Грядуть нові реформи

Обговорюємо законопроекти та інші новини
Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Яков писав:Никогда у меня лично...
За Вас - я дуже радий #smile3# Можу побажати гарного здоров'я таки одеситам таки працівникам одеських податкових))
Як і, напевно, значна частина інших людей так чи інакше пов'язаних із бухгалтерією - свій код ДРФО я знаю на пам'ять і можу назвати його в зворотньому порядку в 12 годин ночі. Але таки вимагали оригінал, і таки вимагали ж - абсурдність чого я одразу вказав в першому пості. Ну та код ДРФО це не головне - це просто одна капля, яка тим не менше стала ще одним мінусом "живого спілкування" з податковою по такому побутовому питанню як "довідка про доходи".
Яков писав:Чтобы получить не один экземпляр справки, а больше - в заявлении указываю, например, "Прошу выдать справку о доходах за 2014 год в 3-х экземплярах, для предоставления: один - по требованию, второй - в ...районный суд г., третий - в Посольство/Консульство республики ..."
Це якщо одразу запрошувати декілька довідок. Якщо ж особа отримала одну, а потім виявилось, що їй треба декілька - вона не може зайти в безкоштовну сонату (/єдине вікно / інше ПЗ) та роздрукувати ще екземпляр довідки чи запросити нову довідку достатньо оперативно. Їй треба буде поїхати до опричників і, що саме гірше, в живу спілкуватись з податківцями ))
Яков писав:В этой форме не указывается "сумма на руки", а только начисленная. .... Не видно, чтобы в Ответе указывалась дата увольнения (хотя, возможно, но не обязательно, эта дата будет указана в графе 10).
Уважніше, будь-ласка - я ж не писав ніде, що там є і повинна бути сума на руки. Я написав, що такої суми немає в довідці ПФУ - також в довідці ПФУ немає інформації про доходи, які не оподатковуються ЄСВ (там тільки інформація про суми, які попадають у звіт по ЄСВ). Також я не писав, що там має бути інформація про звільнення. Я писав про те, що отримати набагато швидше в своїй ситуації потрібну мені інформацію я міг за допомогою сервісу, який зараз запустила податкова - аніж при особистому спілкуванні з редисками. Те, що інформацію про звільнення надали пізніше це в принципі нормально - її дійсно треба "вибирати".
Яков писав:ФОПы, имеющие электр. ключи/подписи, за исключением небольшого количества (не осуществляющих деятельность, либо получающих мизерные доходы, позволяющих обращаться за субсидией) не будут пользоваться этим сервисом: субсидия им не нужна.
Так ДФС і не позиціонує цей сервіс на ФОПів)) Те, що сервіс не потрібний ФОПам не робить його менш корисним.
Яков писав:Что касается Физлиц, то кол-во "продвинутых" бабушек и дедушек, желающих оформить субсидию и при этом свободно разбирающихся в электронных ключах, думаю, - минимально.
Цей сервіс - це опція, а не єдиний можливий варіант отримати довідку. Цільовою аудиторією субсидії є далеко не тільки бабушки і дєдушки. Окрім того не забувайте, що навіть у бабушок та дєдушок, цілком можливо, є свій знайомий "ТЫЖБУХГАЛТЕР" який їм у отриманні ключів та оформленні електронної довідки може підсобити #smile3#

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Я за час, коли не відвідував 911, аж призабув, чому мені завжди не дуже подобалась тема про реформи)) Тепер згадав)
Обговорення тут занадто часто нагадує анонімні коментарі на головній сторінці 911:
- Новина про те, що податкові накладні можна отримати з реєстру і не треба спілкуватись із стервозним главбухом контрагента? Коментарі: мудаки, уроди, брєд, поверни стіну Дуров!
- Новина про мораторій на перевірки? Коментарі: мудаки, уроди, брєд, поверніть мені мою ковбасу за 1,20 руб. (карб.?)
- Новина про заборону перевіряти періоди, які вже перевірені податковою? Коментарі: мудаки, уроди, брєд, запіліть мені назад мій СССР!
- Новина про те, що Яресько не підтримала введена податків на авто? Коментарі: мудаки, уроди, брєд, верніть мені назад мій уютний 1997 рік!

- Новина про те, що довідку про доходи можна отримати не оббиваючи пороги в податковій? НУ НЕ БРЄД, А?!

