Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

Inna Medvetska писав:орендуємо авто у фіз. особи-працівника підприємства нашого.
як в 1с мені нарахувати йому плату згідно договору і податки?
я бы начисляла ручными операциями

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Inna Medvetska писав:орендуємо авто у фіз. особи-працівника підприємства нашого.
як в 1с мені нарахувати йому плату згідно договору і податки?
Послугу актом (док. поступление товаров и услуг).
А ПДФО та ВЗ операціями.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Inna Medvetska писав:орендуємо авто у фіз. особи-працівника підприємства нашого.
як в 1с мені нарахувати йому плату згідно договору і податки?
для працівника розрахунок орендної плати краще робити через "нарахування зарплати",
для цього вам потрібно створити нарахування "орендна плата"- фіксованою сумою,первинне, рах 663, є базою для -утримання організації вибираєте пдфо,
документом "введення відомостей про планові нарахування" заповнити суму оренди і період , дія-почати


Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Nadiy писав:
Inna Medvetska писав:орендуємо авто у фіз. особи-працівника підприємства нашого.
як в 1с мені нарахувати йому плату згідно договору і податки?
для працівника розрахунок орендної плати краще робити через "нарахування зарплати",
для цього вам потрібно створити нарахування "орендна плата"- фіксованою сумою,первинне, рах 663, є базою для -утримання організації вибираєте пдфо,
документом "введення відомостей про планові нарахування" заповнити суму оренди і період , дія-почати
а якщо це не працівник, а стороння фіз. особа? тоді актом і ручними операціями?

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Хмель писав:
Inna Medvetska писав:орендуємо авто у фіз. особи-працівника підприємства нашого.
як в 1с мені нарахувати йому плату згідно договору і податки?
я бы начисляла ручными операциями
1С.8 плохо реагирует на ручные операции - они не попадают в регистры и могут не подтягиваться в отчеты.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Любослава писав:
Хмель писав:
Inna Medvetska писав:орендуємо авто у фіз. особи-працівника підприємства нашого.
як в 1с мені нарахувати йому плату згідно договору і податки?
я бы начисляла ручными операциями
1С.8 плохо реагирует на ручные операции - они не попадают в регистры и могут не подтягиваться в отчеты.
ну але ж провести це якось треба, от і раджуся тут як це зробити

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Inna Medvetska писав:
Nadiy писав:
Inna Medvetska писав:орендуємо авто у фіз. особи-працівника підприємства нашого.
як в 1с мені нарахувати йому плату згідно договору і податки?
для працівника розрахунок орендної плати краще робити через "нарахування зарплати",
для цього вам потрібно створити нарахування "орендна плата"- фіксованою сумою,первинне, рах 663, є базою для -утримання організації вибираєте пдфо,
документом "введення відомостей про планові нарахування" заповнити суму оренди і період , дія-почати
а якщо це не працівник, а стороння фіз. особа? тоді актом і ручними операціями?
тоді прийміть на роботу як працівника, для цього в довіднику "співробітники організації" додайте папку "орендодавці",
в документі "прийом на роботу" обираєте вид розрахунку "орендна плата"

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Добрый день, коллеги!!!
Подскажите, существует ли в "природе"))) такая внешняя печатная форма "ПРИБУТКОВИЙ ОРДЕР" Типова форма № М-4 Затверджена наказом Мінстату України від 21.06.1996 р. № 193 к 1с8? И создавать М4 можно на основании приходной накладной? Или это только мечты)))?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

У предприятия есть официальная 1с. Сейчас открыто еще 1 юр.лицо и в этой же 1С ведется по нему учет. Задача в слыдующем: второму юр. лицу надо обратится к программисту для "дописания" некоторых отчетов...может ли второе предприятие включить в затраты акт от программиста? Или ему лучше покупать отдельную лицензию?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Oska1302 писав:У предприятия есть официальная 1с. Сейчас открыто еще 1 юр.лицо и в этой же 1С ведется по нему учет. Задача в слыдующем: второму юр. лицу надо обратится к программисту для "дописания" некоторых отчетов...может ли второе предприятие включить в затраты акт от программиста? Или ему лучше покупать отдельную лицензию?
Никто с таким не сталкивался?

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”