Д-т Додаткові витрати на придбання товарів

Продукти компанії 1С
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Ввожу цей документ на основі прибуткової накладної, проводжу, дивлюся проведення в книзі проведень. Документ робить такі проведення
6442 631 1,63 грн
281 631 8,33 грн
А при формуванні оборотно-сальдової відомості на ці рахунки ці суми не потрапляють. Чому так може бути?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Inna Medvetska писав:Ввожу цей документ на основі прибуткової накладної, проводжу, дивлюся проведення в книзі проведень. Документ робить такі проведення
6442 631 1,63 грн
281 631 8,33 грн
А при формуванні оборотно-сальдової відомості на ці рахунки ці суми не потрапляють. Чому так може бути?
У мене такі ж проводки + ну і плюс розкидка по найменуваннях. А в оборотці, це все потрапляє в згорнутому вигляді (я роблю прив"язки до раз.вхідного, якщо проклацать по партії в оборотці, то відкриється картка рахунку і там будуть ваші дод.витраті на придбання). Подивіться уважніше.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

tacha писав:
Inna Medvetska писав:Ввожу цей документ на основі прибуткової накладної, проводжу, дивлюся проведення в книзі проведень. Документ робить такі проведення
6442 631 1,63 грн
281 631 8,33 грн
А при формуванні оборотно-сальдової відомості на ці рахунки ці суми не потрапляють. Чому так може бути?
У мене такі ж проводки + ну і плюс розкидка по найменуваннях. А в оборотці, це все потрапляє в згорнутому вигляді (я роблю прив"язки до раз.вхідного, якщо проклацать по партії в оборотці, то відкриється картка рахунку і там будуть ваші дод.витраті на придбання). Подивіться уважніше.
уважно я подивилася, але при перевірці сальдо кінцевого для транспотрної компання, тобто мій борг оборотка мені показує суму меншу на значення цих витрат і на залишках 281 рах. теж цієї суми не вистачає

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Я теж довгенько з цим документом греблася, щоб проводки правильно робило (дещо програміст переробляв саме під цей д-т). Але і зараз він виглядає дивнувать. В прибутковій ви ж витрати на придбання не ставите? Я не ставлю - а вже потім на основі цієї прибуткової - роблю доп. витрати на придбання. В самому д-ті вибираб рах.(631), потім друге субконото д-т (у мене СВ), проставляю суми без ПДВ і власне ПДВ, а от далі починається дивне : в закл.предв.оплата ставлю "да" (хоча її немає), а в закл.отклонен для нал... ставлю "нет". Таким макаром все й виходить. Але, кажу ж , програміст дописувала проводки, за замовчуванням не розкидало на собівартість.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

tacha писав: Я теж довгенько з цим документом греблася, щоб проводки правильно робило (дещо програміст переробляв саме під цей д-т). Але і зараз він виглядає дивнувать. В прибутковій ви ж витрати на придбання не ставите? Я не ставлю - а вже потім на основі цієї прибуткової - роблю доп. витрати на придбання. В самому д-ті вибираб рах.(631), потім друге субконото д-т (у мене СВ), проставляю суми без ПДВ і власне ПДВ, а от далі починається дивне : в закл.предв.оплата ставлю "да" (хоча її немає), а в закл.отклонен для нал... ставлю "нет". Таким макаром все й виходить. Але, кажу ж , програміст дописувала проводки, за замовчуванням не розкидало на собівартість.
я передивилася весь рахунок 281, у нього ця сума потрапила, а от на Кт 631 і Дт 6442 не потрапила

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

у мене чомусь ця недостающа сума потрапила у рах. виданих авансів, хоча проплати не було, всі банк. виписки я перепровела. я через це не можу рік закрити.

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Inna Medvetska писав:у мене чомусь ця недостающа сума потрапила у рах. виданих авансів, хоча проплати не було, всі банк. виписки я перепровела. я через це не можу рік закрити.
Проверьте время документов, может БВ раньше проведена

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

А чи можна якось в 1 с подивитися яка сума із цих додаткових витрат на придбання потрапила на 902 рах., а яка ще залишилася? І чи принципово для кожної прибуткової накладної вводити ці витрати окремим документом, тобто в кожному документі по одному проведенні. Чи якщо це один постачальник транспортних послуг, то можна одним документом до різних податкових накладних?

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”