Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Wasdik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 660
З нами з: 03 грудня 2013, 20:36
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 240 разів

Повідомлення Wasdik »

*Людок* писав:Переоценка по определенному поставщику, по некоторым позициям из разных приходов, в основном то что на остатке. Как такового строго бухгалтерского учете нет, это ФЛП просто хочет видеть валовую прибыль, а бывает минус идет
А зачем тогда конфигурация такая большая, УТП, раз не ведётся бухгалтерский учет? Управление торговлей достаточно было бы #smile3#
Кому нужен сервер или место на сервере с круглосуточным доступом и набором бухгалтерских программ (1С, Медок, Соната) - пишите в личку.

*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

Wasdik писав:
*Людок* писав:Переоценка по определенному поставщику, по некоторым позициям из разных приходов, в основном то что на остатке. Как такового строго бухгалтерского учете нет, это ФЛП просто хочет видеть валовую прибыль, а бывает минус идет
А зачем тогда конфигурация такая большая, УТП, раз не ведётся бухгалтерский учет? Управление торговлей достаточно было бы #smile3#
маєм те шо маєм#smile3#
так уже начали вести до меня, а теперь вот хотят не только движение товаров видеть, а оказывается можно ж еще много чего смотреть )))

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! у мене 1с 8,3 базова для України , при нарахуванні зарплати не вираховує соціальну пільгу для інвалідів 1 і 2 групи, заявку на пільгу заніс, у закладці "фізичні особи" дані про інвалідність заповнив, а в закладці "ПДФО" пільгу не вираховує, підкажіть будь-ласка що я роблю не так?

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

zoltan писав:Доброго дня! у мене 1с 8,3 базова для України , при нарахуванні зарплати не вираховує соціальну пільгу для інвалідів 1 і 2 групи, заявку на пільгу заніс, у закладці "фізичні особи" дані про інвалідність заповнив, а в закладці "ПДФО" пільгу не вираховує, підкажіть будь-ласка що я роблю не так?
А в приме на работу выбрали категорию инвалид?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! У мене 1с 8,3 базова для України і у мене працівник має 3 дітей і коли я хочу занести йому соціальну пільгу то при занесенні дітей у його картку не дає занести рік народження і пільга не вираховується,підкажіть будь-ласка, чи базова версія не вираховує пільгу на 2 і більше дітей ?

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

zoltan писав:Доброго дня! У мене 1с 8,3 базова для України і у мене працівник має 3 дітей і коли я хочу занести йому соціальну пільгу то при занесенні дітей у його картку не дає занести рік народження і пільга не вираховується,підкажіть будь-ласка, чи базова версія не вираховує пільгу на 2 і більше дітей ?
(физ.лица-состав семьи) тут добавляете? у меня год дает выбрать.

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

julia.shundiak1992 писав:
zoltan писав:Доброго дня! У мене 1с 8,3 базова для України і у мене працівник має 3 дітей і коли я хочу занести йому соціальну пільгу то при занесенні дітей у його картку не дає занести рік народження і пільга не вираховується,підкажіть будь-ласка, чи базова версія не вираховує пільгу на 2 і більше дітей ?
(физ.лица-состав семьи) тут добавляете? у меня год дает выбрать.
И кстати в базе увидела пометку. Льгота на троих и больше детей (до 31.12.2010).

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

julia.shundiak1992 писав:
julia.shundiak1992 писав:
zoltan писав:Доброго дня! У мене 1с 8,3 базова для України і у мене працівник має 3 дітей і коли я хочу занести йому соціальну пільгу то при занесенні дітей у його картку не дає занести рік народження і пільга не вираховується,підкажіть будь-ласка, чи базова версія не вираховує пільгу на 2 і більше дітей ?
(физ.лица-состав семьи) тут добавляете? у меня год дает выбрать.
И кстати в базе увидела пометку. Льгота на троих и больше детей (до 31.12.2010).
я добавляю у фізичні особи-склад родини, дає вибрати ступінь спорідненості,на утриманні , а у рік народження стоїть 0 і дає міняти

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

zoltan писав:
julia.shundiak1992 писав:
julia.shundiak1992 писав: (физ.лица-состав семьи) тут добавляете? у меня год дает выбрать.
И кстати в базе увидела пометку. Льгота на троих и больше детей (до 31.12.2010).
я добавляю у фізичні особи-склад родини, дає вибрати ступінь спорідненості,на утриманні , а у рік народження стоїть 0 і не дає міняти

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

zoltan писав:
julia.shundiak1992 писав:
julia.shundiak1992 писав: (физ.лица-состав семьи) тут добавляете? у меня год дает выбрать.
И кстати в базе увидела пометку. Льгота на троих и больше детей (до 31.12.2010).
я добавляю у фізичні особи-склад родини, дає вибрати ступінь спорідненості,на утриманні , а у рік народження стоїть 0 і дає міняти
Тогда немного не пойму. Суть вопроса не считается льгота и не дает занести год рождения? По второму вопросу Вы сами пишете, что год дает выбрать. Заявление на применение льготы выбрали нужное?

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”