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13682
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27918 разів

Повідомлення Яков »

Marlboro писав:...За Вас - я дуже радий #smile3# Можу побажати гарного здоров'я таки одеситам таки працівникам одеських податкових))...
#thank2# #smile3# Спасибо! И Вам не хворать
Зображення

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Marlboro писав:Я за час, коли не відвідував 911, аж призабув, чому мені завжди не дуже подобалась тема про реформи)) Тепер згадав)
Обговорення тут занадто часто нагадує анонімні коментарі на головній сторінці 911:
- Новина про те, що податкові накладні можна отримати з реєстру і не треба спілкуватись із стервозним главбухом контрагента? Коментарі: мудаки, уроди, брєд, поверни стіну Дуров!
- Новина про мораторій на перевірки? Коментарі: мудаки, уроди, брєд, поверніть мені мою ковбасу за 1,20 руб. (карб.?)
- Новина про заборону перевіряти періоди, які вже перевірені податковою? Коментарі: мудаки, уроди, брєд, запіліть мені назад мій СССР!
- Новина про те, що Яресько не підтримала введена податків на авто? Коментарі: мудаки, уроди, брєд, верніть мені назад мій уютний 1997 рік!

- Новина про те, що довідку про доходи можна отримати не оббиваючи пороги в податковій? НУ НЕ БРЄД, А?!
Чтобы справку о доходах запросить надо таки пойти сначала оббить пороги для того чтобы получить ключи для запроса этой самой справки, в этом и бред, не каждый в этом понимает так как Вы (я имею ввиду получение ключа, установка прогр обеспечения и создание запроса и получение ответа, а судя по постам на этом форуме, некоторые бухгалтера не могут въехать например в СЭА, не говоря уже о простых людях), а Вы перекрутили все в какой-то непонятный мутный контекст про СССР. Когда мы жили в СССР такого бреда как сейчас и при памяти не было. Так что БРЕД эта ихняя система получения справок о доходах еще и КАКАЯ!!!! БРЕДЯТИНА. Достали они уже, а так же те, которые потакают что все хорошо, в европу идем... ну-ну.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Ніхто не змушує дєдушок і бабушок йти до податкової і оформляти ключі. Цей сервіс просто дає альтернативу походу.
Особисто цього не бачив, але багато чув про те, що совєтські люди мали змогу приймати участь в такому розважальному загальнодержавному атракціоні, як ЧЕРГА (за посиланням можуть бути нецензурні слова) - так от, люди, які люблять стояти в чергах під кабінетами можуть і після введення цього сервісу отримувати таке задоволення. А всі інші можуть оформити ключі раз в два роки і отримувати довідки без черги #smile3# #ok#

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Да не в очередях тут дело, и не в странах и системах управления, все гораздо проще - просто рядовому человеку не нужна эта система чтобы заказать один раз справку о доходах, ведь субсидию будут автоматом продлевать, хоть сто лет эти ключи действовать будут, смысла просто в них нет, простым людям проще справку о доходах заказать и получить и все. А у предпринимателей есть возможность и всегда была получить ключи, а бланк справки о доходах можно подтянуть в существующие программы по сдаче отчетности, в чем проблема-то? Зачем создавать то, что никому не нужно? Чтобы показать что кто-то работает, тем самым усложняя жизнь простым людям? А не проще было бы просто взять заявление у людей на субсидию, в котором указать код ИНН и ФИО человека, и пусть органы предоставления субсидий делают запросы о доходах и определяют сколько положено кому субсидий, зачем эти фразы на бланках, что если неверно доходы укажете. то вернете суммы субсидий в n-кратном размере? запугивают, чтобы поменьше людей за субсидией обращались? Всё как обычно в этой недоделаной стране, рассказывают что всё упростили, только через задницу сначала пропустили.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Елена_П писав:Да не в очередях тут дело, и не в странах и системах управления, все гораздо проще - просто рядовому человеку не нужна эта система чтобы заказать один раз справку о доходах, ведь субсидию будут автоматом продлевать, хоть сто лет эти ключи действовать будут, смысла просто в них нет, простым людям проще справку о доходах заказать и получить и все. А у предпринимателей есть возможность и всегда была получить ключи, а бланк справки о доходах можно подтянуть в существующие программы по сдаче отчетности, в чем проблема-то? Зачем создавать то, что никому не нужно? Чтобы показать что кто-то работает, тем самым усложняя жизнь простым людям? А не проще было бы просто взять заявление у людей на субсидию, в котором указать код ИНН и ФИО человека, и пусть органы предоставления субсидий делают запросы о доходах и определяют сколько положено кому субсидий, зачем эти фразы на бланках, что если неверно доходы укажете. то вернете суммы субсидий в n-кратном размере? запугивают, чтобы поменьше людей за субсидией обращались? Всё как обычно в этой недоделаной стране, рассказывают что всё упростили, только через задницу сначала пропустили.
после последних изменений в декларации на субсидию не нужно указывать суммы доходов, нужно указать только источник. И если такая справка нужна была, чтоб правильно заполнить суммы в деке, то теперь в ней и смысла-то особого нет, т.к. источник своих доходов, думаю, большинство в состоянии и без справки указать. Так что смысла в этом новом "сервисе" именно в тех целях, как указано - ноль целых, ноль десятых. А если было такое желание сделать народу "покращення", так организовали бы прием этих заяв и дек на субсидии в электронном виде - вот это было бы интересно и нужно. А так - очередная пыль в глаза.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Елена_П писав:Зачем создавать то, что никому не нужно? Чтобы показать что кто-то работает, тем самым усложняя жизнь простым людям?
Чому Ви думаєте, що це нікому не потрібно, Ви по собі судите? І в чому конкретно виявилось ускладнення Вашого життя з введенням такого сервісу?
Елена_П писав:А не проще было бы просто взять заявление у людей на субсидию, в котором указать код ИНН и ФИО человека, и пусть органы предоставления субсидий делают запросы о доходах и определяют сколько положено кому субсиди
Якщо так зробити, то Ви перша ж напишете, що вони там "мутять" і підтасовують розмір субсидії, виключаючи субсидіанта з процесу.

