Які способи подання податкової звітності до органів ДФС?

lexson
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 02 травня 2018, 10:23
Подякували: 1 раз

Повідомлення lexson »

Платники податків, юридичні особи чи фізичні особи, мають право подававати звітність до органів ДФС в один з таких способів, що передбачено п. 49.3. ст. 49 Податкового кодексу України:
1) Особисто платником податків або уповноваженою на це особою.
Хочемо зазначити що, якщо у разі подання податкової звітності уповноваженою особою до органів ДФС, то така уповноважена особа повинна мати законні підстави або мати довіреність. В свою чергу, якщо така уповноважена особа діє від імені фізичної особи-підприємця, то довіреність має бути засвідчена відповідно до чинного законодавства, тобто нотаріальна (ст. 19 ПКУ).
2) Надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.
Важливим фактом при надсиланні податкової звітності поштою, є те що платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової звітності.
3) Засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
У разі подання податкової звітності в електронній формі, та податкова звітність подається не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

#hunter# УВАГА! юридичні особи що відносяться до великих підприємств та середніх підприємств податкову звітність подають виключно в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису.

Відповісти

Повернутись до “ІТ послуги”