Переуступка стягнення з банку через суд

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Леся-
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 24 січня 2012, 07:27

Повідомлення Леся- »

Наше під-во судилися з банком за те що вони незаконно стягнули з нас штрафи та пені за несвоєчасну сплату відсотків по кредиту. Ми виграли суд, банк повернув кошти, а наша юридична фірма запропонувала відсудити у банка ще якісь затрати понесені під час судових тяжб. Ми відмовились, повернули свої кошти а зайві судові тяжби не хотілось розпочинати. Тоді юристи запропонували що якщо ми переуступимо їм всі права від нашого імені відсудити на свою користь кошти, то вони змогли розпочати новий суд. Наше керівництво погодилося, підписали договір про переуступку права вимоги відсудити кошти на їх користь. Все було нічого, суд вони виграли, а ось нарешті банк повернув кошти, на наш банківський рахунок.
Тепер суть питання може хтось мав такий досвід як тепер правильно зробити бухгалтерські проводки. Якщо ми при цьому ці кошти будемо повертати юридичній фірмі яка виграла цей суд, так як фактично ми відмовились від цих коштів.

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

я судилась за своего покупателя с банком "надра" за деньги которые они нам не перечислили но все издержки были у меня(поступали на счёт и платили мы) и возмещения тоже у меня - + мор ущерб тоже мне , если

Леся-
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 24 січня 2012, 07:27

Повідомлення Леся- »

Может я не правильно описала вопрос. Мы переуступили свои права на эти деньги, юр.фирме. Она от нашего имени судилась с банком. И выиграли суд. Но деньги поступили не им а нам на счет. Мы будем возвращать эти деньги юр. фирме. А какие проводки составить в этом случае я даже не могу составить. По этому прошу вашей помощи может ктото знает.

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Леся- писав:Может я не правильно описала вопрос. Мы переуступили свои права на эти деньги, юр.фирме. Она от нашего имени судилась с банком. И выиграли суд. Но деньги поступили не им а нам на счет. Мы будем возвращать эти деньги юр. фирме. А какие проводки составить в этом случае я даже не могу составить. По этому прошу вашей помощи может ктото знает.
да я поняла может просто сделать акт(протокол ) а на основании него например проводки эта сумма же ни на что не влияет - у вас ни дохода ни расхода
дт кт
6852 311 (по оплате)повесьте на этого контрагента просто сумму
311 6852 (когда вернёте ему деньги)

Леся-
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 24 січня 2012, 07:27

Повідомлення Леся- »

Спасибочки за участвие в моей проблеме.

Леся-
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 24 січня 2012, 07:27

Повідомлення Леся- »

А больше ни у кого нет ни каких предположений ?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”