Програмний РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
teta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 20 липня 2016, 13:20
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення teta »

Оля-ля777 писав:
23 лютого 2024, 10:48
teta писав:
23 лютого 2024, 00:29
Доброго вечора, підкажіть будь ласка, заплуталась. Пробиваємо чеки в ПРРО при відправці накладеним платежом в день відправки, відправляємо Новою Поштою, гроші отримуємо на р/р від Нова Пей. Наприкінці року є декілька відправлених та ще неоплачених замовлень (чеки проведені, гроші ще не отримані). Питання чи включаємо в суму доходу в декларації ці неоплачені замовлення?
Хто ви: ТОВ, ФОП? На якій системі оподаткування? Якщо на єдиному податку, то там дохід рахується за касовим методом.
ой, ФОП 2 група. Тобто я повинна проводити чек, коли гроші на рахунок отримую? а як же те, що чек повинен бути виданий не пізніше як клієнт отримає товар?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

teta писав:
23 лютого 2024, 13:07
Спойлер
Оля-ля777 писав:
23 лютого 2024, 10:48
teta писав:
23 лютого 2024, 00:29
Доброго вечора, підкажіть будь ласка, заплуталась. Пробиваємо чеки в ПРРО при відправці накладеним платежом в день відправки, відправляємо
Новою Поштою, гроші отримуємо на р/р від Нова Пей. Наприкінці року є декілька відправлених та ще неоплачених замовлень (чеки проведені, гроші ще не отримані). Питання чи включаємо в суму доходу в декларації ці неоплачені замовлення?
Спойлер
Хто ви: ТОВ, ФОП? На якій системі оподаткування? Якщо на єдиному податку, то там дохід рахується за касовим методом.
[/quote]
Спойлер
ой, ФОП 2 група. Тобто я повинна проводити чек, коли гроші на рахунок отримую? а як же те, що чек повинен бути виданий не пізніше як клієнт
Спойлер
отримає товар? [
/quote]
Це трохи різне :)
Саме через це дані декларації "рватимуть" з Z звітами. І це нормально, бо єдинник 2 гр дійсно показує доход по касовому методу.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3154
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2381 раз
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Доброго дня.
Операции на ПРРО могут осуществлять только те, на кого подали 5-ПРРО.
А если чеки пробивает сотрудник (без подачи 5ПРРО) под сертификатом ФОПа - как это наказуемо ?

"Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише ті особи, сертифікати електронних підписів та/або печаток яких внесені до Реєстру щодо такого ПРРО.
Дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються ПРРО, вносяться до Реєстру програмних РРО на підставі поданих суб’єктами господарювання в електронній формі повідомлень про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО."

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3154
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2381 раз
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Плиз. Может кто знает ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

FyDD писав:
29 травня 2024, 12:49
Плиз. Может кто знает ?
Довго минулого року шукала... Перелопатила купу всякого...
Про компроментацію ел ключа...і тд
Хоча знаю, що і так працюють, але треба дивитись по ситуації.
Якщо це інтернет-магазин - то одне...а якщо стаціонарна точка вибиття чеків - зовсім інше...

Я зробила окремо для всіх касирів, приватовські через іхній особистий інтернет-банкінг. Доволі все швидко і легко.
І точно дотримується норма закону :D

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3154
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2381 раз
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Tasa писав:
29 травня 2024, 13:00
FyDD писав:
29 травня 2024, 12:49
Плиз. Может кто знает ?
Довго минулого року шукала... Перелопатила купу всякого...
Про компроментацію ел ключа...і тд
Хоча знаю, що і так працюють, але треба дивитись по ситуації.
Якщо це інтернет-магазин - то одне...а якщо стаціонарна точка вибиття чеків - зовсім інше...

Я зробила окремо для всіх касирів, приватовські через іхній особистий інтернет-банкінг. Доволі все швидко і легко.
І точно дотримується норма закону :D
Я смутно помню /давно читал, не уверен/ вроде грозили чеки признать не действительными, которые пробил кассир без личного ключа.
Хотелось и как на практике узнать. Но наверно так мало кто делает. Или не попадается :work:

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13675
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27914 разів

Повідомлення Яков »

Tasa писав:
29 травня 2024, 13:00
Я зробила окремо для всіх касирів, приватовські через іхній особистий інтернет-банкінг. Доволі все швидко і легко.
І точно дотримується норма закону :D
Також робив у деякіх ФОПів. Але якщо один ПРРО та один касир (продавець) на зміні — то це "швидко і легко" при роботі; а якщо один ПРРО і 2 касира (продавця), просто сидять поруч і обслуговують клієнтів: один з них, наприклад, відкрив зміну, обслужив клієнта (продав товар), вийшов на перекур (пішов на обід), тим часом прийшов інший клієнт (покупець), якому потрібно пробити чек; другий касир повинен зайти до ПРРО зі своїм ключем, після цього повернувся з перекуру (обіду) перший касир, а другий пішов на півгодини до банку (або на обід) ... — з відкриттями-закриттями змін буде зовсім не "швидко і легко" при роботі... :)
Зображення

Valeraodessa
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 13 червня 2024, 12:34

Повідомлення Valeraodessa »

Здравствуйте. Фоп 2 группа. Есть оффлайн магазин где работает фоп без наёмных сотрудников. С терминалом на котором есть прро. Запускаем интернет магазин на котором хотим принимать онлайн оплату ликпей, на которую также надо выписывать чеки на наложеый платерж также. Так как нет наёмных сотрудников, как зарегистрировать второй прро? Или какие другие варианты?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”