Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Женя23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 червня 2023, 17:51
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Женя23 »

One писав:
17 березня 2024, 17:38
Судя по всем у Вас Corp.

В CORP не так.

Документ "Отпуск" создавали? Галочку "Компенсация отпуска" в нём ставили?
BAS Бухгалтерія ПРОФ у нас зараз
Ми перейшли з 1с Бухгалтерія 8 для України

Документа Отпуск в нас взагалі немає.

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 158
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Пришлите скрин окна "О программе"

Зображення

Женя23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 червня 2023, 17:51
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Женя23 »

One писав:
17 березня 2024, 18:14
Пришлите скрин окна "О программе"

Зображення
Платформа: 1С:Підприємство 8.3 (8.3.13.1513)
Конфігурація: Business automation software for accounting, edition 2.1 (2.1.24.3) (https://www.bas-soft.eu/soft/bas-mass/bas-accounting/)
Copyright © NetHelp JAROCKI PIOTR, 2018-2023. All rights reserved
Режим: Файловий (без ущільнення)
Прикладна програма: Тонкий клієнт
Локалізація: Інформаційна база: українська (Україна), Сеанс: українська (Україна)
Варіант інтерфейсу: Таксі

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 158
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Да, действительно. В отчёте отображается категория.

Зображення

Зображення

Категория - перечисление, пользователю добавить элемент нельзя.

Нужно дорабатывать сам отчет.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Женя23 писав:
18 березня 2024, 15:11
Добрий день. Підкажіть будь ласка, перший раз стикнувся з компенсацією відпустки при звільненні, в якій колонці в відомості нарахування заробітної плати (розрахункова відомість) вона має бути відображена? Я думаю що це інші нарахування, в мене програма відносе до відпускних, але це ж неправильно. Завчасно дуже дякую за допомогу.
Ви дублюєте питання :(
Вам вже відповідали (
В мене наприклад УТП - відкриваю журнал доків "нарахування відпустки працівникам..." - перед розрахунком вибираю - "нарахування компенсації"... У розрахункову відомість виводиться все гарно... :)

Вам відповіли - що так і виводиться як відпускних - відредагуйте в екзель, да і всього ... Ну або попросіть свого 1-С ника підправити, якщо критично.

Женя23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 червня 2023, 17:51
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Женя23 »

Tasa писав:
18 березня 2024, 15:23
Женя23 писав:
18 березня 2024, 15:11
Добрий день. Підкажіть будь ласка, перший раз стикнувся з компенсацією відпустки при звільненні, в якій колонці в відомості нарахування заробітної плати (розрахункова відомість) вона має бути відображена? Я думаю що це інші нарахування, в мене програма відносе до відпускних, але це ж неправильно. Завчасно дуже дякую за допомогу.
Ви дублюєте питання :(
Вам вже відповідали (
В мене наприклад УТП - відкриваю журнал доків "нарахування відпустки працівникам..." - перед розрахунком вибираю - "нарахування компенсації"... У розрахункову відомість виводиться все гарно... :)

Вам відповіли - що так і виводиться як відпускних - відредагуйте в екзель, да і всього ... Ну або попросіть свого 1-С ника підправити, якщо критично.
Вибачте за настирність. Але в нас на підприємстві бухгалтер сам собі програміст, сам фінансист, економіст, касир і секретар і прибиральниця напівставки. А в яку колонку відомості по правилам треба записати компенсацію? В яку у Вас розносе в програмі УТП. Я звичайно сам виправлю вручну.
Востаннє редагувалось 18 березня 2024, 21:25 користувачем Женя23, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Женя23 писав:
18 березня 2024, 16:45
Спойлер
Tasa писав:
18 березня 2024, 15:23
Женя23 писав:
18 березня 2024, 15:11
Добрий день. Підкажіть будь ласка, перший раз стикнувся з компенсацією відпустки при звільненні, в якій колонці в відомості нарахування заробітної плати (розрахункова відомість) вона має бути відображена? Я думаю що це інші нарахування, в мене програма відносе до відпускних, але це ж неправильно. Завчасно дуже дякую за допомогу.
Ви дублюєте питання :(
Вам вже відповідали (
В мене наприклад УТП - відкриваю журнал доків "нарахування відпустки працівникам..." - перед розрахунком вибираю - "нарахування компенсації"... У розрахункову відомість виводиться все гарно... :)

Вам відповіли - що так і виводиться як відпускних - відредагуйте в екзель, да і всього ... Ну або попросіть свого 1-С ника підправити, якщо критично.
Вибачте за настирність. Але в нас на підприємстві бухгалтер сам собі програміст, сам фінансист, економіст, касир і секретар і прибиральниця напівставки. А в яку колонку відомості по правилам треба записати компенсацію? В яку у Вас розносе в програмі УТП. Я звичайно сам виправлю вручну.
Це зовсім некритично вже :) Чи підправите назву колонки де відпускні (там де воно зараз у вас є ) , чи додасте нову колонку поряд - це вже як вам більщ подобається :D

баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Доброго дня.
Допоможіть з обліком заробітно платні- ОСВ 661 не відображається у розрізі працівників. Проводки також не формуються по працівникам.
Що я не так в настройках зробил?

Business automation software for enterprise resource planning, edition 2.5 (2.5.5.22
BAF (8.3.19.1529)

One
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 158
З нами з: 22 березня 2012, 09:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 51 раз

Повідомлення One »

Зайдите в функции для технического специалиста и пройдитесь по константам. Возможно есть константа отвечающая за ведение аналитики по ЗП в разрезе сотрудников.

Ольга5555
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 14 квітня 2024, 20:59

Повідомлення Ольга5555 »

Доброго вечора, можливо хтось підкаже, при нарахуванні зп 1с 8.3 в ОСВ 661 один і той співробітник двічі відображається, в відомості по нарахуванню один, а в ОСВ формує двічі. І сальдо в одній строчці як має бути, в другій мінусове.Як виправити?Чомусь по двох співробітниках так робить.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”