Грядуть нові реформи

Обговорюємо законопроекти та інші новини
ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Marlboro писав:
ArinaArina писав:после последних изменений в декларации на субсидию не нужно указывать суммы доходов, нужно указать только источник. И если такая справка нужна была, чтоб правильно заполнить суммы в деке, то теперь в ней и смысла-то особого нет, т.к. источник своих доходов, думаю, большинство в состоянии и без справки указать. Так что смысла в этом новом "сервисе" именно в тех целях, как указано - ноль целых, ноль десятых. А если было такое желание сделать народу "покращення", так организовали бы прием этих заяв и дек на субсидии в электронном виде - вот это было бы интересно и нужно. А так - очередная пыль в глаза.
Функціонал цієї довідки і не вичерпується субсидією.
Була недавно ситуація на Ліга:форумі розбирали - людина працювала собі 11 місяців десь там, а потім з нею трапився нещасний випадок. Вона до роботодавця - а виявилось, що її ніхто офіційно і не працевлаштовував. Другий випадок: влаштувалась особа на підприємство, отримувала непогану зарплату, а потім стався якийсь конфлікт, особа пішла до суду - а виявилось, що в неї офіційна зарплата = мінімальній, а все інше їй доплачували конвертом, а вона цього навіть не знала.
Наявність такого сервісу, за допомогою якого можна контролювати, що показує роботодавець - це дуже корисна функція. Звісно, що хто не стикався з проблемами - не оцінить. Тим більше, що бухгалтер (а таких на форумі переважна більшість) певно не розуміє, як це не знати що там показує роботодавець, адже бухгалтер наближена особа до цієї інформації, а ситий голодному не вірить.
ну если рассматривать эту справку в таком ракурсе - тогда, конечно, дело важное. Хотя, если работник задавался целью проверить свои начисления - то и раньше это проблемой не было. Достаточно было тыкнуть свидетельство соц. страхования в автомат самообслуживания в пенсионном фонде или зарегистрироваться в сервисе пенсионного фонда для доступа к личным данным. Не будучи бухгалтером, в жизни б не догадала бы, что для контроля своей з/п надо получить электронные ключи и заказать справку о доходах ДЛЯ СУБСИДИИ.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Елена_П писав:Ну во первых не надо переходить на меня, потому что наши правители засранцы бестолковые, еще придумают обязаловку таких запросов от людей...
Взагалі-то Ви такий висновок ще одразу зробили. Типу, що ці довідки тільки так і треба отримувати, і інваліди та пенсіонери тепер змушені будуть розбиратись з "Єдиним вікном" (виділене кольором Ви не писали, але це контекстуально слідує з Вашого посту). Що, звісно, неправильно - адже це опціональний сервіс: хто хоче користується, хто хоче йде за папером.
Елена_П писав:... а что касается подтасовок и муток, это и так будет, а доходы указанные в справках они все равно перепроверять будут, так что это замечание не к месту.
Але перепровіряти вони вже будуть самі, і результат звірки з податковою не буде відрізнятись від довідки (якщо після довідки не були подані УР, наприклад). А отже субсидіант, якщо така довідка задіяна - бачить, яку інформацію він подав і з якого розрахунку обраховується субсидія.
Я, наприклад, коли отримував в грудні минулого року довідку із здивуванням побачив, що за мною рахуються 200грн якогось доходу від Прихватбанку (певно, Беня щось мутить) - от Вам і "знають розмір своїх доходів".

