Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
sunny day
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 712
З нами з: 13 лютого 2012, 01:41
Дякував (ла): 432 рази
Подякували: 158 разів

Повідомлення sunny day »

Если в номенклатуре поменять коды - ничего же не слетит?

Они были сделаны до меня и почему то номера присваивались в ручном режиме безпорядочно . теперь мне программа при введении нового кода номенклатуры выдает , что поле код не уникально и приходиться опять лепить придуманные номера, справочник небольшой - 400 строк, хочу перебить руками его.
Заранее всем спасибо за ответ!

bt
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1576
З нами з: 29 жовтня 2008, 06:07
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 734 рази

Повідомлення bt »

sunny day писав: Если в номенклатуре поменять коды - ничего же не слетит?

Они были сделаны до меня и почему то номера присваивались в ручном режиме безпорядочно . теперь мне программа при введении нового кода номенклатуры выдает , что поле код не уникально и приходиться опять лепить придуманные номера, справочник небольшой - 400 строк, хочу перебить руками его.
Заранее всем спасибо за ответ!
Если конфигурация не измененная, то точно ничего не слетит.

Если измененная, то крайне маловероятно, поскольку привязка кода элемента справочника к логике - это идиотизм, и вряд ли кто-то так будет делать.

Теоретически, идиоты, таки встречаются, в том числе среди программистов 1С.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

що таке? формую нову деку по ПДВ - не заповнюється розділ № свідоцтва
???
1-С.8.2 1.2.21.3

NelyaD
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 03 квітня 2013, 03:20
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення NelyaD »

Добрий ранок!!! Підскажіть,будь-ласка, я працюю в програмі 1-с 7.7 хочу змінити роботу, а там 8.2,чи важкі для бухгалтера такі програмни зміни?????? Завчасно дякую!!!

MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

NelyaD писав:Добрий ранок!!! Підскажіть,будь-ласка, я працюю в програмі 1-с 7.7 хочу змінити роботу, а там 8.2,чи важкі для бухгалтера такі програмни зміни?????? Завчасно дякую!!!
После 7-ки немного чувствуются неудобства, 7-ка-проще, но я уже "втянулась",причем без курсов, сама изучала 8-ку, если все операции делать правильно - программа-супер, мне нравится.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

svitlass писав:що таке? формую нову деку по ПДВ - не заповнюється розділ № свідоцтва
???
1-С.8.2 1.2.21.3
піднімаю ще раз
ні в кого немає такої проблеми?

tdovgal
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 624
З нами з: 13 травня 2013, 05:38
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 253 рази

Повідомлення tdovgal »

svitlass писав:
svitlass писав:що таке? формую нову деку по ПДВ - не заповнюється розділ № свідоцтва
???
1-С.8.2 1.2.21.3
піднімаю ще раз
ні в кого немає такої проблеми?
Может это связано с тем, что свид-во отменили? У меня 7.7 сейчас специально посмотрела заполняет... Вы из реквизитов не убирали номер свид-ва когда его перестали в налоговой указывать?

Счастливая
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1309
З нами з: 07 серпня 2012, 07:53
Дякував (ла): 1483 рази
Подякували: 559 разів

Повідомлення Счастливая »

svitlass писав:
svitlass писав:що таке? формую нову деку по ПДВ - не заповнюється розділ № свідоцтва
???
1-С.8.2 1.2.21.3
піднімаю ще раз
ні в кого немає такої проблеми?
Честно говоря, даже не обратила внимание. Теперь посмотрела, действительно 8-ка не заполняет. Но в 1С звит подтянуло и заполнило автоматически. Сдалось без проблем. А вы в какой проге отчеты сдаете?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

теж через 1-Сзвіт. але я імпортую з 1-С бухгалтерія, так як є багато ньюансів, наприклад я в 10 стр включаю послуги перевізника по ставці"0" і в мене не йде контроль- оборот*20% і ще по інших додатках. а 1-с звіт все треба вручну виправляти, а якщо вручну доставлю свідоцтво, то зразу міняються цифру. ну тепер я хоч знаю, що проблема не в мені, а в програмі

Счастливая
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1309
З нами з: 07 серпня 2012, 07:53
Дякував (ла): 1483 рази
Подякували: 559 разів

Повідомлення Счастливая »

svitlass писав:теж через 1-Сзвіт. але я імпортую з 1-С бухгалтерія, так як є багато ньюансів, наприклад я в 10 стр включаю послуги перевізника по ставці"0" і в мене не йде контроль- оборот*20% і ще по інших додатках. а 1-с звіт все треба вручну виправляти, а якщо вручну доставлю свідоцтво, то зразу міняються цифру. ну тепер я хоч знаю, що проблема не в мені, а в програмі
Я не импортирую, я просто нажимаю "заполнить". В самой 1С-ке делаю отчет для контроля, чтоб знать чего в 1С звит подправлять вручную (иногда программа чего-то выделывается, а иногда сама напортачу).

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”