Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Діма23 писав:
05 квітня 2023, 19:22
Добрий день, підкажіть будь ласка як розукомплектувати основний засіб в 1с? Прийшов комбайн в комплекті з жаткою, по документах 1 шт., тобто у видатковій один товар. Тепер хочемо продати лише жатку, комбайн залишається на основних засобах. Як оформити вибуття лише жатки? Завчасно дякую за допомогу.
Нужно основное средство "Комбайн в комплекте" снять с учёта при помощи документа "Подготовка к передаче ОС". Затем оформить документ "Оприходование товаров" в корреспонденции со счётом полученным в "Подготовка к передаче ОС", на который списалась остаточная стоимость.

В "Оприходование товаров" указать две номенклатуры: "Комбайн" и "Жатка". Затем жатку продать, в комбайн ввести в эксплуатацию на новое ОС "Комбайн".

Діма23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 18 червня 2020, 18:36
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення Діма23 »

One писав:
06 квітня 2023, 10:04
Діма23 писав:
05 квітня 2023, 19:22
Добрий день, підкажіть будь ласка як розукомплектувати основний засіб в 1с? Прийшов комбайн в комплекті з жаткою, по документах 1 шт., тобто у видатковій один товар. Тепер хочемо продати лише жатку, комбайн залишається на основних засобах. Як оформити вибуття лише жатки? Завчасно дякую за допомогу.
Нужно основное средство "Комбайн в комплекте" снять с учёта при помощи документа "Подготовка к передаче ОС". Затем оформить документ "Оприходование товаров" в корреспонденции со счётом полученным в "Подготовка к передаче ОС", на который списалась остаточная стоимость.

В "Оприходование товаров" указать две номенклатуры: "Комбайн" и "Жатка". Затем жатку продать, в комбайн ввести в эксплуатацию на новое ОС "Комбайн".
В мене цей комбайн взагалі був введений як введення залишків, нараховувалась амортизація. А як його оприбуткувати знову, хто продавець? Чесно я заплутався.

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Ещё раз кратко:

1. Снимаем ОС
2. За счет суммы снятого ОС делаем оприходование (контрагент не нужен) двух номенклатур.
3. Одну номенклатуру продаём, вторую вводим в эксплуатацию документом "Ввод в эксплуатацию ОС"

Итого: было ОС "Комбайн в сборе" с остаточной стоимостью 1 млн грн., а стало ОС "Комбайн" с первоначальной стоимостью 0,7 млн. грн.

0,3 млн грн. это себестоимость проданной жатки.

Всё это делается текущей датой. Отменять введённые ранее ОС не нужно.

Діма23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 18 червня 2020, 18:36
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення Діма23 »

One писав:
06 квітня 2023, 13:29
Ещё раз кратко:

1. Снимаем ОС
2. За счет суммы снятого ОС делаем оприходование (контрагент не нужен) двух номенклатур.
3. Одну номенклатуру продаём, вторую вводим в эксплуатацию документом "Ввод в эксплуатацию ОС"

Итого: было ОС "Комбайн в сборе" с остаточной стоимостью 1 млн грн., а стало ОС "Комбайн" с первоначальной стоимостью 0,7 млн. грн.

0,3 млн грн. это себестоимость проданной жатки.

Всё это делается текущей датой. Отменять введённые ранее ОС не нужно.
А жатку как продать? Я продаю ОС документом "передача ОС", документ не проводится потому что жатка не введенна в эксплуатацию.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 843 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Діма23 писав:
07 квітня 2023, 15:26
One писав:
06 квітня 2023, 13:29
Ещё раз кратко:

1. Снимаем ОС
2. За счет суммы снятого ОС делаем оприходование (контрагент не нужен) двух номенклатур.
3. Одну номенклатуру продаём, вторую вводим в эксплуатацию документом "Ввод в эксплуатацию ОС"

Итого: было ОС "Комбайн в сборе" с остаточной стоимостью 1 млн грн., а стало ОС "Комбайн" с первоначальной стоимостью 0,7 млн. грн.

0,3 млн грн. это себестоимость проданной жатки.

Всё это делается текущей датой. Отменять введённые ранее ОС не нужно.
А жатку как продать? Я продаю ОС документом "передача ОС", документ не проводится потому что жатка не введенна в эксплуатацию.
Перш ніж задати слідуюче питання ,Вам би пасувало хотя би раз подякувати One за змістовні відповіді

Діма23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 18 червня 2020, 18:36
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення Діма23 »

zoltan писав:
07 квітня 2023, 15:34
Діма23 писав:
07 квітня 2023, 15:26
One писав:
06 квітня 2023, 13:29
Ещё раз кратко:

1. Снимаем ОС
2. За счет суммы снятого ОС делаем оприходование (контрагент не нужен) двух номенклатур.
3. Одну номенклатуру продаём, вторую вводим в эксплуатацию документом "Ввод в эксплуатацию ОС"

Итого: было ОС "Комбайн в сборе" с остаточной стоимостью 1 млн грн., а стало ОС "Комбайн" с первоначальной стоимостью 0,7 млн. грн.

0,3 млн грн. это себестоимость проданной жатки.

Всё это делается текущей датой. Отменять введённые ранее ОС не нужно.
А жатку как продать? Я продаю ОС документом "передача ОС", документ не проводится потому что жатка не введенна в эксплуатацию.
Перш ніж задати слідуюче питання ,Вам би пасувало хотя би раз подякувати One за змістовні відповіді
Вибачте за мою неуважність, але я в розпачі, знайомі бухгалтери перший раз чують про розукомлектування основних засобів, а я хочу розібратись сам у всьому але не виходить.

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Документа разукомплектации ОС нет.

Есть документ "Подготовка к передаче ОС" и "Передача ОС".

Передача ОС это по сути реализация, в вашем случае он не нужен.

Сделайте первый шаг: создайте, заполните и проведите документ "Подготовка к передаче ОС". Если что не понятно, пишите, прилагайте скрины документа и скрины его проводок.

novorok
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 16 травня 2013, 00:59
Подякували: 4 рази

Повідомлення novorok »

Доброго дня!
Можливо хтось зможе допомогти. Програма 1С 8.3, конфігурація УТП 1.2.69.2. Виникла помилка під час зимових проблем з електроенергією та декількох аварійних вимкнень комп’ютерів. Програма некоректно виводить сальдо в звітах «Обороти рахунку» по рахункам розрахунків з контрагентами – 631 та 361. Причому невірна сума виникає виникає, якщо ставити в налаштуваннях звіту групування «за період звіту», якщо ж виставити групування «по місяцям», то помилки не виникає. Звіт «Оборотно-сальдова відомість» формується корректно у всіх випадках.
Перевірка фізичної цілісності бази через з допомогою файлу «chdbfl.exe» помилок не виявляє, тестування та виправлетння бази через конфігуратор також не допомагає.
Дякую!

Відповідь знайшов сам. В останній конфігурації даний звіт некоректний. Закинув з версії 1.2.68 і все запрацювало.

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Програма 1С 8,2 бухгалтерія
настав час для податкових різниць. У мене будуть подат. різниці по аморт. ОС.
От коли відкриваю відомість по аморт в бух. обліку нарахування йдуть
а от коли відомість аморт по подат. обліку без змін.
Перевірила 4 кв-ли за 2022 без змін в подат. обліку.
Мені треба нарах. аморт. з 2023.
Що треба зробити щоб нараховувалась аморт а под. обліку?

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Покажите документ закрытие месяца. Там есть колонка НУ? В ней проставлены галочки в строках начисления амортизации?

Скопируйте Справка - О программе. Какая версия конфигурации?

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”