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

ArinaArina писав:Достаточно было тыкнуть свидетельство соц. страхования в автомат самообслуживания в пенсионном фонде или зарегистрироваться в сервисе пенсионного фонда для доступа к личным данным.
Ну так треба все одно кожного разу йти до Пенсійного фонду і вставляти свідоцтво в автомат. Не говорячи вже про те, що свідоцтво на руках є у одиниць - я абсолютно впевнений в тому, що повальна більшість людей на цьому форумі про нього навіть не знають) Особисто я в повсякденному житті не бачив ще нікого, в кого воно було б і хто знав би як чи хотів би його отримати.
А ключами зараз здивувати вже не так складно :)
ArinaArina писав:.... заказать справку о доходах ДЛЯ СУБСИДИИ.
А там в назві довідки ніде про субсидію і не вказано. Як і обговорювалось з Яковом - такий текст є лише в самій довідці, а в назві форми і в рекламі сервісу про субсидії нічого не пишуть.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Marlboro писав:
ArinaArina писав:после последних изменений в декларации на субсидию не нужно указывать суммы доходов, нужно указать только источник. И если такая справка нужна была, чтоб правильно заполнить суммы в деке, то теперь в ней и смысла-то особого нет, т.к. источник своих доходов, думаю, большинство в состоянии и без справки указать. Так что смысла в этом новом "сервисе" именно в тех целях, как указано - ноль целых, ноль десятых. А если было такое желание сделать народу "покращення", так организовали бы прием этих заяв и дек на субсидии в электронном виде - вот это было бы интересно и нужно. А так - очередная пыль в глаза.
Функціонал цієї довідки і не вичерпується субсидією.
Була недавно ситуація на Ліга:форумі розбирали - людина працювала собі 11 місяців десь там, а потім з нею трапився нещасний випадок. Вона до роботодавця - а виявилось, що її ніхто офіційно і не працевлаштовував. Другий випадок: влаштувалась особа на підприємство, отримувала непогану зарплату, а потім стався якийсь конфлікт, особа пішла до суду - а виявилось, що в неї офіційна зарплата = мінімальній, а все інше їй доплачували конвертом, а вона цього навіть не знала.
Наявність такого сервісу, за допомогою якого можна контролювати, що показує роботодавець - це дуже корисна функція. Звісно, що хто не стикався з проблемами - не оцінить. Тим більше, що бухгалтер (а таких на форумі переважна більшість) певно не розуміє, як це не знати що там показує роботодавець, адже бухгалтер наближена особа до цієї інформації, а ситий голодному не вірить.
Примеры неудачные. Люди из Ваших примеров этим сервисом пользоваться не будут.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

cometa писав:Примеры неудачные. Люди из Ваших примеров этим сервисом пользоваться не будут.
А може й будуть, Ви цього не знаєте. Може бути два варіанти:
1) або ці люди скористаються цим сервісом і перевірять роботодавця;
2) або ці люди ВЗАГАЛІ не будуть мати можливості перевіряти роботодавця без особистого візиту в податкову чи пенс.фонд.
І це просто два приклади, які навскидку згадались. Реальних ситуацій може бути безліч. Тому я дійсно щиро не розумію, чому люди вважають це "брєдом" - адже це ніяк не ускладнює їм життя, і це в будь-якому разі краще, аніж взагалі нічого не робити. З таким же успіхом можна називати "брєдом" отримання довідки про несудимість в режимі он-лайн (зараз запускають тестовий сервіс) - якщо мене ніколи не судили і проблем з криміналом я не маю, то значить сервіс БРЄД і авторів треба на кол посадити #smile3# Критика заради критики.

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Marlboro писав:Але перепровіряти вони вже будуть самі, і результат звірки з податковою не буде відрізнятись від довідки (якщо після довідки не були подані УР, наприклад). А отже субсидіант, якщо така довідка задіяна - бачить, яку інформацію він подав і з якого розрахунку обраховується субсидія.
Я, наприклад, коли отримував в грудні минулого року довідку із здивуванням побачив, що за мною рахуються 200грн якогось доходу від Прихватбанку (певно, Беня щось мутить) - от Вам і "знають розмір своїх доходів".
Так и я об этом говорила, когда еще только придумали изменения и эти бланки. Я беру вот свою маму и своего брата (он был ЧП, слава богу в этом году закрылся) конечно, они знают, что я как бухгалтер всегда смогу помочь и проконсультировать. Сейчас брат уехал в другой город, мама надумала подавать на субсидию, так вот она даже не понимает как заполнять эти бумажки, а что говорить обо всех остальных таких же? Вот у нее пенсия на карточку начисляется, и ощадбанк там какие-то копейки начисляет на остатки средств на счету, и что теперь ей за справкой идти о доходах? или ключи эти долбаные брать идти, если она не понимает вообще ни черта?
А что касается брата, как отчет надо сдавать или еще что, то он в этих бумагах и бухгалтерии тоже ни бум-бум, и сколько не объясняй - бестолку. Короче, не хочу развивать эту тему. Всегда была против, зачем людей заставляли ЧП регистрировать, и все время усложнять и закручивать гайки в усложнении налогообложения, если они сами не понимают в бухгалтерии, а доходы от их деятельности скромной не позволяют нанимать бухгалтера...

