начисление зарплаты в 1С8.2

Продукти компанії 1С
ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

zoltan писав:
ren писав:
zoltan писав:Ви напевне добавляли в справочник вид нарахувань і не добавили ЄСВ ФОП (оплата праці)
В Плане видов расчёта Взносы ФОТ - всё заполнено... По каждому сотруднику в Приёме на работу тоже заполнена вкладка - Взносы (и Взносы и Взносы ФОТ - есть и ЄСВ ФОТ (працівники) і ЄСВ ФОТ (лікаряні)..
по якому виду нарахувань дає помилку ?
ЄСВ не считается: не заполняется база для начисления. Кроме основной зарплаты ничего нет.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

ren писав:
zoltan писав:
ren писав: В Плане видов расчёта Взносы ФОТ - всё заполнено... По каждому сотруднику в Приёме на работу тоже заполнена вкладка - Взносы (и Взносы и Взносы ФОТ - есть и ЄСВ ФОТ (працівники) і ЄСВ ФОТ (лікаряні)..
по якому виду нарахувань дає помилку ?
ЄСВ не считается: не заполняется база для начисления. Кроме основной зарплаты ничего нет.
Ще подивіться у "План видів розрахунку внески у фонди" який там стоїть спосіб розрахунку

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

zoltan писав:
Скрытый текст
ren писав:
zoltan писав:по якому виду нарахувань дає помилку ?
ЄСВ не считается: не заполняется база для начисления. Кроме основной зарплаты ничего нет.
Ще подивіться у "План видів розрахунку внески у фонди" який там стоїть спосіб розрахунку[/quote]

Проверила, вроде всё ок, способ расчёта - Взносы ФОТ, галочки актуальность проставлено.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

ren писав:
zoltan писав:
Скрытый текст
ren писав:
ЄСВ не считается: не заполняется база для начисления. Кроме основной зарплаты ничего нет.
Ще подивіться у "План видів розрахунку внески у фонди" який там стоїть спосіб розрахунку
Проверила, вроде всё ок, способ расчёта - Взносы ФОТ, галочки актуальность проставлено.[/quote]У Вас 1с бухгалтерія 1,2 чи 2,0 ?

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

zoltan писав:
ren писав:
zoltan писав:
Скрытый текст
ЄСВ не считается: не заполняется база для начисления. Кроме основной зарплаты ничего нет.
Ще подивіться у "План видів розрахунку внески у фонди" який там стоїть спосіб розрахунку
Проверила, вроде всё ок, способ расчёта - Взносы ФОТ, галочки актуальность проставлено.
У Вас 1с бухгалтерія 1,2 чи 2,0 ?[/quote]

"Управление производственным предприятием для Украины", редакция 1.3

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

ren писав:
zoltan писав:
ren писав:Ще подивіться у "План видів розрахунку внески у фонди" який там стоїть спосіб розрахунку
Проверила, вроде всё ок, способ расчёта - Взносы ФОТ, галочки актуальность проставлено.
У Вас 1с бухгалтерія 1,2 чи 2,0 ?
"Управление производственным предприятием для Украины", редакция 1.3
[/quote]Ще подивіться у "оклад по днях" (чи який там у Вас стоїть ) "База для розрахунків"-> "Є базою для" там має бути "ЄСВ ФОП(оплата праці) і взагалі все провірте

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Подскажите, как вы проводите оплату дней командировки в 1С обычной (не зарплатной)?
Я делаю просто начисление по окладу, но что-то начала сомневаться.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Ребекка писав:Подскажите, как вы проводите оплату дней командировки в 1С обычной (не зарплатной)?
Я делаю просто начисление по окладу, но что-то начала сомневаться.
Я роблю через документ введення відомостей про планові нарахування
Суми вводжу вручну.. Нарахування добавила "середній заробіток"
Іншого на придумала... Це для того, щоб бачити ск. днів відпрацьовано, а ск. закрито по середньому,бо відрядження постійні..

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

ANKO писав:
Ребекка писав:Подскажите, как вы проводите оплату дней командировки в 1С обычной (не зарплатной)?
Я делаю просто начисление по окладу, но что-то начала сомневаться.
Я роблю через документ введення відомостей про планові нарахування
Суми вводжу вручну.. Нарахування добавила "середній заробіток"
Іншого на придумала... Це для того, щоб бачити ск. днів відпрацьовано, а ск. закрито по середньому,бо відрядження постійні..
отмені не подобається, що в розрахунковій відомості "оклад". Може добавить ще "оплата днів відрядження" чи ще якось обізвати.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Ребекка писав:
ANKO писав:
Ребекка писав:Подскажите, как вы проводите оплату дней командировки в 1С обычной (не зарплатной)?
Я делаю просто начисление по окладу, но что-то начала сомневаться.
Я роблю через документ введення відомостей про планові нарахування
Суми вводжу вручну.. Нарахування добавила "середній заробіток"
Іншого на придумала... Це для того, щоб бачити ск. днів відпрацьовано, а ск. закрито по середньому,бо відрядження постійні..
отмені не подобається, що в розрахунковій відомості "оклад". Може добавить ще "оплата днів відрядження" чи ще якось обізвати.
Так я назвала його середній заробіток... і коли друкую відомість, то є дві колонки з/плата і середній заробіток..

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”