Грядуть нові реформи

Обговорюємо законопроекти та інші новини
Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

НАЙМАНІ ПРАЦІВНИКИ БУДУТЬ ПЛАТИТИ ЧАСТИНУ ЄСВ ЗАМІСТЬ РОБОТОДАВЦІВ, - ПЕНСІЙНИЙ ФОНД
http://finbalance.com.ua/news/Naymani-p ... iyniy-fond

Пенсійний фонд розробив законопроект, який передбачає перерозподіл єдиного внеску між роботодавцем та найманим працівником шляхом збільшення розміру утримань із заробітної плати працівників на 13% (до 16,64%) та відповідно зменшення розміру нарахувань на фонд оплати праці для роботодавця на 13%.
Наразі середньомісячний відсоток нарахованого та утриманого єдиного внеску складає 39,47%, з яких 35,83% сплачує роботодавець, а 3,68% – працівник.
«Такий перерозподіл не повинен призвести до зменшення реальної заробітної плати найманих працівників, що повинно закріпитись законодавчо.
Перерозподіл єдиного внеску від роботодавця до найманого працівника буде сприяти зацікавленості в його сплаті останнім, посиленні страхових принципів у соціальному страхуванні та зменшенні дефіциту бюджету фонду внаслідок легалізації заробітної плати та зайнятості», - констатують у Пенсійному фонді.
Також законопроект передбачає вилучення положень із Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо застосування платниками з 2016 року понижуючого коефіцієнту 0,6 до розміру єдиного внеску.
Як констатують у Пенсійному фонді, це сприятиме збалансуванню його бюджету. «За прогнозними розрахунками втрати бюджету Фонду у 2016 році від застосування такого коефіцієнту становитимуть 65,6 млрд. грн», - зауважується в пояснювальній записці до законопроекту.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13682
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27918 разів

Повідомлення Яков »

Ин писав:МІНФІН: СТАВКА ПДВ МОЖЕ ЗРОСТИ ДО 22%
Міністерство фінансів прораховує варіант підвищення ставки ПДВ на 1-2%. Про це заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва в інтерв’ю журналу «Новое время».
При цьому чільний представник Мінфіну уточнила, що йдеться про тимчасове підняття ПДВ – на період до стабілізації економіки.
Також О. Макеєва відзначила, що озвучувана окремими фахівцями ідея скасування ПДВ не відповідає 112 директиві ЄС, в якій встановлена мінімальна ставки ПДВ для країн ЄС на рівні 15%.
«Оскільки Україна вибрала для себе зовнішньополітичний курс стати повноправним членом ЄС, то ігнорувати європейські правила ми не можемо», - підкреслила заступник міністра фінансів.
http://finbalance.com.ua/news/Minfin-st ... sti-do-22-
Как-то смешно и нелогично получается:
Временно поднять ставку налога мы можем (для стабилизации экономики), а временно отменить налог (по той же причине) - неа :)
Для поднятия ставок найдётся куча причин и экономических обоснований, для снижения или отмены - достаточно одной причины, чтобы не делать этого и даже не рассматривать.
Такая расплывчатая формулировка - "на період до стабілізації економіки" - это сколько: 5 лет, 10 лет, 2 дня???
Интересно, как бы это звучало, если бы отчёты нужно было бы сдавать, не в чётко прописанные сроки, а, например, "до первого заморозка", или "пока температура воды в Чёрном море не прогреется до 26 гр.С"?

Вы сразу скажите, что мы повышаем, например, "с 01.10.2015 до 30.09.2016"; либо: "экономику мы стабилизируем точно в срок до 30.09.2016". А так, без указания конкретных сроков, их понятие "временное" можно толковать только как "постоянное", либо "о-ооо-очень дли-и-иительное"#smile3#
Зображення

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Яков писав: Вы сразу скажите, что мы повышаем, например, "с 01.10.2015 до 30.09.2016"; либо: "экономику мы стабилизируем точно в срок до 30.09.2016". А так, без указания конкретных сроков, их понятие "временное" можно толковать только как "постоянное", либо "о-ооо-очень дли-и-иительное"#smile3#
и что? у нас уже был "временный" военный сбор до 01.01.2015.
нет ничего более постоянного, чем временное

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

ArinaArina писав:
Яков писав: Вы сразу скажите, что мы повышаем, например, "с 01.10.2015 до 30.09.2016"; либо: "экономику мы стабилизируем точно в срок до 30.09.2016". А так, без указания конкретных сроков, их понятие "временное" можно толковать только как "постоянное", либо "о-ооо-очень дли-и-иительное"#smile3#
и что? у нас уже был "временный" военный сбор до 01.01.2015.
нет ничего более постоянного, чем временное
По поводу военного сбора вчера провела маленький рассчёт. На заседании кабмина на прошлой неделе объявили или заявили или как ещё сказать ......, что в день Украина тратит на войну 1 000 000 грн. Я взяла среднюю (по данным статистики) з.п. одной своей области и умножила на последние известные мне цифры официально трудоустроенных людей и на 1,5%. Получается, что только моя область, которая ближе к концу списка по величине з.п. даёт в месяц до 6 000 000 грн. военного сбора.

