Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Senseim писав:Добрий день у мене 1С:Підприємство 8.3 (8.3.7.1901) Бухгалтерія для України, редакція 1.2. Підкажіть будь-ласка якими документами в 1 с провести наступне: директор розрахувався в магазині карткою ключ до рахунку Приватбанк Дт 372 Кт 313 чи 333 - датой чека, Дт 313 чи 333 Кт 311 - дата списання коштів в банку. Рахунок 333 не дає вибрати.
Я проводжу датою списання коштів по виписці і тримаю на контролі, що працівник повинен подати авансовий звіт (по іншому програма не дає)

MariyaL
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 січня 2017, 16:47
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення MariyaL »

Добрый день всем.
Сложилась сл.ситуация
Бухгалтерия для Украины, редакция 1.2. (1.2.38.3)
Сотруднику погашалась ссуда из зарплаты. В последнем месяце погашения осталась частично сумма к выплате.
Я создаю документ "Зарплата к выплате организаций" и выплачиваю по кассовым ордерам. Создать РКО на основе ведомости не получилось, т.к. суммы в РКО и ведомости не совпадали.
Выплатила просто РКО с проводками : Д 661 - К 301.
И вот получилось, что в оборотной ведомости по сч.661 эта сумму прошла (т.е. сальдо по сотруднику правильное), а когда печатаю расчетную ведомость, сальдо по сотруднику на эту сумму "рвет".

Может кто знает, как исправить ситуацию?

м@pуся
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 02 листопада 2016, 14:49
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення м@pуся »

Скажіть, будь ласка, як відобразити інформацію про те що працівниця перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3 років?

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Підкажіть, будь ласка, як зробити допис в рахунку в 1С 8.3: УВАГА!ЗМІНА БАНКІВСЬКИХ РЕКВІЗИТІВ!?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Галина_2004 писав:Підкажіть, будь ласка, як зробити допис в рахунку в 1С 8.3: УВАГА!ЗМІНА БАНКІВСЬКИХ РЕКВІЗИТІВ!?
Якшо ви вмієте працювати у конфігураторі - то робиться саме там у печатній формі документа... Або ж вручну щоразу допечатувать, переводячи печатну форму в екзелівську (((
Ну або попросіть свого 1с-ника - це робиться за пару хвилин...

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Здравствуйте коллеги. Прошу вашей помощи с проведением реализации товара на экспорт в 1С 8.3. Ситуация такая, покупаю товар в Украине за гривны, продаю в Россию, по контракту цена в гривнах, а присылают деньги в рублях по курсу ЦБ России на день оплаты, мало того что после продажи рублей сумма не сходится, так я не могу провести документ в 1С по продаже, пишет что валюта расчетов рубли, а у меня гривны в расходной накладной. Что-то я в ступоре, как товар в 1С правильно провести приход и чтобы реализация провелась, кто-нибудь сталкивался на практике? Помогите пожалуйста.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Елена_П писав:Здравствуйте коллеги. Прошу вашей помощи с проведением реализации товара на экспорт в 1С 8.3. Ситуация такая, покупаю товар в Украине за гривны, продаю в Россию, по контракту цена в гривнах, а присылают деньги в рублях по курсу ЦБ России на день оплаты, мало того что после продажи рублей сумма не сходится, так я не могу провести документ в 1С по продаже, пишет что валюта расчетов рубли, а у меня гривны в расходной накладной. Что-то я в ступоре, как товар в 1С правильно провести приход и чтобы реализация провелась, кто-нибудь сталкивался на практике? Помогите пожалуйста.
якщо маєте диск ІТС то там є стаття "Изменение валюты расчетов с контрагентами", я попробую викласти Вам суть

1.у вас є договір в 1с у гривні+ створюєте ще один у рублях
2.реалізацію проводите по договору у гривні
3.створюєте документ-коригування боргу- валюта рубль- кредиторська заборгованість- договір обираєте в рублях, у віконечку курс валюти повинен бути проставлений курс- документ розрахунків вказуєте реалізацію-у віконечко сума- вводите суму з вн у гривнях, сума взаєморозрахунків автоматично перерахується у рублі, дальше рах 362, галочку розрахунки не пдв
в результаті по контрагенту появиться кредиторська заборгованість у рублях
4.вхідне платіжне доручення проводите по договору в рублях


Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. В мене 1С8.2, відразу говорю, що я тільки вчуся.Така ситуація підприємство А на протязі місяця перераховує авансом кошти за послуги підприємству В, акти закриваються останнім днем місяця. І от тут у мене получається єрунда. Діло в тому , що підприємство В надає декілька видів послуг підприємству А по різним договорам, а оплату(аванс) підприємство А робить декілька раз в неділю по 100.тис. і пишуть в платіжці основний договір. Тепер коли ввожу спочатку оплату , потім акти в кінці місяця всі суми висять і нічого не списується . Оплата на 6811 Кт, акти 361 Дт.Що я не так роблю, научіть як правильно рознести.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Діна 1977 писав:Добрий день. В мене 1С8.2, відразу говорю, що я тільки вчуся.Така ситуація підприємство А на протязі місяця перераховує авансом кошти за послуги підприємству В, акти закриваються останнім днем місяця. І от тут у мене получається єрунда. Діло в тому , що підприємство В надає декілька видів послуг підприємству А по різним договорам, а оплату(аванс) підприємство А робить декілька раз в неділю по 100.тис. і пишуть в платіжці основний договір. Тепер коли ввожу спочатку оплату , потім акти в кінці місяця всі суми висять і нічого не списується . Оплата на 6811 Кт, акти 361 Дт.Що я не так роблю, научіть як правильно рознести.
останнім днем місяця коригування боргу-проведення взаємозаліку

http://stimul.kiev.ua/materialy.htm?a=p ... oraschetov


Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Nadiy писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. В мене 1С8.2, відразу говорю, що я тільки вчуся.Така ситуація підприємство А на протязі місяця перераховує авансом кошти за послуги підприємству В, акти закриваються останнім днем місяця. І от тут у мене получається єрунда. Діло в тому , що підприємство В надає декілька видів послуг підприємству А по різним договорам, а оплату(аванс) підприємство А робить декілька раз в неділю по 100.тис. і пишуть в платіжці основний договір. Тепер коли ввожу спочатку оплату , потім акти в кінці місяця всі суми висять і нічого не списується . Оплата на 6811 Кт, акти 361 Дт.Що я не так роблю, научіть як правильно рознести.
останнім днем місяця коригування боргу-проведення взаємозаліку

http://stimul.kiev.ua/materialy.htm?a=p ... oraschetov
Дякую Вам все получилось, але одне але. На 6811 по деяким договорам суми красним і з мінусом. Тепер не знаю як закрити, можливо підскажете.#blush#

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”