неодержані податкові накладні

Продукти компанії 1С
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

оляля писав:мені здається що ніяк. Авансовим звітом на 6442 закидається сума, проводкою 791-6442 - закриваєте цей рахунок
так справа в тому, що авансовим звітом вона у мене прямо на рах. 6415 закидається - ПДВ. А коли на основі авансового звіту я ввожу податкову накладну, то вона в мене тільки по Кт 6442 іде, а по Дт ні. Тому я і питаю як проведення виправити

bt
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1576
З нами з: 29 жовтня 2008, 06:07
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 734 рази

Повідомлення bt »

Inna Medvetska писав:
оляля писав:мені здається що ніяк. Авансовим звітом на 6442 закидається сума, проводкою 791-6442 - закриваєте цей рахунок
так справа в тому, що авансовим звітом вона у мене прямо на рах. 6415 закидається - ПДВ. А коли на основі авансового звіту я ввожу податкову накладну, то вона в мене тільки по Кт 6442 іде, а по Дт ні. Тому я і питаю як проведення виправити
В данном случае никак.

Либо менять схему, либо переделать конфигурацию.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

когда у меня в авансовом отчете есть "ненужный" НДС, делаю следующее - в строчке по документу провожу сумму без НДС, а отдельной строчкой в отчете пишу "ПДВ/без права на ПК и списываю на счет, который считаю нужным. вот и все

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Evelina писав:когда у меня в авансовом отчете есть "ненужный" НДС, делаю следующее - в строчке по документу провожу сумму без НДС, а отдельной строчкой в отчете пишу "ПДВ/без права на ПК и списываю на счет, который считаю нужным. вот и все
так то воно так, але мені це ПДВ потрібно до контрагента прив*язати, інакше у мене одна і та сама сума 2 рядками іде.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Inna Medvetska писав:
Evelina писав:когда у меня в авансовом отчете есть "ненужный" НДС, делаю следующее - в строчке по документу провожу сумму без НДС, а отдельной строчкой в отчете пишу "ПДВ/без права на ПК и списываю на счет, который считаю нужным. вот и все
так то воно так, але мені це ПДВ потрібно до контрагента прив*язати, інакше у мене одна і та сама сума 2 рядками іде.
Вы делаете приходную накладную от контрагента и указываете, что она оплачена через подотчетное лицо. Так? Тогда по документу приходная накладная у Вас формируются все проводки, и с подотчетником и с поставщиком. А по авансовому Вы проводки не формируете. у Вас какая 1с, 7 или 8?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Evelina писав:
Inna Medvetska писав:
Evelina писав:когда у меня в авансовом отчете есть "ненужный" НДС, делаю следующее - в строчке по документу провожу сумму без НДС, а отдельной строчкой в отчете пишу "ПДВ/без права на ПК и списываю на счет, который считаю нужным. вот и все
так то воно так, але мені це ПДВ потрібно до контрагента прив*язати, інакше у мене одна і та сама сума 2 рядками іде.
Вы делаете приходную накладную от контрагента и указываете, что она оплачена через подотчетное лицо. Так? Тогда по документу приходная накладная у Вас формируются все проводки, и с подотчетником и с поставщиком. А по авансовому Вы проводки не формируете. у Вас какая 1с, 7 или 8?
ні, у червні місяці у нас був експорт і Київська торгово-промислова палата надавала нам послуги. Ми з ними розрахувалися готівкою. Нам дали квитанцію до прибуткового касового ордеру і податкову накладну. Так от готівку я можу закрити тільки авансови звітом, а на основі нього ввожу податкову накладну. Але авансовий звіт суму ПДВ ставить не на Дт 6442, а на 6415. При введенні податкової накладної вона в мене потрапляє в Кт 6442, а по Дт то ж там нічого немає. От мені і потрібно виправити проведення в авансовому звіті щоб у мене рах. 6442 закрився

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Inna Medvetska писав:
Evelina писав:
Inna Medvetska писав: так то воно так, але мені це ПДВ потрібно до контрагента прив*язати, інакше у мене одна і та сама сума 2 рядками іде.
Вы делаете приходную накладную от контрагента и указываете, что она оплачена через подотчетное лицо. Так? Тогда по документу приходная накладная у Вас формируются все проводки, и с подотчетником и с поставщиком. А по авансовому Вы проводки не формируете. у Вас какая 1с, 7 или 8?
ні, у червні місяці у нас був експорт і Київська торгово-промислова палата надавала нам послуги. Ми з ними розрахувалися готівкою. Нам дали квитанцію до прибуткового касового ордеру і податкову накладну. Так от готівку я можу закрити тільки авансови звітом, а на основі нього ввожу податкову накладну. Але авансовий звіт суму ПДВ ставить не на Дт 6442, а на 6415. При введенні податкової накладної вона в мене потрапляє в Кт 6442, а по Дт то ж там нічого немає. От мені і потрібно виправити проведення в авансовому звіті щоб у мене рах. 6442 закрився
Исправьте ручной операцией.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Elisa писав:
Inna Medvetska писав:
Evelina писав: Вы делаете приходную накладную от контрагента и указываете, что она оплачена через подотчетное лицо. Так? Тогда по документу приходная накладная у Вас формируются все проводки, и с подотчетником и с поставщиком. А по авансовому Вы проводки не формируете. у Вас какая 1с, 7 или 8?
ні, у червні місяці у нас був експорт і Київська торгово-промислова палата надавала нам послуги. Ми з ними розрахувалися готівкою. Нам дали квитанцію до прибуткового касового ордеру і податкову накладну. Так от готівку я можу закрити тільки авансови звітом, а на основі нього ввожу податкову накладну. Але авансовий звіт суму ПДВ ставить не на Дт 6442, а на 6415. При введенні податкової накладної вона в мене потрапляє в Кт 6442, а по Дт то ж там нічого немає. От мені і потрібно виправити проведення в авансовому звіті щоб у мене рах. 6442 закрився
Исправьте ручной операцией.
дякую, все виправила

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

ну сделайте ав.отчет двумя строчками без ндс, вторую - "ПДВ/кредит" и счет 6442. а налоговой у Вас 6442 закроется

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”