Вопрос: а куда же уходят оставшиеся деньги?

LEnergo
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 18 серпня 2015, 12:03

Повідомлення LEnergo »

Здравствуйте.

Сегодня увидела наброски новой налоговой реформы. Очень заинтересовал пункт -

• Банківська гарантія/депозит як передумова для оскарження податкових нарахувань до Державної фіскальної служби та в суді •

Т.е. приходят с проверкой - акт - ППР (например на 500 тыс).
Хочешь судиться - ищи 500 тыс., кидай на депозит и судись. Если нет -
ППР вступает в силу и готово!

Я правильно поняла? Если так - это нарушение права на судебное рассмотрение, и это
нельзя пропустить.

Прошу поделиться мнением.

Спасибо.

Анни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 05 жовтня 2011, 06:57
Дякував (ла): 2705 разів
Подякували: 675 разів

Повідомлення Анни »

Вероніка писав:
ArinaArina писав:
Яков писав: Вы сразу скажите, что мы повышаем, например, "с 01.10.2015 до 30.09.2016"; либо: "экономику мы стабилизируем точно в срок до 30.09.2016". А так, без указания конкретных сроков, их понятие "временное" можно толковать только как "постоянное", либо "о-ооо-очень дли-и-иительное"#smile3#
и что? у нас уже был "временный" военный сбор до 01.01.2015.
нет ничего более постоянного, чем временное
По поводу военного сбора вчера провела маленький рассчёт. На заседании кабмина на прошлой неделе объявили или заявили или как ещё сказать ......, что в день Украина тратит на войну 1 000 000 грн. Я взяла среднюю (по данным статистики) з.п. одной своей области и умножила на последние известные мне цифры официально трудоустроенных людей и на 1,5%. Получается, что только моя область, которая ближе к концу списка по величине з.п. даёт в месяц до 6 000 000 грн. военного сбора.

Вопрос: а куда же уходят оставшиеся деньги?
А Вы считали за день или за месяц?
я тоже когда-то пробовала подсчитать
если в стране официально трудоустроено 5 млн, если взять что они, в среднем, получают 1300,00 то ВС с одного 19,50 в месяц
5млн х 19,50 = 97,5 млн грн : 30.44 = 3,2 млн в день т.е. ежедневно 2,2 млн в день "испаряются"
или у нас в стране трудоустроено около 1,5 млн граждан... что около 3% населения (все очень примерно, точными данными не обладаю)

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Анни писав:
Вероніка писав:
ArinaArina писав: и что? у нас уже был "временный" военный сбор до 01.01.2015.
нет ничего более постоянного, чем временное
По поводу военного сбора вчера провела маленький рассчёт. На заседании кабмина на прошлой неделе объявили или заявили или как ещё сказать ......, что в день Украина тратит на войну 1 000 000 грн. Я взяла среднюю (по данным статистики) з.п. одной своей области и умножила на последние известные мне цифры официально трудоустроенных людей и на 1,5%. Получается, что только моя область, которая ближе к концу списка по величине з.п. даёт в месяц до 6 000 000 грн. военного сбора.

Вопрос: а куда же уходят оставшиеся деньги?
А Вы считали за день или за месяц?
я тоже когда-то пробовала подсчитать
если в стране официально трудоустроено 5 млн, если взять что они, в среднем, получают 1300,00 то ВС с одного 19,50 в месяц
5млн х 19,50 = 97,5 млн грн : 30.44 = 3,2 млн в день т.е. ежедневно 2,2 млн в день "испаряются"
или у нас в стране трудоустроено около 1,5 млн граждан... что около 3% населения (все очень примерно, точными данными не обладаю)

Средняя заработная плата штатного работника в Украине в июне выросла на 6,4% (257 грн) по сравнению с маем этого года и на 1 июля составляет 4299 грн

Об этом пишет Эспрессо.TV со ссылкой на Государственную службу статистики.

