Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

ola-la1988 писав:Добрый день, подскажите как в 1с 8.3 перевести внешнего совместителя на основное место работы к нам? там он был уволен 28.02, я 28.02 отправила заявление в ГНИ на прием на работу с 1.03. а что дальше в программе делать не знаю?
Внешнего совместителя Иванова увольняете и у себя тоже. А затем с 01.03 принимаете нового сотрудника Иванова.

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

Sancho Panza писав:
Natka1307 писав:Подскажите почему при вводе платежного поручения исходящего налоги/взносы на зароботную плату при подтягивание ведомости на выплату зарплаты не подтягивается сумма эсв, а сумма ндфл и вз подтягивается полностью.без учетов аванов.в чем может быть причина?
Треба зробити ще одну відомість на виплату зарплати. Спеціальну, в якій і буде розраховуватись сума ЄСВ. У ній ставиться вид виплати "Перечисление взносов ФОТ (очередная)". В платіжку з ЄСВ треба підтягувати саме цю відомість, попередньо її заповнивши.

Большое вам спасибо.так сделала.все получилось

Wasdik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 660
З нами з: 03 грудня 2013, 20:36
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 240 разів

Повідомлення Wasdik »

Wasdik писав: Отправил данные для подключения Вам на почту. Подробнее как подключиться можно прочитать здесь: server24 - Как это работает
В целях обеспечения безопасности завтра параметры подключения к серверу будут изменены. Если Вам ещё нужен доступ к нему, напишите мне и я вышлю Вам новые параметры доступа к серверу.

P.S. Извините за неудобства, но попались уж больно настойчивые хакеры, поэтому приходится принимать меры.

Кому нужен сервер или место на сервере с круглосуточным доступом и набором бухгалтерских программ (1С, Медок, Соната) - пишите в личку.

Wasdik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 660
З нами з: 03 грудня 2013, 20:36
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 240 разів

Повідомлення Wasdik »

Всех представительниц прекрасного пола поздравляю с праздником!!! Желаю весеннего настроения, высокой оплаты вашего труда и вменяемого законодательство в области бухгалтерского учета. Пусть все ваши мечты сбываются. :-({|= #dance# #drinks# #kiss#
Кому нужен сервер или место на сервере с круглосуточным доступом и набором бухгалтерских программ (1С, Медок, Соната) - пишите в личку.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

А як ввести в експлуатацію кілька найменувань по накладній на 1 позицію основного засобу?
наприклад купили фасувальний апарат в накладній прийшло 4 пункти:
1. Апарат фас.-пакувальний
2. транспортер завантажувальний
3. транспортер відвідний
4.термопринтер пневматичний
Я створила основний зас. "апарат фасувально-пакувальний" і коли ввожу в експлуатацію дає вибирати тільки одну позицію, а що з іншими?

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

NATA888 писав:А як ввести в експлуатацію кілька найменувань по накладній на 1 позицію основного засобу?
наприклад купили фасувальний апарат в накладній прийшло 4 пункти:
1. Апарат фас.-пакувальний
2. транспортер завантажувальний
3. транспортер відвідний
4.термопринтер пневматичний
Я створила основний зас. "апарат фасувально-пакувальний" і коли ввожу в експлуатацію дає вибирати тільки одну позицію, а що з іншими?
Приходовать отдельніми единицами, как указано в накладной, а затем документом Передача оборудования в монтаж
создавать новій ОС.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Оптимист1 писав:
NATA888 писав:А як ввести в експлуатацію кілька найменувань по накладній на 1 позицію основного засобу?
наприклад купили фасувальний апарат в накладній прийшло 4 пункти:
1. Апарат фас.-пакувальний
2. транспортер завантажувальний
3. транспортер відвідний
4.термопринтер пневматичний
Я створила основний зас. "апарат фасувально-пакувальний" і коли ввожу в експлуатацію дає вибирати тільки одну позицію, а що з іншими?
Приходовать отдельніми единицами, как указано в накладной, а затем документом Передача оборудования в монтаж
создавать новій ОС.

Після передачі в монтаж я створюю документ модернізація та ремонт і в мене не закривається в розрізі МВО#wall#

termv
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 13 липня 2015, 14:43
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення termv »

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як в 1С УТП 8.3 нарахувати працівнику підприємтсва допомогу на поховання від ФСС з ТВП, провести вхідне платіжне доручення після отримання фінансування від Фонду на її виплату , та, власне, правильно виплатити її. Дякую!

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

NATA888 писав:
Оптимист1 писав:
NATA888 писав:А як ввести в експлуатацію кілька найменувань по накладній на 1 позицію основного засобу?
наприклад купили фасувальний апарат в накладній прийшло 4 пункти:
1. Апарат фас.-пакувальний
2. транспортер завантажувальний
3. транспортер відвідний
4.термопринтер пневматичний
Я створила основний зас. "апарат фасувально-пакувальний" і коли ввожу в експлуатацію дає вибирати тільки одну позицію, а що з іншими?
Приходовать отдельніми единицами, как указано в накладной, а затем документом Передача оборудования в монтаж
создавать новій ОС.

Після передачі в монтаж я створюю документ модернізація та ремонт і в мене не закривається в розрізі МВО#wall#
#help# #help# #help#

Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

NATA888 писав:
Після передачі в монтаж я створюю документ модернізація та ремонт і в мене не закривається в розрізі МВО#wall#
На рахунку 1522/Монтаж фасувального апарату накопичуйте всі витрати, в т.ч. його складові, а потім створюйте документ Ввод в експлуатацію.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”