Нужна срочно помощь по кассе. РРО или ПКО?

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
азазело
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 20 грудня 2011, 11:27
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення азазело »

Пожалуйста, подскажите у нас торговое предприятие есть РРО все расчеты за товар проводим через него, но наше предприятие еще оказывает консультационные услуги , услуги по сдаче в аренду и получает роялти( от передачи права пользования на авторские права) все это я просто принимаю через ПКО. Так можно?#help#

Kate
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 03 лютого 2012, 03:43
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Kate »

Исходя из ст.9 п. 1 Закона про РРО - "РРО та РК не застосовуються: 1) при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності..." - можно и не пробивать через РРО. Но у нас АЗС и автомойка, и я услуги автомойки пробиваю через РРО (мне так спокойнее...)

Viktoriia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 13 лютого 2012, 03:51
Дякував (ла): 243 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Viktoriia »

Доброго дня, дуже потрібна стаття з газети "Податки та бухгалтерський облік" від 03.12.2009 - "Яке підприємство вважається «підприємством торгівлі» у розумінні Закону про РРО?". Або може хто стикався з тлумаченням терміну "підприємство торгівлі"?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Viktoriia писав:Доброго дня, дуже потрібна стаття з газети "Податки та бухгалтерський облік" від 03.12.2009 - "Яке підприємство вважається «підприємством торгівлі» у розумінні Закону про РРО?". Або може хто стикався з тлумаченням терміну "підприємство торгівлі"?
Яким чином підприємство може вважатись підприємством торгівлі або громадського харчування в розумінні п. 1 ст. 9 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”?

Відповідно до ст. 62 Господарського кодексу України (далі – Кодекс) підприємство - це самостійний суб'єкт господарювання, створений компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, або іншими суб'єктами для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому цим Кодексом та іншими законами. Згідно із ст. 58 Кодексу установчими документами суб'єкта господарювання є рішення про його утворення або засновницький договір, а у випадках, передбачених законом, статут (положення) суб'єкта господарювання. В установчих документах повинні бути зазначені найменування суб'єкта господарювання, мета і предмет господарської діяльності, склад і компетенція його органів управління, порядок прийняття ними рішень, порядок формування майна, розподілу прибутків та збитків, умови його реорганізації та ліквідації, якщо інше не передбачено законом. Статут суб'єкта господарювання повинен містити відомості про його найменування, мету і предмет діяльності, розмір і порядок утворення статутного та інших фондів, порядок розподілу прибутків і збитків, про органи управління і контролю, їх компетенцію, про умови реорганізації та ліквідації суб'єкта господарювання, а також інші відомості, пов'язані з особливостями організаційної форми суб'єкта господарювання, передбачені законодавством. Статут може містити й інші відомості, що не суперечать законодавству. Статут (положення) затверджується власником майна (засновником) суб'єкта господарювання чи його представниками, органами або іншими суб'єктами відповідно до закону. Підприємство, якщо законом не встановлено інше, діє на основі статуту. При цьому, відповідно до форми № 6 „Реєстраційна картка про включення відомостей про юридичну особу”, затвердженої наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20.04.07 № 54, юридична особа зазначає назви видів економічної діяльності. Вид економічної діяльності, який записаний першим вважається основним. Враховуючи вищевикладене, якщо статутом підприємства визначено основним видом діяльності торгівля або громадське харчування та проведення діяльності відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833 „Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, то дане підприємство відноситься до підприємств торгівлі або громадського харчування.


http://pro-u4ot.info/index.php?section=browse&CatID=342

http://kchp.com.ua/novoe/rro-ot-a-do-ja-3.html

http://www.protorg.com/uk/node/1047

Viktoriia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 13 лютого 2012, 03:51
Дякував (ла): 243 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Viktoriia »

Альона, велике Вам спасибі, Ви мене просто врятували. Ура, буде чим відбиватись від перевірки з ДПІ!

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”