Госстат также сообщил, что количество штатных, официально трудоустроенных работников в Украине в июне составила 8,03 млн граждан.



Ежедневные расходы на военное противостояние на востоке Украины составляют около $5-7 млн.
Об этом сообщила министр финансов Наталия Яресько в интервью телеканалу Ukraine Today.

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

cometa писав:
Анни писав:
Вероніка писав: По поводу военного сбора вчера провела маленький рассчёт. На заседании кабмина на прошлой неделе объявили или заявили или как ещё сказать ......, что в день Украина тратит на войну 1 000 000 грн. Я взяла среднюю (по данным статистики) з.п. одной своей области и умножила на последние известные мне цифры официально трудоустроенных людей и на 1,5%. Получается, что только моя область, которая ближе к концу списка по величине з.п. даёт в месяц до 6 000 000 грн. военного сбора.

Вопрос: а куда же уходят оставшиеся деньги?
А Вы считали за день или за месяц?
я тоже когда-то пробовала подсчитать
если в стране официально трудоустроено 5 млн, если взять что они, в среднем, получают 1300,00 то ВС с одного 19,50 в месяц
5млн х 19,50 = 97,5 млн грн : 30.44 = 3,2 млн в день т.е. ежедневно 2,2 млн в день "испаряются"
или у нас в стране трудоустроено около 1,5 млн граждан... что около 3% населения (все очень примерно, точными данными не обладаю)

Средняя заработная плата штатного работника в Украине в июне выросла на 6,4% (257 грн) по сравнению с маем этого года и на 1 июля составляет 4299 грн

Об этом пишет Эспрессо.TV со ссылкой на Государственную службу статистики.

Госстат также сообщил, что количество штатных, официально трудоустроенных работников в Украине в июне составила 8,03 млн граждан.



Ежедневные расходы на военное противостояние на востоке Украины составляют около $5-7 млн.
Об этом сообщила министр финансов Наталия Яресько в интервью телеканалу Ukraine Today.
Считаю на калькуляторе:
8 030 000 * 4 299 = 34 520 970 000
34 520 970 000 * 1,5% = 517 814 550
517 814 550 / 30,4 = 17 033 373,36 в день.
И теперь вопрос - а куда идет разница?
Или я не правильно считаю?

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

Viktori писав:
cometa писав:
Анни писав: А Вы считали за день или за месяц?
я тоже когда-то пробовала подсчитать
если в стране официально трудоустроено 5 млн, если взять что они, в среднем, получают 1300,00 то ВС с одного 19,50 в месяц
5млн х 19,50 = 97,5 млн грн : 30.44 = 3,2 млн в день т.е. ежедневно 2,2 млн в день "испаряются"
или у нас в стране трудоустроено около 1,5 млн граждан... что около 3% населения (все очень примерно, точными данными не обладаю)

Средняя заработная плата штатного работника в Украине в июне выросла на 6,4% (257 грн) по сравнению с маем этого года и на 1 июля составляет 4299 грн

Об этом пишет Эспрессо.TV со ссылкой на Государственную службу статистики.

Госстат также сообщил, что количество штатных, официально трудоустроенных работников в Украине в июне составила 8,03 млн граждан.



Ежедневные расходы на военное противостояние на востоке Украины составляют около $5-7 млн.
Об этом сообщила министр финансов Наталия Яресько в интервью телеканалу Ukraine Today.
Считаю на калькуляторе:
8 030 000 * 4 299 = 34 520 970 000
34 520 970 000 * 1,5% = 517 814 550
517 814 550 / 30,4 = 17 033 373,36 в день.
И теперь вопрос - а куда идет разница?
А ще військовим збором обкладалися продаж валюти до недавнього часу, виграші в лотерею, оренда з 2015 року

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

За військовий збір можу сказати лише одне: коли ДФС сказала, можете не звітувати за 2014 р. за в/з я для себе зрозуміла, що гроші вже осіли у відповідних кишенях.
Мені "сподобалось", що вони знову переписують наново ПКУ. Судячи із професіоналізму авторів законів, за якими ми "працюємо" з Нового року, то простіше зразу застрелитися. І то потім прийдуть і скажуть, що пістолет не такий і кулі не такі.
Транспортний податок хочуть розширити. Я пропоную включити у список об'єтів оподаткування, окрім автомобілів ще велосипеди, інвалідні коляски, і звичайно що ноги. У кожного їх аж дві.

Чує моє серце, що бізнес швиденько згорнеться після оновленого ПКУ.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Новини законодавства”