ремонт автомобиля в 1с

Продукти компанії 1С
Медвежонок
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 07 грудня 2011, 02:21
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Медвежонок »

Ремонт производит подрядчик дает акт выполненных работ с указанием запчасти и услугой по ремонту. Как правильно провести операцию ? Актом выполненных робот с проводкой Дт 84 кт 631 сразу списывая всю суму на расходы или через модернзацию НМА увеличивая суму автомобиля на суму запчасти???

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Медвежонок писав:Ремонт производит подрядчик дает акт выполненных работ с указанием запчасти и услугой по ремонту. Как правильно провести операцию ? Актом выполненных робот с проводкой Дт 84 кт 631 сразу списывая всю суму на расходы или через модернзацию НМА увеличивая суму автомобиля на суму запчасти???
Нужно разграничивать какой именно ремонт - текущий, капитальный ну и в том же духе. Отталкиваясь от этого принимать решение.

Медвежонок
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 07 грудня 2011, 02:21
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Медвежонок »

tacha писав:
Медвежонок писав:Ремонт производит подрядчик дает акт выполненных работ с указанием запчасти и услугой по ремонту. Как правильно провести операцию ? Актом выполненных робот с проводкой Дт 84 кт 631 сразу списывая всю суму на расходы или через модернзацию НМА увеличивая суму автомобиля на суму запчасти???
Нужно разграничивать какой именно ремонт - текущий, капитальный ну и в том же духе. Отталкиваясь от этого принимать решение.[/quo
Тоесть если текущий то можно просто актом сторонних организаций а если капитальный то через модернизацию я правильно поняла ??

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Медвежонок писав:Тоесть если текущий то можно просто актом сторонних организаций а если капитальный то через модернизацию я правильно поняла ??
Ну типа того. Ну и с расходами, проверьте лимит (хотя нач.года).

Медвежонок
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 07 грудня 2011, 02:21
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Медвежонок »

tacha писав:
Медвежонок писав:Тоесть если текущий то можно просто актом сторонних организаций а если капитальный то через модернизацию я правильно поняла ??
Ну типа того. Ну и с расходами, проверьте лимит (хотя нач.года).
Подскажи пож какой щас лимит или где прочитать правила я уже лет 8 с ремонтами не сталкивалась а тут фирма перепрофилировалась..#blush#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

був проведений ТО автомобіля. поряд з мийкою, діагностикою, скануванням, чищенням і тд і тп була проведена заміна повітряних фільтрів, натяжного ременя, шарнірів, втулок і шарової опори. Питання: чи увесь цей комплекс потрапляє в категорію ТО? чи потрібно оприходувати всі поміняні частини (хоча мабуть не логічно: вони були в авто, їх поміняли і вони далі з авто їздять)? Вартість ТО - на витрати?

buhgalter4p
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 06 жовтня 2011, 11:09
Дякував (ла): 256 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення buhgalter4p »

Заміна повітряного фільтра - ТО, а все інше - ремонт

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

чим керуватися при розподілі ремонт -ТО?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

ремонт поточний, я так розумію? отже - зразу на витрати?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Думаю доречно скористатись класифікацією передбаченою наказом МінТрансу від 30.03.1998 № 102 - в будь-якому разі податківці в своїх консультаціях посилаються саме на нього. Хоча де-факто в цілях бухгалтерського (податкового) навіть цей перелік не є вичерпним і в принципі Ви маєте право вибору як класифікувати витрати за власними переконаннями.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”