Грядуть нові реформи

Обговорюємо законопроекти та інші новини
MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

С 1 января в Украине начала действовать новая форма декларации о доходах физлиц

http://ru.golos.ua/ekonomika/s_1_yanvar ... ah_fizlits

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Dfcbkbcf писав:
Radmila.nov писав:
22% для всех? Так что теперь не будет разбивки по класса проф.риска?
получается что и эту видомисть розподилу сдавать не к чему
А я тут собралась заяву писать на смену класса проф.риска -получается это все уже НЕ НУЖНО?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Президент Украины Петр Порошенко подписал принятый Верховной Радой 24 декабря правительственный закон для оптимизации социальных расходов, который входит в пакет так называемых «бюджетных законов», необходимых для принятия государственного бюджета Украины на 2016 год.

https://news.mail.ru/politics/24451128/?frommail=1

Законом, в частности, установлено, что индексация доходов населения проводится в случае, если величина индекса потребительских цен превысила порог индексации в размере 103% (согласно действующему законодательству — 101%).

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

karmen2011 писав:
Dfcbkbcf писав:
Radmila.nov писав:
22% для всех? Так что теперь не будет разбивки по класса проф.риска?
получается что и эту видомисть розподилу сдавать не к чему
А я тут собралась заяву писать на смену класса проф.риска -получается это все уже НЕ НУЖНО?
Я, бы не спешила так радоваться. На Ресурсах (27.12.15г)была выложена сравнительная таблица изменений по ставкам налогов, так тат написано: В СРЕДНЕМ 22%

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Valentina писав:
karmen2011 писав:
Dfcbkbcf писав: получается что и эту видомисть розподилу сдавать не к чему
А я тут собралась заяву писать на смену класса проф.риска -получается это все уже НЕ НУЖНО?
Я, бы не спешила так радоваться. На Ресурсах (27.12.15г)была выложена сравнительная таблица изменений по ставкам налогов, так тат написано: В СРЕДНЕМ 22%
Не в среднем, а именно 22%

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Valentina писав:
karmen2011 писав:
Dfcbkbcf писав: получается что и эту видомисть розподилу сдавать не к чему
А я тут собралась заяву писать на смену класса проф.риска -получается это все уже НЕ НУЖНО?
Я, бы не спешила так радоваться. На Ресурсах (27.12.15г)была выложена сравнительная таблица изменений по ставкам налогов, так тат написано: В СРЕДНЕМ 22%
сторінка 116-125
у Законі України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"
ґ) у статті 8:
частину п’яту викласти в такій редакції:
"5. Єдиний внесок для платників, зазначених у статті 4 цього Закону, встановлюється у розмірі 22 відсотки до визначеної статтею 7 цього Закону бази нарахування єдиного внеску.
У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.
При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску, встановлена цією частиною, застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру";

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/909-viii



Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

Nadiy писав:
Valentina писав:
karmen2011 писав: А я тут собралась заяву писать на смену класса проф.риска -получается это все уже НЕ НУЖНО?
Я, бы не спешила так радоваться. На Ресурсах (27.12.15г)была выложена сравнительная таблица изменений по ставкам налогов, так тат написано: В СРЕДНЕМ 22%
сторінка 116-125
у Законі України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"
ґ) у статті 8:
частину п’яту викласти в такій редакції:
"5. Єдиний внесок для платників, зазначених у статті 4 цього Закону, встановлюється у розмірі 22 відсотки до визначеної статтею 7 цього Закону бази нарахування єдиного внеску.
У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.
При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску, встановлена цією частиною, застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру";

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/909-viii

Пожалуйста, подскажите, для инвалидов была ставка на ФОТ 8,41 %. Не могу найти, она осталась или теперь тоже 22%?. Спасибо.

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

Уже нашла на сайте Дт-Кт. 8,41%.

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

С 1 января в Украине начала действовать новая форма декларации о доходах физлиц

http://ru.golos.ua/ekonomika/s_1_yanvar ... ah_fizlits

Что-то я не поняла. При здаче годовой декларации по доходах за 2015г. брать еще старые ставки 15% и 20% +1,5% военного налога или уже новую ставку 18% или я что-то перепутала?


Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13665
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14119 разів
Подякували: 27904 рази

Повідомлення Яков »

Marina@ писав:С 1 января в Украине начала действовать новая форма декларации о доходах физлиц

http://ru.golos.ua/ekonomika/s_1_yanvar ... ah_fizlits

Что-то я не поняла. При здаче годовой декларации по доходах за 2015г. брать еще старые ставки 15% и 20% +1,5% военного налога или уже новую ставку 18% или я что-то перепутала?
Форма налоговой декларации за 2015 год - новая, ставки - "старые", действовавшие в 2015г.: 15/20% + 1,5% ВС
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Новини законодавства”