«Єдиний внесок для роботодавців: нарахування, доплати та мінімалка...»

Питання по ЄСВ
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

asv писав:Добрий день. прошу сказати якщо працівник переведений на 0,5 окладу ( основне місце роботи) і в табелі стоїть 4 год неповний РД , а зп вже 0,5 кладу не дотягує до мінімалки,,, то чи можна оплатити ЄСВ з цієї зп 22% чи потрібно все ж таки 819,06...
Якщо трудова книжка працівника знаходиться на вашому підприємстві, то навіть якщо ви йому нарахували 10 грн зарплати за повний місяць перебування у трудових відносинах, ЄСВ - не менше ніж 819,06грн.

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

я теж так думаю, то мені знайома каже а в нас була перевірка з охорони праці і ніхто нічого не сказав.. всі на 0,5 і всі з того 0,5 платять 22%...тому і запитала

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

asv писав:я теж так думаю, то мені знайома каже а в нас була перевірка з охорони праці і ніхто нічого не сказав.. всі на 0,5 і всі з того 0,5 платять 22%...тому і запитала
Ну охорона праці сплату внесків та податків і не перевіряє. Для цього є ДФС. А по ЄСВ термін давності відсутній.
Хотіла б я побачити їхній звіт по ЄСВ...#blush# #g_crazy#

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13662
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

Обновлённая Законодательная база:

Закон України (редакція 02.08.2018) «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»
Закон України (редакція 15.08.2018) «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

Наказ Мінфіну 24.11.2014 № 1162 (редакція 29.03.2018 № 393) «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників»

Наказ Мінфіну 20.04.2015 № 449 (редакція 04.05.2018 № 469) «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

Наказ Мінфіну 11.04.2016 № 441 (редакція 15.05.2018 № 511) «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

Закон України (редакція 01.01.2017) «Про оплату праці»

КЗпП України (редакція 25.07.2018) «Кодекс законів про працю України»

Наказ Держстату від 13.01.2004 № 5 «Інструкція зі статистики заробітної плати»

Постанова КМУ від 08.02.1995 № 100 «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати[/url]»
Зображення

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

marina11 писав:
asv писав:я теж так думаю, то мені знайома каже а в нас була перевірка з охорони праці і ніхто нічого не сказав.. всі на 0,5 і всі з того 0,5 платять 22%...тому і запитала
Ну охорона праці сплату внесків та податків і не перевіряє. Для цього є ДФС. А по ЄСВ термін давності відсутній.
Хотіла б я побачити їхній звіт по ЄСВ...#blush# #g_crazy#

Не знаю как охорона ,а вчера пришнл Запит из Держрайаджминистрации по начислению трем сотрудникам з/п меньше минимального размера за июнь,как быстро среагировали и откуда вытянули суммы не знаю. Но понять,что там в отчете указаны отпускные смекалки видно не хватило, писала пояснення про нарахування отпускных и величине дохода в сумме за отработанное время плюс отпускные. Отправили на рассмотрение письмо, ждем ответа0, что соловей лета#g_witch#

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

novichok писав: Не знаю как охорона ,а вчера пришнл Запит из Держрайаджминистрации по начислению трем сотрудникам з/п меньше минимального размера за июнь,как быстро среагировали и откуда вытянули суммы не знаю. Но понять,что там в отчете указаны отпускные смекалки видно не хватило, писала пояснення про нарахування отпускных и величине дохода в сумме за отработанное время плюс отпускные. Отправили на рассмотрение письмо, ждем ответа0, что соловей лета#g_witch#

Райадминистрация видит зарплаты из Ваших отчетов по ЕСВ. Наказать не могут, но вызвать "на ковер" для дачи разъяснений могут.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

#help# Если отпуск приходится только на отчетный месяц, то отпускные следует отражать в табл.6 суммарно с зарплатой за этот месяц. Одной строкой и без указания кода 10 в графе 10...
Я же отразил #fool# двумя строками: отдельной строкой - з/п и отдельной строкой - отпускные (с кодом 10).
Кто что думает: считается ли это ошибкой и следует ли подавать исправления ??? Или таки правильно отражать это именно 2-мя строками ???

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Popen писав:#help# Если отпуск приходится только на отчетный месяц, то отпускные следует отражать в табл.6 суммарно с зарплатой за этот месяц. Одной строкой и без указания кода 10 в графе 10...
Я же отразил #fool# двумя строками: отдельной строкой - з/п и отдельной строкой - отпускные (с кодом 10).
Кто что думает: считается ли это ошибкой и следует ли подавать исправления ??? Или таки правильно отражать это именно 2-мя строками ???
Ось цитата з нового порядку заповнення звіту по ЄСВ, таблиця 6:
"Суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи 17 "Загальна сума нарахованої заробітної плати (нарахованого доходу) (усього з початку звітного місяця)" із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки у цьому місяці, з кодом типу нарахувань 10.

Суми, що припадають на дні відпустки в наступних місяцях, включаються до поля наступних місяців і відображаються в окремих рядках за першим рядком з кодом типу нарахувань 10.
"
Наче читати ще вмію, усі відпускні відображаються, як і раніше окремим рядком з кодом типу нарахувань 10, як Ви і зробили.
Звідки Ви взяли "Если отпуск приходится только на отчетный месяц, то отпускные следует отражать в табл.6 суммарно с зарплатой за этот месяц."?

elpice
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 19 квітня 2011, 01:43
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення elpice »

Подскажите по новой форме ,не поняла - за инвалидов что уже платим 22% , а не 8,41%?????
Что я упустила?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

elpice писав:Подскажите по новой форме ,не поняла - за инвалидов что уже платим 22% , а не 8,41%?????
Что я упустила?
Платим 8,41%. Показываем 22 %, типа, сколько государство "недополучило" за инвалида. Эта строчка информативная, на расчеты не влияет.

Відповісти

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”