Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Aspirina
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 12 квітня 2017, 19:58
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Aspirina »

Подскажите пжт, что мне нужно заполнить, чтобы в отчете ЕСВ считалась штатное количество в 1 Таб. и ознак неповного часу (у совместителя) в 6 Таб.

Aspirina
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 12 квітня 2017, 19:58
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Aspirina »

zoltan писав:Доброго дня! у мене 1с 8,3 базова для України , при нарахуванні зарплати не вираховує соціальну пільгу для інвалідів 1 і 2 групи, заявку на пільгу заніс, у закладці "фізичні особи" дані про інвалідність заповнив, а в закладці "ПДФО" пільгу не вираховує, підкажіть будь-ласка що я роблю не так?
Я , если в кадрах что-то не дает менять делаю так: Отменяю проведение всех документов по сотруднику (кадровые и ЗП если начислили) и начинаю с самого начала соблюдая хронологию, т.е. 1.заполняю личные данные сотрудника 2. прием на работу 3. заява на льготу. Попробуйте так.

Золотко
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 22 травня 2015, 21:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Золотко »

Wasdik писав:
Золотко писав:
Я работала с 7.7, 8.2, 8.3, а именно с бюджетом впервые
Ну в бюджете всё очень по-другому... А тем более Комплексная!!! Книги нужно читать, которые в комплекте идут.
Я бюджете работаю давно, всю специфику учета знаю, есть моменты которые могут подсказать практики с программой. Например: при приеме на работу сотрудника (приказ, завожу штатное и выдает ему тройное начисление, оставляю только приказ - все хорошо, один раз; почему в авансовом отчете нельзя прописать подтверждающий документ (приходная накладная...) тянет на печать договор только. Я понимаю, что есть моменты которые решатся постановкой или снятием банальной "галочки", к этому можно дойти "тернистым" долгим путем, вот поэтому и попросила откликнуться практика. 1 С 8.2 освоила сама, немного помучилась, просто сейчас катастрофически нет времени, чем дольше я разбираюсь, тем больше мне восстанавливать "ручного учета"(((((

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! У мене 1с 8,3 базова для України і у мене працівник має 3 дітей .дітей заніс у "фізичні особи",заяву на застосування пільги на 2 і більше дітей заніс,а пільгу не рахує взагалі,підкажіть будь-ласка, що я роблю не так, чи може базова версія не вираховує пільгу на 2 і більше дітей ?

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

zoltan писав:Доброго дня! У мене 1с 8,3 базова для України і у мене працівник має 3 дітей .дітей заніс у "фізичні особи",заяву на застосування пільги на 2 і більше дітей заніс,а пільгу не рахує взагалі,підкажіть будь-ласка, що я роблю не так, чи може базова версія не вираховує пільгу на 2 і більше дітей ?
Треба дітей занести в справочник до працівника.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

NATA888 писав:
zoltan писав:Доброго дня! У мене 1с 8,3 базова для України і у мене працівник має 3 дітей .дітей заніс у "фізичні особи",заяву на застосування пільги на 2 і більше дітей заніс,а пільгу не рахує взагалі,підкажіть будь-ласка, що я роблю не так, чи може базова версія не вираховує пільгу на 2 і більше дітей ?
Треба дітей занести в справочник до працівника.
я заніс "фізичні особи" -"склад родини" трьох дітей

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

zoltan писав:
NATA888 писав:
zoltan писав:Доброго дня! У мене 1с 8,3 базова для України і у мене працівник має 3 дітей .дітей заніс у "фізичні особи",заяву на застосування пільги на 2 і більше дітей заніс,а пільгу не рахує взагалі,підкажіть будь-ласка, що я роблю не так, чи може базова версія не вираховує пільгу на 2 і більше дітей ?
Треба дітей занести в справочник до працівника.
я заніс "фізичні особи" -"склад родини" трьох дітей
галочку "на иждевении" поставили?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Dolanny писав:
zoltan писав:
NATA888 писав: Треба дітей занести в справочник до працівника.
я заніс "фізичні особи" -"склад родини" трьох дітей
галочку "на иждевении" поставили?
поставив

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

zoltan писав:
Dolanny писав:
zoltan писав:я заніс "фізичні особи" -"склад родини" трьох дітей
галочку "на иждевении" поставили?
поставив
всім дякую !!!питання знято,вже знайшов причину

Nikol
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 23 грудня 2013, 08:54
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Nikol »

Срочный вопрос!
Подскажите, кто знает, как добавить на печатную форму расходной накладной столбик со штрих-кодами на товары?

Заранее спасибо!

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”