перевезення

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
missis.malenko
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 28 грудня 2012, 02:37

Повідомлення missis.malenko »

Добрий день. Дорогі бухгалтери, допоможіть вирішити питання: на р/р нашого підприємства директор вносить кошти від послуг перевезень пасажирів міським маршрутом, у мене питання: чи потрібно мені проводити ці кошти спочатку через касу а потім кидати їх на рахунок, чи можливо минати касу під-ва....
2-ге питання: після проведення коштів через банк у виписці банку вказується призначення платежу: виручка від перевезень через ПІБ (директора), як мені проводити виписку в 1с та чи потрібно виписувати ПН на ім`я директора...
Я розумію що дані питання для вас, бухгалтерів дуже смішні, але я нажаль не бухгалтер и хочу зрозуміти як зробити правильно....
Завчасно дякую ...

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

missis.malenko писав:Добрий день. Дорогі бухгалтери, допоможіть вирішити питання: на р/р нашого підприємства директор вносить кошти від послуг перевезень пасажирів міським маршрутом, у мене питання: чи потрібно мені проводити ці кошти спочатку через касу а потім кидати їх на рахунок, чи можливо минати касу під-ва....
2-ге питання: після проведення коштів через банк у виписці банку вказується призначення платежу: виручка від перевезень через ПІБ (директора), як мені проводити виписку в 1с та чи потрібно виписувати ПН на ім`я директора...
Я розумію що дані питання для вас, бухгалтерів дуже смішні, але я нажаль не бухгалтер и хочу зрозуміти як зробити правильно....
Завчасно дякую ...

Почнем з того на якій системі оподаткування ви??? Судячи по питанню №2 ви є платниками ПДВ, тому роблю висновок що ви 3 група Єдинщик, ну або загальна система, за єдинника не скажу нічого, а от якщо ви на загальній системі тоді ці кошти мали пройти через касу, а тоді здавати як виручку в банк. ПН формуєте на кінцевого споживача а не директора.

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

А бухгалтер на предприятии имеется? И если вы не бухгалтер- то кто?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”