »

carolina1 писав:
Dezy Lv писав:
carolina1 писав: якщо дає що звіт зарестрований під таким то номером то треба в програмі в якій ви набараєте треба поставити інший номер, сьогодні мені прийшла друга квитанція що звіт не прийнятий і я відправив ще раз і звіт прийнятий
Уточніть будь-ласка, як саме ви здали звіт за червень у липні повторно. Якщо вибирати період червень - в то в квитанції помилка "період минув" . Якщо вибирати період липень, то він і у звіті липень.. Програма Арт-звіт плюс. Буду дуже вдячна за відповідь.
в першій квитанції що період минув це не помилка а попередження і звіт проходить
Щиро дякую.. Я зараз зкопіювала звіт за червень, змінила його порядковий номер, виправила помилку у таблиці 1, підписала і ще раз відправила. Прийшли квитанції №1 з зазначенням період минув. Отже, чекаю квитанцію №2.

carolina1
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 14 липня 2016, 14:23
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 27 разів

Повідомлення carolina1 »

Dezy Lv писав:
carolina1 писав:
Dezy Lv писав: Уточніть будь-ласка, як саме ви здали звіт за червень у липні повторно. Якщо вибирати період червень - в то в квитанції помилка "період минув" . Якщо вибирати період липень, то він і у звіті липень.. Програма Арт-звіт плюс. Буду дуже вдячна за відповідь.
в першій квитанції що період минув це не помилка а попередження і звіт проходить
Щиро дякую.. Я зараз зкопіювала звіт за червень, змінила його порядковий номер, виправила помилку у таблиці 1, підписала і ще раз відправила. Прийшли квитанції №1 з зазначенням період минув. Отже, чекаю квитанцію №2.
друга квитанція може не прийти ,треба дивитися в кабінет платника в звітність і в карточку чи є нарахування

vgerasim
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 24 квітня 2016, 22:01
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення vgerasim »

carolina1 писав:
Kas писав:
carolina1 писав: якщо дає що звіт зарестрований під таким то номером то треба в програмі в якій ви набараєте треба поставити інший номер, сьогодні мені прийшла друга квитанція що звіт не прийнятий і я відправив ще раз і звіт прийнятий
Поясніть докладніше, який інший номер поставити. Яким чином ви відправили і прийнято. Наприклад набираю звіт в ОПЗ і відправляю через Сонату.
якщо в ОРЗ то коли зберігаете там е віконечко де мож ставити номер (наприклад 5) і так кожну таблицю
А як зберігали, "звітний" чи "новий звітний"

Dezy Lv
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 25 липня 2016, 15:05

Повідомлення Dezy Lv »

я зберігала "звітний", бо мої попередні не були зараховані...

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”