Маразм крепчает (изменения в НКУ)

Обговорюємо законопроекти та інші новини
Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Это что - вернул на доработку?
Закон підписано. Чекаємо публікації та вступу в дію. Закон прийняла ВРУ, віддала на підпис, отримала назад підписаний (тобто без вето і без правок). Опублікує. І тепер нам би ПКУ з цими змінами осмислити раніше, ніж будуть нові правки...

P.S. Довго писала...

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Helen_Marlen писав:А вообще может оно и к лучшему. Буду себе регистрировать спокойно да и все. Ведь идею остановится на 100 тыс грн НДС отвергли, как противоречащую идее создания этого Единого реестра.
А так не надо будет переживать, регистрирую себе да и не парься. 20 дней дают на все про все.
А так бы ловчилась, изворачивалась, напрягалась.
Підтримую, може менше чіплятимуться до заповнення ПН та менше зніматимуть з ПК.

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Helen_Marlen писав:Да, есть такая нескладушка:
"127) абзац шостий пункту 11 підрозділу 2 розділу XX викласти у наступній редакції:
“Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних, крім податкових накладних, виписаних при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, які з 1 січня 2012 року підлягають включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.”

Получается, что по всем поставкам импортных товаров, пусть уже и на территории Украины НН надо будет регистрировать в реестре??!!

Вот не знаю, они потом еще раз читали закон и что-то правили или этот проект от 06.07.11 - их конечный труд.
В какой-то версии ранее я не нашла этих фраз про регистрацию.
Вообще не понимаю как это будет, чтобы каждую налоговую накладную импортеры регистрировали.

Но если это осталось - получается, что да.
Звичайно, реєстрацію ПН повинен був би робити той, хто виписує її (на імпортований товар - митниця)

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Лада писав:
Helen_Marlen писав:А вообще может оно и к лучшему. Буду себе регистрировать спокойно да и все. Ведь идею остановится на 100 тыс грн НДС отвергли, как противоречащую идее создания этого Единого реестра.
А так не надо будет переживать, регистрирую себе да и не парься. 20 дней дают на все про все.
А так бы ловчилась, изворачивалась, напрягалась.
Підтримую, може менше чіплятимуться до заповнення ПН та менше зніматимуть з ПК.
Вот потому мы так и живем, что все "Підтримую".

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Elisa писав:
Лада писав:
Helen_Marlen писав:А вообще может оно и к лучшему. Буду себе регистрировать спокойно да и все. Ведь идею остановится на 100 тыс грн НДС отвергли, как противоречащую идее создания этого Единого реестра.
А так не надо будет переживать, регистрирую себе да и не парься. 20 дней дают на все про все.
А так бы ловчилась, изворачивалась, напрягалась.
Підтримую, може менше чіплятимуться до заповнення ПН та менше зніматимуть з ПК.
Вот потому мы так и живем, что все "Підтримую".
С вами согласна, но на Майдан не пойду.
"настоящий буйных мало-вот и нету вожаков..."#g_cray2#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Лада писав: [Підтримую, може менше чіплятимуться до заповнення ПН та менше зніматимуть з ПК.
Какой наив...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Где-то читал, что в ВР лежит законопроект о введении спецсчетов по НДС (если кто помнит, такое уже было, но быстренько отменили). Вот тогда и ...

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

Elisa писав:
Лада писав:
Helen_Marlen писав:А вообще может оно и к лучшему. Буду себе регистрировать спокойно да и все. Ведь идею остановится на 100 тыс грн НДС отвергли, как противоречащую идее создания этого Единого реестра.
А так не надо будет переживать, регистрирую себе да и не парься. 20 дней дают на все про все.
А так бы ловчилась, изворачивалась, напрягалась.
Підтримую, може менше чіплятимуться до заповнення ПН та менше зніматимуть з ПК.
Вот потому мы так и живем, что все "Підтримую".
Придираться будут вообще ко всем разбивкам, тот ли счет, тот ли договор. А так расслабляйся и получай удовольствие...Строчи эти налоговые, как буйнопомешанный да и все дела.

А насчет "підтримую" - вот если бы эти 450 дармоедов остановились на 100 тыс - то было бы вполне нормально, да и 50 тыс грн тоже ничего (это 300 тыс оборот), а так что такое 10 тыс на нынешние деньги, пшик. Все равно всем придется эти процедуру регистрации осваивать.

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Якщо дивитись на реєстрацію з точки зору продавця (так, Вам морока), але потім Вашому покупцю податкова служба не зможе зняти ПК з зареєстрованої ПН. Тобто люди сплять спокійно. І якщо у Вас багато податкових в день з обігом, більше ніж 60000 грн., то, як правило, таке підприємство має змогу тримати достатню кількість працівників для нормального виписування первинних документів та їх реєстрації.
Реєстрація робиться для унеможливлення конвертації. Тому що "фірми-метелики", як правило, не зможуть зареєструвати ПН (а якщо зможуть, то зрозуміло де корупція). Тому "планку", думаю, будуть опускати до тих пір, поки невигідно стане конвертуватись через "метеликів".

І підтримую #drinks#
вот если бы эти 450 дармоедов
та поділити хоча б на 2, то профефесіонального маразму стало б в 2 рази менше і розкрадали б в 2 рази повільніше.

AnnMary
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 18 січня 2011, 16:36
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення AnnMary »

Хотели - как ..., получилось - как всегда. Я думаю, что эти 450((( войдут во вкус и начнут править свой НК-франкнештейн каждый месяц. У меня застопорились сегодня все договора и реализация, потому что ВРОДЕ БЫ по этому 8217 мы уже будем с НДС, а с начала года были -без НДС... Полное 3,14.... #fool#

Відповісти

Повернутись до “Новини законодавства”