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Marlboro писав:
cometa писав:Примеры неудачные. Люди из Ваших примеров этим сервисом пользоваться не будут.
А може й будуть, Ви цього не знаєте. Може бути два варіанти:
1) або ці люди скористаються цим сервісом і перевірять роботодавця;
2) або ці люди ВЗАГАЛІ не будуть мати можливості перевіряти роботодавця без особистого візиту в податкову чи пенс.фонд.
І це просто два приклади, які навскидку згадались. Реальних ситуацій може бути безліч. Тому я дійсно щиро не розумію, чому люди вважають це "брєдом" - адже це ніяк не ускладнює їм життя, і це в будь-якому разі краще, аніж взагалі нічого не робити. З таким же успіхом можна називати "брєдом" отримання довідки про несудимість в режимі он-лайн (зараз запускають тестовий сервіс) - якщо мене ніколи не судили і проблем з криміналом я не маю, то значить сервіс БРЄД і авторів треба на кол посадити #smile3# Критика заради критики.
Человек, который 11 месяцев не знает оформлен он или нет, который работает и не понимает, что он не всю зарплату получает официально (все таки подписи в ведомостях, карточки). Он просто даже не знает, что его осчастливили таким сервисом.
Я не считаю это бредом. Только, как обычно не все так радужно как пишут.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

cometa писав:Человек, который 11 месяцев не знает оформлен он или нет, который работает и не понимает, что он не всю зарплату получает официально (все таки подписи в ведомостях, карточки). Он просто даже не знает, что его осчастливили таким сервисом
Його можна навчити. Після того, як він один раз так "лохонувся" - йому можна показати як запобігти цьому. Він розкаже біля підїзду своїм сусідам і можливо вони також навчаться. Це в БУДЬ-ЯКОМУ разі краще, аніж взагалі відсутність механізму.
Елена_П писав:... так вот она даже не понимает как заполнять эти бумажки, а что говорить обо всех остальных таких же?
Ну так всі люди різні. Комусь це важко, а хтось розбереться. Важливо, щоб у людей було право вибору і широкі можливості у всьому - хтось не може освоїти стару "нокію" і отримує довідку в паперовому вигляді, а хтось нормально працює з айфоном і буде отримувати довідку в електронному вигляді.
Елена_П писав:Всегда была против, зачем людей заставляли ЧП регистрировать, и все время усложнять и закручивать гайки в усложнении налогообложения...
О, ну от і корінь Вашого незадоволення сервісом #smile3# Вам просто не подобається щось інше, і Ви свою критику та незадоволення переносите на всі інші сфери. Саме це я хотів показати з прикладом коментарів на головній сторінці - замість того, щоб якось осмилюсвати і переварювати зміни, пристосовуватись до прогресу, люди матюкаються і проявляють свою злобу та незадоволення життям де тільки можна. Вам не подобається реєстрація ФОПом, а тому Ви назвали введення цього сервісу брєдом.
Представляю що буде, коли шановна пані Н. Яресько і так собі шановна пані О. Макєєва опублікують на цьому тижні проект податкової реформи )))

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Marlboro писав:
cometa писав:Человек, который 11 месяцев не знает оформлен он или нет, который работает и не понимает, что он не всю зарплату получает официально (все таки подписи в ведомостях, карточки). Он просто даже не знает, что его осчастливили таким сервисом
Його можна навчити. Після того, як він один раз так "лохонувся" - йому можна показати як запобігти цьому. Він розкаже біля підїзду своїм сусідам і можливо вони також навчаться. Це в БУДЬ-ЯКОМУ разі краще, аніж взагалі відсутність механізму.
с таким же успехом человеку можно было давно показать дорогу в пенсионный фонд и научить писать заяву на регистрацию в пенсионном сервисе. кстати, регистрация бессрочная, в отличие от ключей ДФС.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Marlboro писав:
cometa писав:Человек, который 11 месяцев не знает оформлен он или нет, который работает и не понимает, что он не всю зарплату получает официально (все таки подписи в ведомостях, карточки). Он просто даже не знает, что его осчастливили таким сервисом
Його можна навчити. Після того, як він один раз так "лохонувся" - йому можна показати як запобігти цьому. Він розкаже біля підїзду своїм сусідам і можливо вони також навчаться. Це в БУДЬ-ЯКОМУ разі краще, аніж взагалі відсутність механізму.
Насмешили. Кто ж его научит, кто ему покажет?

Відповісти

Повернутись до “Новини законодавства”