неодержані податкові накладні

Продукти компанії 1С
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

я так розумію, що сальдо на рах 6442 буде висіти до тих пір, поки в програму не будуть внесені всі отримані податкові накладні. За жовтень і листопад по сьогоднішній день у мене є всі податкові накладні і всі проведені, але сальдо рахунку 6442 тільки росте. Що я роблю не так?

bt
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1576
З нами з: 29 жовтня 2008, 06:07
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 734 рази

Повідомлення bt »

Inna Medvetska писав:я так розумію, що сальдо на рах 6442 буде висіти до тих пір, поки в програму не будуть внесені всі отримані податкові накладні. За жовтень і листопад по сьогоднішній день у мене є всі податкові накладні і всі проведені, але сальдо рахунку 6442 тільки росте. Що я роблю не так?
А приходование каким документом выполнялось?
Часом не Авансовым отчетом?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

bt писав:
Inna Medvetska писав:я так розумію, що сальдо на рах 6442 буде висіти до тих пір, поки в програму не будуть внесені всі отримані податкові накладні. За жовтень і листопад по сьогоднішній день у мене є всі податкові накладні і всі проведені, але сальдо рахунку 6442 тільки росте. Що я роблю не так?
А приходование каким документом выполнялось?
Часом не Авансовым отчетом?
ті що авансовим отчетом я не враховую, бо в мене за весь час авансовий отчет 1 був і то на пошті марки і конверти купували, там ПДВ 3 грн. було. Я сьогодні сіла перевіряти, а рах. 6442 ще більше виріс, вчора в мене сальдо 14000 висіло, сьогодні зробила приход і ввела податкові накладні стало 80000. Чому так не розумію.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Перевірте з 6441 . можливо там зависла сума в кредиті. Можливо, коли вводити ПН підстава не така як потрібно угода інша або ще щось. можливо , десь сплутана 1 подія. В мене так було при передоплаті.Я сама колись з цим рахунокм бавилась. Візьміть одну операцію і перевірте її від початку до кінця, думаю там побачите.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

оляля писав:Перевірте з 6441 . можливо там зависла сума в кредиті. Можливо, коли вводити ПН підстава не така як потрібно угода інша або ще щось. можливо , десь сплутана 1 подія. В мене так було при передоплаті.Я сама колись з цим рахунокм бавилась. Візьміть одну операцію і перевірте її від початку до кінця, думаю там побачите.
Є в мене в рах 6441 сума в кредиті. Що з нею робити, а то я вже зовсім заплуталася.
справа в тому, що в мене операцій з переодоплатою можна на пальцях порахувати. Зазвичай іде оприбуткування + податкова накладна, але чому висить цей рахунок я не можу зрозуміти

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Інна, спробуйте перевірити всю операцію від початку до кінця: оплата -прихід - ПН чи як у Вас це відбувається. У мене було, що у банківській виписці пдв розкидалось на першу і другу подію одночасно.
а в 6441 така сама сума?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

оляля писав:Інна, спробуйте перевірити всю операцію від початку до кінця: оплата -прихід - ПН чи як у Вас це відбувається. У мене було, що у банківській виписці пдв розкидалось на першу і другу подію одночасно.
а в 6441 така сама сума?

В мене таке було з "расходами на приобретение" - буа перепут між 6442 і 6441 - відслідили - програміст переробила.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

оляля писав:Інна, спробуйте перевірити всю операцію від початку до кінця: оплата -прихід - ПН чи як у Вас це відбувається. У мене було, що у банківській виписці пдв розкидалось на першу і другу подію одночасно.
а в 6441 така сама сума?
ні в мене на даний час на 6441 висить 13500, а на 6442 80000 грн. Тобто, я так зрозуміла, що якщо одна поставка товарів оплачується декілька разів, то програма може це розділяти

alenands
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 02 вересня 2011, 03:20

Повідомлення alenands »

Если вносить приходные накладные вторым событием и не поставить в ПН "Указать оплату" НДС на 6442 может лечь дважды, так-же и с банковской выпиской. Если оплата второе событие, нужно ставить "Указать отгрузку". Один из вариантов.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

alenands писав:Если вносить приходные накладные вторым событием и не поставить в ПН "Указать оплату" НДС на 6442 может лечь дважды, так-же и с банковской выпиской. Если оплата второе событие, нужно ставить "Указать отгрузку". Один из вариантов.
а де в записи книги преодретения можна це поставити, у мене 1 С 7.7

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”