Договора гпх - 1с, проводки и зарпл документы

Продукти компанії 1С
Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Al'ka писав:Те же вопросы, те же проблемы, Mary. на форумах не нашла, как настроить через 631 к примеру.. проморочилась с настройкой фондов, в итоге у меня строки "разъежались"... и не закрывались счета по фондам. в итоге начисляю с использованием раздела зп и 663
счета (хоть понимаю, что неверно).
Потому если кто может пошагово объяснить, как все толково сделать, буду очччень благодарна!)
У мене 1с8,3. переходимо на ці ГПД. я в програмі взагалі не можу це гарно зробити. Якщо робимо як сумісника в ЕСВ видає категорію 2, (а треба 3). і в основній таблиці не показує що це по ГПД, якщо робити акт виконаних робіт з контрагентом, то як нарахувати податки автоматом? і щоб заповнювало вірно ЕСВ і 1ДФ?
Я розумію якщо це пару чоловік то можна ручними проводками і т.д., але якщо це буде 50 чоловік, в ручну я не згодна робити..
Може хтось робить це автоматично Підкажіть пошагово!

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Я добавляла новый вид начисления "ГПХ" и вводила их как сотрудников организации, учитываю на 661 сч. Расчитываю так же как и остальных сотрудников, но выплачиваю раз в месяц после подписания акта.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Наташа_75 писав:
Al'ka писав:Те же вопросы, те же проблемы, Mary. на форумах не нашла, как настроить через 631 к примеру.. проморочилась с настройкой фондов, в итоге у меня строки "разъежались"... и не закрывались счета по фондам. в итоге начисляю с использованием раздела зп и 663
счета (хоть понимаю, что неверно).
Потому если кто может пошагово объяснить, как все толково сделать, буду очччень благодарна!)
У мене 1с8,3. переходимо на ці ГПД. я в програмі взагалі не можу це гарно зробити. Якщо робимо як сумісника в ЕСВ видає категорію 2, (а треба 3). і в основній таблиці не показує що це по ГПД, якщо робити акт виконаних робіт з контрагентом, то як нарахувати податки автоматом? і щоб заповнювало вірно ЕСВ і 1ДФ?
Я розумію якщо це пару чоловік то можна ручними проводками і т.д., але якщо це буде 50 чоловік, в ручну я не згодна робити..
Може хтось робить це автоматично Підкажіть пошагово!
Начисление заработной платы работникам, работающим по договору гражданско-правового характера (ГПХ)




Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

ЗображенняЗображення[/URL][/img]

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Дякую, але я ж і кажу, що по цьому прикладу, оформлюється як сумісник. і в ЕСВ попадає під класифікатором 2, а треба 3. а якщо акта в якомусь місяці немає, тоді як?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Наташа_75 писав:Дякую, але я ж і кажу, що по цьому прикладу, оформлюється як сумісник. і в ЕСВ попадає під класифікатором 2, а треба 3. а якщо акта в якомусь місяці немає, тоді як?
а що таке 2 і 3?
проводите тим місяцев у якому є акт

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Ребекка писав:
Наташа_75 писав:Дякую, але я ж і кажу, що по цьому прикладу, оформлюється як сумісник. і в ЕСВ попадає під класифікатором 2, а треба 3. а якщо акта в якомусь місяці немає, тоді як?
а що таке 2 і 3?
проводите тим місяцев у якому є акт


Це звіт ЕСВ в т.6, ставиться код 2 - сумісники а 3- ЦПД

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Ребекка писав:
Наташа_75 писав:Дякую, але я ж і кажу, що по цьому прикладу, оформлюється як сумісник. і в ЕСВ попадає під класифікатором 2, а треба 3. а якщо акта в якомусь місяці немає, тоді як?
а що таке 2 і 3?
проводите тим місяцев у якому є акт
2 и 3 это в отчете ЕСВ в табл. 5 категория особы
2 это сотрудники без труд. кн.
3 лица выполняющие работу по договорам ЦПХ

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Aj писав:
Ребекка писав:
Наташа_75 писав:Дякую, але я ж і кажу, що по цьому прикладу, оформлюється як сумісник. і в ЕСВ попадає під класифікатором 2, а треба 3. а якщо акта в якомусь місяці немає, тоді як?
а що таке 2 і 3?
проводите тим місяцев у якому є акт
2 и 3 это в отчете ЕСВ в табл. 5 категория особы
2 это сотрудники без труд. кн.
3 лица выполняющие работу по договорам ЦПХ

да вірно. не вірно написала відповідь

Lelichka_1985
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 26 травня 2016, 16:39
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lelichka_1985 »

Здравствуйте. Подскажите как выйти из такой ситуации:
В начале мая был принят работник по ГПХ, в конце мая начислено и выплачено вознаграждение. 1 июня его решили принять на постоянное место работы. Как отразить в 1С 8.2 это перемещение?

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”