начисление зарплаты в 1С8.2

Продукти компанії 1С
Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Любопытная писав:Девочки, как вручную скорректировать сумму в платежном исходящем документе на віплату ЗП. Перечислили больше сотруднику, чем по ведомости. Делаю на эту сумму платежку, программа не проводит, так как идет привязка к ведомости , а там другая сумма? Как быть?
платежное поруч исх- выбираете прочее списание безн денежных средств- ставите счет 661 и выбираете сотрудника

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Будь ласка, допоможіть. Переводила співробітників на 2-годинний робочий день в 1с 8.2 УТП. Створила графік на 2-годинний робочий день. Зробила Документ "Кадровое перемещение", де вибрала по співробітниках цей графік. Заходила ще в виробничий календар, але нічого не міняла. Захожу в Начисление зарплаты - взагалі не заповнює рядків в таблиці Начисления. Пробую перезаповнити попередній місяць - заповнює, відмінила вже мої перемещения з квітня. Але все рівно, навіть по старому з квітня рахувати не хоче. Здається, більше нічого з квітня не міняла. Допоможіть, сьогодні треба терміново порахувати ЗП.

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Olia123 писав:Будь ласка, допоможіть. Переводила співробітників на 2-годинний робочий день в 1с 8.2 УТП. Створила графік на 2-годинний робочий день. Зробила Документ "Кадровое перемещение", де вибрала по співробітниках цей графік. Заходила ще в виробничий календар, але нічого не міняла. Захожу в Начисление зарплаты - взагалі не заповнює рядків в таблиці Начисления. Пробую перезаповнити попередній місяць - заповнює, відмінила вже мої перемещения з квітня. Але все рівно, навіть по старому з квітня рахувати не хоче. Здається, більше нічого з квітня не міняла. Допоможіть, сьогодні треба терміново порахувати ЗП.
Уже рахує, не знаю, що я була зробила.. Проблема тепер в наступному. Після документа Кадровое перемещение, по одному з співробітників 1с Начисление зп рахує 2 рядками: 1 рядок - по новому, за 2 робочих години, інший - по повній ставці. Де це можна виправити?

І іще, як правильно перевести в 1с на 2-год. роб. день, щоб автоматично рахувало ЗП за 2 год. із повно ставки? В мене по іншому ніяк не вийшло, як змінивши оклад. Буду вдячна за відповідь!

Евгения_Игоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 07 жовтня 2013, 11:50
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення Евгения_Игоревна »

Olia123 писав:
Olia123 писав:Будь ласка, допоможіть. Переводила співробітників на 2-годинний робочий день в 1с 8.2 УТП. Створила графік на 2-годинний робочий день. Зробила Документ "Кадровое перемещение", де вибрала по співробітниках цей графік. Заходила ще в виробничий календар, але нічого не міняла. Захожу в Начисление зарплаты - взагалі не заповнює рядків в таблиці Начисления. Пробую перезаповнити попередній місяць - заповнює, відмінила вже мої перемещения з квітня. Але все рівно, навіть по старому з квітня рахувати не хоче. Здається, більше нічого з квітня не міняла. Допоможіть, сьогодні треба терміново порахувати ЗП.
Уже рахує, не знаю, що я була зробила.. Проблема тепер в наступному. Після документа Кадровое перемещение, по одному з співробітників 1с Начисление зп рахує 2 рядками: 1 рядок - по новому, за 2 робочих години, інший - по повній ставці. Де це можна виправити?

І іще, як правильно перевести в 1с на 2-год. роб. день, щоб автоматично рахувало ЗП за 2 год. із повно ставки? В мене по іншому ніяк не вийшло, як змінивши оклад. Буду вдячна за відповідь!
Какая у вас конфигурация Бухгалтерия для Украины?

