Прибуткування ВМД в 1С 8.2

Продукти компанії 1С
Людмила Ф
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 17 квітня 2012, 13:02
Дякував (ла): 21 раз

Повідомлення Людмила Ф »

Підскажіть,будь ласка,як оприбуткуавти імп. товар,/сформувати вх. документ-прибуткову від іноземного поставщ./?
Я не можу вказати валюту і її курс у вхід.докум.

Galina V
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1081
З нами з: 15 жовтня 2010, 01:40
Дякував (ла): 190 разів
Подякували: 246 разів

Повідомлення Galina V »

Людмила Ф писав:Підскажіть,будь ласка,як оприбуткуавти імп. товар,/сформувати вх. документ-прибуткову від іноземного поставщ./?
Я не можу вказати валюту і її курс у вхід.докум.
С самого начала, когда вводите Поставщика в список указываете что он не является резидентом, затем, когда добавляете договор - указываете валюту договора дол. США. Поступление товара проводится обычным документом, в самом документе в меню "Цены и валюта" ставите нужный Вам курс, и пересчитывает цены по валюте.#curtsey#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

курс валюти вказується в довідниках Валюти обов"язково до внесення прихідних документів

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Людмила Ф писав:Підскажіть,будь ласка,як оприбуткуавти імп. товар,/сформувати вх. документ-прибуткову від іноземного поставщ./?
Я не можу вказати валюту і її курс у вхід.докум.
Может у Вас валюта не указана в договоре? формируете документ "поступление товаров и услуг" (он в валюте) и "ГТД по импорту" (в гривне по курсу, по которому Вы должны оприходовать товар)

Людмила Ф
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 17 квітня 2012, 13:02
Дякував (ла): 21 раз

Повідомлення Людмила Ф »

оляля писав:курс валюти вказується в довідниках Валюти обов"язково до внесення прихідних документів
З кожним приходом курс потрібно змінювати?
Просто до цього у мене була 1С 7 форт ХР,було все дуже зрозуміло,а в 8 все складніше

Людмила Ф
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 17 квітня 2012, 13:02
Дякував (ла): 21 раз

Повідомлення Людмила Ф »

Evelina писав:
Людмила Ф писав:Підскажіть,будь ласка,як оприбуткуавти імп. товар,/сформувати вх. документ-прибуткову від іноземного поставщ./?
Я не можу вказати валюту і її курс у вхід.докум.
Может у Вас валюта не указана в договоре? формируете документ "поступление товаров и услуг" (он в валюте) и "ГТД по импорту" (в гривне по курсу, по которому Вы должны оприходовать товар)
Потрібно формувати 2 докум./"поступление товаров и услуг" (он в валюте) и "ГТД по импорту" /?

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Людмила Ф писав:
оляля писав:курс валюти вказується в довідниках Валюти обов"язково до внесення прихідних документів
З кожним приходом курс потрібно змінювати?
Просто до цього у мене була 1С 7 форт ХР,було все дуже зрозуміло,а в 8 все складніше
курс вносите на дату (так же как и в 7)
Людмила Ф писав:
Evelina писав:
Людмила Ф писав:Підскажіть,будь ласка,як оприбуткуавти імп. товар,/сформувати вх. документ-прибуткову від іноземного поставщ./?
Я не можу вказати валюту і її курс у вхід.докум.
Может у Вас валюта не указана в договоре? формируете документ "поступление товаров и услуг" (он в валюте) и "ГТД по импорту" (в гривне по курсу, по которому Вы должны оприходовать товар)
Потрібно формувати 2 докум./"поступление товаров и услуг" (он в валюте) и "ГТД по импорту" /?
да, на основании счета - поступление товаров и услуг, а на основании этого документа - ГТД по импорту. Вы просто с правильными реквизитами нерезидента и курсами разберитесь, а в создании этих документах нет ничего сложного. потом просто проводки по ним проверьте

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

а я без рахунку вхідного роблю, зразу прихідну накладну, тодім ВМД . Це на щось може вплинути ?

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

оляля писав:а я без рахунку вхідного роблю, зразу прихідну накладну, тодім ВМД . Це на щось може вплинути ?
в мене по одному контрагенту за одним договором багато рахунків проходить з частковою оплатою/ попередньою частковою оплатою і т.д., тобто для правильного визначення курсових різниць це принципово, однієї прив язки до договору мені замало. #g_cray2# якщо в тебе немає такого головняка, можна без рахунку

Людмила Ф
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 17 квітня 2012, 13:02
Дякував (ла): 21 раз

Повідомлення Людмила Ф »

оляля писав:а я без рахунку вхідного роблю, зразу прихідну накладну, тодім ВМД . Це на щось може вплинути ?
Тобто робими приб.накл.,а ВМД -це підпорядков.їй докум?

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”