рах. 6442

Продукти компанії 1С
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Маю на цьому рахунку по кт суму 149 грн, тобто ми повернули товар постачальнику, а корегування він нам не дав. не знаю чому, бо це не при мені було та і часу вже пройшло не мало. Чи можна цей рахунок якось закрити на кінець року

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Я списала на 791 хоть 1с8 и ругается на некорректные проводки, но я заношу их в список корректных проводок и закрываю нужные мне суммы. (например МТС-ненавиджу його)

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

і ще от продивляюся і є сальдо на 643 рах. я так розумію, що це подат. зобовязання по ПДВ якщо ми не виписали податкову накладну, бо я взагалі не знаю звідки та сума взялася. У мене всі податкові накладні виписані

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

Inna Medvetska писав:і ще от продивляюся і є сальдо на 643 рах. я так розумію, що це подат. зобовязання по ПДВ якщо ми не виписали податкову накладну, бо я взагалі не знаю звідки та сума взялася. У мене всі податкові накладні виписані
нет : остаток на 643 - это НО по НДС по первому событию - предоплате
Дт 311 Кт 361
Дт 643 Кт6415 (выписана НН )

потом при реализации (второе событие) сумма по 643 счету закроется
Дт 361 Кт 702 (выписана расх.накладная)
Дт 702 Кт 643

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Биба писав:
Inna Medvetska писав:і ще от продивляюся і є сальдо на 643 рах. я так розумію, що це подат. зобовязання по ПДВ якщо ми не виписали податкову накладну, бо я взагалі не знаю звідки та сума взялася. У мене всі податкові накладні виписані
нет : остаток на 643 - это НО по НДС по первому событию - предоплате
Дт 311 Кт 361
Дт 643 Кт6415

потом при реализации (второе событие) сумма по 643 счету закроется
Дт 361 Кт 702
Дт 702 Кт 643
дякую, а то я чомусь цей рахунок по аналогії до 6442 приписала і не можу зрозуміти звідки ці суми взялися. В мене майже завжди 1 подія відвантаження і я про цей рахунок зовсім забула. А ще програміст поновлення закачав так програма мені такі цифри на кінець року видала, що я сьогодні весь день колупалася щоб все вірно стало. Добре, що роздруківки з аналітикою собі роблю

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

Inna Medvetska писав:Маю на цьому рахунку по кт суму 149 грн, тобто ми повернули товар постачальнику, а корегування він нам не дав. не знаю чому, бо це не при мені було та і часу вже пройшло не мало. Чи можна цей рахунок якось закрити на кінець року
обратите внимание, что по Кт 644 могла "зависнуть" сумма в случае, если НН была ошибочно "задвоена" (НН от поставщика могла быть повторно получена и без сверки оборотов проведена Вашим предыдущим бухгалтером).. в таком случае речь идет о завышении НК по НДС.. #blush#

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Биба писав:
Inna Medvetska писав:Маю на цьому рахунку по кт суму 149 грн, тобто ми повернули товар постачальнику, а корегування він нам не дав. не знаю чому, бо це не при мені було та і часу вже пройшло не мало. Чи можна цей рахунок якось закрити на кінець року
обратите внимание, что по Кт 644 могла "зависнуть" сумма в случае, если НН была ошибочно "задвоена" (НН от поставщика могла быть повторно получена и без сверки оборотов проведена Вашим предыдущим бухгалтером).. в таком случае речь идет о завышении НК по НДС.. #blush#
я вже все перевірила, в мене підприємство невелике і все можливо по кожному документу і контрагенту перевірити.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”