«Платежі по ЄСВ; коди управлінь ПФУ»

Питання по ЄСВ
suzik
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 31 березня 2022, 09:19

Повідомлення suzik »

Kielo писав:
11 лютого 2022, 04:05
Доброго времени суток. Возникла странная для меня ситуация с оплатой ЕСВ. Я зарегистрировался как фоп 3 группы на упрощенке в декабре 2021 и в прошлом месяце оплатил ЕСВ 1450 грн. Эта сумма мне зачислилась и я могу видеть её в электронном кабинете в разделе "Стан розрахунків з бюджетом" в колонке "Надміру сплачені суми...". В этом месяце я уже подал годовую декларацию, пришла квитанция о получении, вроде всё норм, но буквально через сутки приходит такое уведомление:

"По податку 70 71040000 0 в ДПІ 1405 виникло зобов`язання 1430.00
Чекаємо сплати.
Перегляд стану розрахунків з бюджетом в приватній частині ЕК."

При этом уплаченные 1450 грн так и висят нетронутые в колонке "Надміру сплачені суми...".
Подскажите, это нормальная ситуация или я столкнулся с какой-то ошибкой? Как быть в такой ситуации? Пытался связаться с налоговой в нашем городе, но никто не берет трубку...
Доброго времени суток. Такая же проблема. У Вас получилось решить этот вопрос?

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

suzik писав:
04 квітня 2022, 10:57
Kielo писав:
11 лютого 2022, 04:05
Доброго времени суток. Возникла странная для меня ситуация с оплатой ЕСВ. Я зарегистрировался как фоп 3 группы на упрощенке в декабре 2021 и в прошлом месяце оплатил ЕСВ 1450 грн. Эта сумма мне зачислилась и я могу видеть её в электронном кабинете в разделе "Стан розрахунків з бюджетом" в колонке "Надміру сплачені суми...". В этом месяце я уже подал годовую декларацию, пришла квитанция о получении, вроде всё норм, но буквально через сутки приходит такое уведомление:

"По податку 70 71040000 0 в ДПІ 1405 виникло зобов`язання 1430.00
Чекаємо сплати.
Перегляд стану розрахунків з бюджетом в приватній частині ЕК."

При этом уплаченные 1450 грн так и висят нетронутые в колонке "Надміру сплачені суми...".
Подскажите, это нормальная ситуация или я столкнулся с какой-то ошибкой? Как быть в такой ситуации? Пытался связаться с налоговой в нашем городе, но никто не берет трубку...
Доброго времени суток. Такая же проблема. У Вас получилось решить этот вопрос?
Доброго дня. Такаж ситуація після здачі звіту за 4 квартал. Повідомлення висить, а у витягу заборгованості не має - навіть переплата. Що робити?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

buh_vika писав:
14 лютого 2023, 10:34
Доброго дня. Такаж ситуація після здачі звіту за 4 квартал. Повідомлення висить, а у витягу заборгованості не має - навіть переплата. Що робити?
Нічого не робити... Вас просто попередили про ваші забовьязання.

Макс86589
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 04 червня 2023, 00:30

Повідомлення Макс86589 »

Підкажіть будь ласка.

Новостворений ТОВ (березень). В штаті працівників є тільки директор (керівник).
З виписки ЄДР я тільки йду засновником. В робочих документах мене ніде не має. Тільки директор.
Чи потрібно меня як засновнику сплачувати ЄСВ за себе? Тому що я сплачую за себе (засновник) та за керівника. Але мені здається, що логічно за себе не сплачувати ЄСВ, а тільки ЄП та податки при виводі дивідендів. .
Як буде правильно, скажіть будь ласка.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

:help: Любі друзі! Цікавить питання: рахунки по ЄСВ (і зарплатні, і "за ФОПа") залишилися без змін ??? Судячи по тому, що всі бухвидання як води до рота набрали, то залишилися старі...

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Popen писав:
11 січня 2024, 14:25
:help: Любі друзі! Цікавить питання: рахунки по ЄСВ (і зарплатні, і "за ФОПа") залишилися без змін ??? Судячи по тому, що всі бухвидання як води до рота набрали, то залишилися старі...
Так, без змін
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”