Зарплата в 1С

Продукти компанії 1С
Grysyuliya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 07 жовтня 2010, 10:18
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Grysyuliya »

One писав:
Grysyuliya писав:как правильно отобразить,чтоб всё было красиво? #blush#
Выложите md-шник, я Вам подправлю документ выплаты зарплаты и он будет делать движение по банку

Я Вам буду очень признательна,особенно если Вы мне подскажете что такое md-шник, и главное где его взять. #blush# Просто програмиста у меня нет и я практичести всё делаю сама.

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Grysyuliya

В меню "Помощь" -> "О прогрмме" узнаёте свой каталог базы
Зображення

Ваш файл
[каталог базы]\1cv7.md

этот файл выкладываете на us.ua, а ссылку размешаете здесь

Grysyuliya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 07 жовтня 2010, 10:18
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Grysyuliya »

One писав:Grysyuliya

В меню "Помощь" -> "О прогрмме" узнаёте свой каталог базы
Зображення

Ваш файл
[каталог базы]\1cv7.md

этот файл выкладываете на us.ua, а ссылку размешаете здесь


Большое спасибо за понимание :) Вот ссылка http://us.ua/694325/

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

А вот "Помощь" -> "О программе" у вас написано "базовая версия"?

Grysyuliya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 07 жовтня 2010, 10:18
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Grysyuliya »

One писав:А вот "Помощь" -> "О программе" у вас написано "базовая версия"?
Написано всё то же,что и у вас на картинке:
1С Предприятие 7.7 (сетевая версия) (7.70.027)
Конфигурация Бух.учёт для Украины 7.70.291
ну и далее по тексту :)

NikolayPoklonskiy
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 01 квітня 2012, 07:46
Подякували: 10 разів

Повідомлення NikolayPoklonskiy »

Альона1
Скажіть будь ласка , у когось у конфігурації створені два документи Нарахування зарплати ? Один за 2010 рік інший просто без року.




В типовій конфігурації лиши один документ "НачислениеЗП"

capitoshko
Гений
Гений
Повідомлень: 402
З нами з: 25 травня 2009, 16:35
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Повідомлення capitoshko »

5_kopeek писав:
capitoshko писав:Як на мене проблема, яку підняла шановна Альона1, має велике значення - офіційні представники компанії 1С не можуть забезпечити адекватне поновлення типової конфігурації, яка була змінена під потреби клієнта.....
Проблема серьезная, но она не совсем относится к теме "Зарплата 1С". И, собственно, есть смысл оглашать недобросовестных представителей, если они действительно таковыми являются, а если молчать, то такое будет случаться и впредь. Возможно, был заключен договор на обновление типовой конфигурации, что и проводили. В общем, нужно знать детали.
capitoshko писав: Хоча продукти компанії позиціонуються на ринку як такі, що лгко адаптуються під кожного замовника
Эта позиция касается не доработок, сделанных в программе, а того, что любую, необходимую бухгалтеру, операцию он может отразить в ПО 1С, даже если для этого не предусмотрен специальный документ. Вопрос с выплатой через банк также решается -- просто нужно вводить много строк в БВ. А вот вопрос, насколько быстро и удобно это реализуется, к легкой адаптации не относится. Как удобство обновления доработанного продукта.
Ця позиція стосується і щодо розширення функціоналу конфігурацій - код відкритий, обмежень допису немає.

5_kopeek
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 25 лютого 2012, 08:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Повідомлення 5_kopeek »

capitoshko писав: Хоча продукти компанії позиціонуються на ринку як такі, що лгко адаптуються під кожного замовника
...
Ця позиція стосується і щодо розширення функціоналу конфігурацій - код відкритий, обмежень допису немає.
Не помню, чтобы где-то было написано, что после расширения функционала конфигурации обновление, созданное для типовой конфигурации, для модифицированной будет устанавливаться нажатием одной кнопки. Очевидно, что этого быть не может, если изменения касались стандартных объектов. Не совсем понимаю, в чем Вы видите несогласованность заявлений 1С об универсальности применения ее типовых решений и порядком обновления модифицированных конфигураций.

capitoshko
Гений
Гений
Повідомлень: 402
З нами з: 25 травня 2009, 16:35
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Повідомлення capitoshko »

5_kopeek, ми з вами розмовляємо про різні речі.

Продукти 1С позиціонуються як відкриті конфігурації, що легко адаптуються під потреби клієнта шляхом розширення програмного функціоналу (читай програмного допису). Тобто фактично типове рішення може бути адаптоване під бізнес-процеси кожного окремого замовника.

А тепер проблема - у зміненій конфігурації спеціалісти франчайзі мережі не можуть забезпечити адекватне оновлення конфігурації, як про це було сказано вище.

Очевидно це проблема, яку оминати немає змісту. і тут з вами погоджуюсь - потрібно відкрито писати про компанії, які недобросовісно виконують взяті на себе зобов*язання. Це допоможе користувачам форуму не помилитись у виборі бізнес-партнерів.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А якого чуда у мене після поновлення показує не 292 реліз ,а 291. Може це через те , що я за першим разом об'єднала конфігурацію по зміненим документам. А потім ще раз замінила по нарахуванню зарплати?. Чи можливо при об''єднані лишню галочку зняла. Скажіть , як відключити у конфігурації документ по начислении зарплати 2010 р., бо він лишній. Але на ньому сидить уся зарплата до 2011 р. А з 2011 просто документ Начислении зарплати. Просто коли я його об'єдную при поновлені. то потім документ новий не відкривається. Видає якусь помилку. А от коли заміщаю докумен при поновленні , то все нормально.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”