Освобождение от уплаты ЕСВ для ФЛП-единщиков

Питання по ЄСВ
Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

FyDD писав:
05 грудня 2023, 14:03
Asia Svetlova писав:
03 листопада 2023, 11:38
Яков писав:
03 жовтня 2023, 10:46
Було таке...
Здавав "уточнення" за 2022 у 2023-му р. Але це було до того, як відновили штрафи.
Вважаю, що Ваша думка: "якщо зараз сплатити, то для нього буде діяти норма по "невчасну сплату" з накладанням відповідних санкцій" — вірна
Спілкувалася з ДПС гарячою лінією з цього питання. Стверджують, що на основі пункта про добровільність, терміни сплати і , відповідно, штрафні санкції за їх порушення застосовані бути не можуть. Як вважаєте, чи можна їм вірити? Мова про те щоб зараз сплатити ЄСВ за 3-й квартал 23.
А я думал только у меня эта проблема. ФОП теперь хочет оплатить за 1-3кв. 2023
И тоже мучаюсь, не знаю точно последствий. С учетом добровольности могут и не штрафануть
А с учетом состояния бюджета и фискальных приколов- очень даже
Проблема в тому, що спиратись на консультації гарячої лінії теж неможливо, бо був в мене нещодавно випадок, коли місцева податкова у відповідь на те, що все було зроблено як в ПКУ і як консультує гаряча лінія сказала, що ПКУ вони трактують по іншому, а на гарячій лінії сидять теоретики, а от вони на місцях круті практики і краще знають як треба. Короче, як би ми не зробили-все одно-штраф. Єдиний вихід, який я бачу, це отримати ІПК
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Asia Svetlova писав:
07 грудня 2023, 10:15
Проблема в тому, що спиратись на консультації гарячої лінії теж неможливо, бо був в мене нещодавно випадок, коли місцева податкова у відповідь на те, що все було зроблено як в ПКУ і як консультує гаряча лінія сказала, що ПКУ вони трактують по іншому, а на гарячій лінії сидять теоретики, а от вони на місцях круті практики і краще знають як треба. Короче, як би ми не зробили-все одно-штраф. Єдиний вихід, який я бачу, це отримати ІПК
Та не треба, шановні добродії, ніякої ІПК !!! :dash: Треба просто НЕ платити цей ЄСВ за минулі періоди!!! Бо раніше треба було думати... 8-)

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

:hi: А от шо, любі друзі, пише про це наш улюблений "Фактор":
1. "Якщо ФОП не хоче цим правом [НЕ сплачувати] користуватися, він не йде в податкову і не укладає угоду на добровільну сплату ЄСВ. Він просто сплачує ЄСВ за стандартними (!) для ФОП правилами, тобто за правилами, які прописані для ФОП у Законі про ЄСВ. Їх змінювати не можна: ні суму ЄСВ, яка підлягає сплаті, ні строки сплати."
2. "якщо ФОП сплатить ЄСВ «за себе», наприклад, за весь рік у грудні, його цілком правомірно можуть оштрафувати за несвоєчасну сплату!"

Відповісти

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”