П.С. про реформи, класика #smile3# :
КартинкО
ЗображенняЗображення

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

ArinaArina писав:после последних изменений в декларации на субсидию не нужно указывать суммы доходов, нужно указать только источник. И если такая справка нужна была, чтоб правильно заполнить суммы в деке, то теперь в ней и смысла-то особого нет, т.к. источник своих доходов, думаю, большинство в состоянии и без справки указать. Так что смысла в этом новом "сервисе" именно в тех целях, как указано - ноль целых, ноль десятых. А если было такое желание сделать народу "покращення", так организовали бы прием этих заяв и дек на субсидии в электронном виде - вот это было бы интересно и нужно. А так - очередная пыль в глаза.
Функціонал цієї довідки і не вичерпується субсидією.
Була недавно ситуація на Ліга:форумі розбирали - людина працювала собі 11 місяців десь там, а потім з нею трапився нещасний випадок. Вона до роботодавця - а виявилось, що її ніхто офіційно і не працевлаштовував. Другий випадок: влаштувалась особа на підприємство, отримувала непогану зарплату, а потім стався якийсь конфлікт, особа пішла до суду - а виявилось, що в неї офіційна зарплата = мінімальній, а все інше їй доплачували конвертом, а вона цього навіть не знала.
Наявність такого сервісу, за допомогою якого можна контролювати, що показує роботодавець - це дуже корисна функція. Звісно, що хто не стикався з проблемами - не оцінить. Тим більше, що бухгалтер (а таких на форумі переважна більшість) певно не розуміє, як це не знати що там показує роботодавець, адже бухгалтер наближена особа до цієї інформації, а ситий голодному не вірить.

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Marlboro писав:
Елена_П писав:Зачем создавать то, что никому не нужно? Чтобы показать что кто-то работает, тем самым усложняя жизнь простым людям?
Чому Ви думаєте, що це нікому не потрібно, Ви по собі судите? І в чому конкретно виявилось ускладнення Вашого життя з введенням такого сервісу?
Елена_П писав:А не проще было бы просто взять заявление у людей на субсидию, в котором указать код ИНН и ФИО человека, и пусть органы предоставления субсидий делают запросы о доходах и определяют сколько положено кому субсиди
Якщо так зробити, то Ви перша ж напишете, що вони там "мутять" і підтасовують розмір субсидії, виключаючи субсидіанта з процесу.
Ну во первых не надо переходить на меня, потому что наши правители засранцы бестолковые, еще придумают обязаловку таких запросов от людей, как когда-то запретили предпринимателям вручную сдавать отчеты, а только по электронке, мотивируя это выпуском так называемых бесплатных ключей, и видела я те очереди дикие за ихними ключами, а что касается подтасовок и муток, это и так будет, а доходы указанные в справках они все равно перепроверять будут, так что это замечание не к месту.

Відповісти

Повернутись до “Новини законодавства”