коригування ПОМОГИТЕ

Продукти компанії 1С
Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

tamara_garagan писав:пропал интернет.((
1. заплатили поставщику предоплату в размере 10000,0 получили налоговую на 10000,0
2. взяли товар на сумму 3000,00 получили налоговую на отгрузку 3000,00
3 получили корректировку налоговой (1) на сумму по второй НН.
теперь не знаю как провести правильно и оформить в 1с 8.2
я думаю, что надо так и проводить. изменение номенклатуры - повод для корректировки НН.

из ЕБНЗ (правда прошлогодний порядок, но все же)

Чи необхідно платнику ПДВ виписувати розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної у разі зміни номенклатури товарів?
25.08.2011
Пунктом 192.1 ст. 192 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню. Зміна номенклатури товарів також є зміною суми компенсації їх вартості, оскільки один вид товарів кількісно або вартісно зменшується, а інший - на відповідну суму збільшується. Відповідно до п. 18, п. 24 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 21.12.10 №969 у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань відповідно до ст. 192 р. V ПКУ постачальник товарів/послуг виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, на титульному аркуші якого вказує, до якої податкової накладної та за яким договором вносяться зміни. Таким чином, у разі зміни номенклатури постачання товарів продавець в обов’язковому порядку повинен виписати розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, до якої згідно з договором вносяться зміни, оскільки фактично відбувається повернення одних товарів та отримання інших.

tamara_garagan
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 187
З нами з: 01 березня 2010, 07:09
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення tamara_garagan »

ага, хоть это радует.
Решила не включать эту сделку пока..
Всем спасибо.

tamara_garagan
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 187
З нами з: 01 березня 2010, 07:09
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення tamara_garagan »

а как ее в программе провести??

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

tamara_garagan писав:а как ее в программе провести??
как вариант (если не получается на основании). в журнале документов "регистрация вход.налоговіх документов" создаете документ "расчет корректировки (возврат)". только придется все вручную заполнять.

tamara_garagan
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 187
З нами з: 01 березня 2010, 07:09
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення tamara_garagan »

пыталась, но там очень странный док-т. просто я в 8ке "работаю" с 1 марта и так и не освоилась.
не получается у меня ее провести

tamara_garagan
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 187
З нами з: 01 березня 2010, 07:09
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення tamara_garagan »

если кто то знает как?? буду очень благодарна

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

tamara_garagan писав:ага, хоть это радует.
Решила не включать эту сделку пока..
Всем спасибо.
вот с этим поосторожнее. учитывая, что Ваш продавец покажет в дод.1 уменьшение своих обязательств, автоматически будут сверять уменьшение кредита у Вас. А Вы его не покажите.

lara777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1089
З нами з: 20 березня 2012, 07:18
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 354 рази

Повідомлення lara777 »

tamara_garagan писав:если кто то знает как?? буду очень благодарна
У меня 1С7.7 В ней корректировки поставщика я провожу как запись в книгу приобретения но со знаком минус

tamara_garagan
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 187
З нами з: 01 березня 2010, 07:09
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення tamara_garagan »

ура. все получилось. док-ты переделали. В программе разобралась. Всем ОГРОМНОЕ СПАСИБО

HELP911
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 21 вересня 2016, 11:46
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення HELP911 »

Доброго всем дня!!!! Подскажите первый раз столкнулась с РК от поставщика.Мы заплатили поставщику деньги,получили от него НН не полную сумму оплаты,о вот сегодня загрузилась РК в выписанной НН (изменения количества) как это все провести .и какую ст деклариции ставить. Помогите !!!!

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”