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Евгения_Игоревна писав:
Olia123 писав:
Olia123 писав:Будь ласка, допоможіть. Переводила співробітників на 2-годинний робочий день в 1с 8.2 УТП. Створила графік на 2-годинний робочий день. Зробила Документ "Кадровое перемещение", де вибрала по співробітниках цей графік. Заходила ще в виробничий календар, але нічого не міняла. Захожу в Начисление зарплаты - взагалі не заповнює рядків в таблиці Начисления. Пробую перезаповнити попередній місяць - заповнює, відмінила вже мої перемещения з квітня. Але все рівно, навіть по старому з квітня рахувати не хоче. Здається, більше нічого з квітня не міняла. Допоможіть, сьогодні треба терміново порахувати ЗП.
Уже рахує, не знаю, що я була зробила.. Проблема тепер в наступному. Після документа Кадровое перемещение, по одному з співробітників 1с Начисление зп рахує 2 рядками: 1 рядок - по новому, за 2 робочих години, інший - по повній ставці. Де це можна виправити?

І іще, як правильно перевести в 1с на 2-год. роб. день, щоб автоматично рахувало ЗП за 2 год. із повно ставки? В мене по іншому ніяк не вийшло, як змінивши оклад. Буду вдячна за відповідь!
Какая у вас конфигурация Бухгалтерия для Украины?
У мене 1c 8.2 УТП.

capitoshko
Гений
Гений
Повідомлень: 402
З нами з: 25 травня 2009, 16:35
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Повідомлення capitoshko »

вам потрібно табель заповнювати. це обов*язкова умова.

Евгения_Игоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 07 жовтня 2013, 11:50
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення Евгения_Игоревна »

Olia123 писав:
Евгения_Игоревна писав:
Olia123 писав: Уже рахує, не знаю, що я була зробила.. Проблема тепер в наступному. Після документа Кадровое перемещение, по одному з співробітників 1с Начисление зп рахує 2 рядками: 1 рядок - по новому, за 2 робочих години, інший - по повній ставці. Де це можна виправити?

І іще, як правильно перевести в 1с на 2-год. роб. день, щоб автоматично рахувало ЗП за 2 год. із повно ставки? В мене по іншому ніяк не вийшло, як змінивши оклад. Буду вдячна за відповідь!
Какая у вас конфигурация Бухгалтерия для Украины?
У мене 1c 8.2 УТП.
Вам наверное надо было не кадровым перемещением делать, а Ввод сведений о плановых начислениях, где оклад по дням - "прекратить", а оклад по часам - "начать" с определенной даты. Далее ввести табель учета по этому сотруднику - во всех днях проставить два часа. Тогда должно в док-те начисдение ЗП все верно начислить.

Lumix
Оракул
Оракул
Повідомлень: 247
З нами з: 06 лютого 2013, 02:42
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення Lumix »

Работник принят на работу 10.2013 с окладом 1147,00. В декабре кадровым перемещением установили новый оклад 1218,00 и в строке Индексация зарплаты- "Изменить".
При начислении зарплаты в апреле 14, считает индексацию с базовым периодом 10.2013г. Конфигурация УТП.
Что не так? При повышении оклада в 12.2013, базовым становится 12.2013, а не 10.2013-месяц приема.

Бухгалтер новичок
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 06 лютого 2014, 12:15
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення Бухгалтер новичок »

Добрый день! Подскажите пожалуйста, как правильно провести возврат переплаченного отпуска. в апреле один рабочий день и переплаченного отпуска за 2 дня (160,37грн - это то что ей выплачено на руки) Это надо создать в "довіднику "нарахування організації" новую строку "повернення помилково виплачених коштів" и дальше отразить эту сумму с "-"? Так а как это связать с приходным кассовым ордером (я выплачиваю з/п через кассу)? У меня "1С підприємство 8 1.2" Пожалуйста поделитесь опытом#blush#

Евгения_Игоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 07 жовтня 2013, 11:50
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення Евгения_Игоревна »

Lumix писав:Работник принят на работу 10.2013 с окладом 1147,00. В декабре кадровым перемещением установили новый оклад 1218,00 и в строке Индексация зарплаты- "Изменить".
При начислении зарплаты в апреле 14, считает индексацию с базовым периодом 10.2013г. Конфигурация УТП.
Что не так? При повышении оклада в 12.2013, базовым становится 12.2013, а не 10.2013-месяц приема.
Для изменения базового месяца для расчета индексации необходимо в док-те Кадровое перемщение установить в шапке признак "Индексация заработка с коэффициентом" и коэффициент = 1.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”