= Разные вопросы по КАССЕ и кассовым операциям =

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

Marinka-H писав:И по поводу ЗП расходный и приходный ордера:

получаю из банка (по чековой) я - значит принято от - моя ФИО
выдает по ведомости ЗП директор, значит в расходной кассовом ордере выдано: ФИО директора?

Заранее спасибо!
Принято от - пишете свой расчетный счет, МФО и название банку
Основание - чек № .... зарплата за .. месяц, год .... сума

В расходном, там где Выдано, пишете, кому выдаете, а не кто выдает.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Marinka-H писав:И по поводу ЗП расходный и приходный ордера:

получаю из банка (по чековой) я - значит принято от - моя ФИО
выдает по ведомости ЗП директор, значит в расходной кассовом ордере выдано: ФИО директора?

Заранее спасибо!
А я б писала не так, деньги ж не вы дали в кассу, я б писала приняты с банка написала какой банк, а в расходной писала не кому просто по ведомости № и дату. У меня когда то была такая ситуация, и мне проверяющие сказали что не директор один получил денги или надо на каждого сотрудника писать отдельный РКО если мало сотрудников.

Marinka-H
Оракул
Оракул
Повідомлень: 204
З нами з: 20 травня 2014, 09:49
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Marinka-H »

Яна З писав:
Marinka-H писав:И по поводу ЗП расходный и приходный ордера:

получаю из банка (по чековой) я - значит принято от - моя ФИО
выдает по ведомости ЗП директор, значит в расходной кассовом ордере выдано: ФИО директора?

Заранее спасибо!
Принято от - пишете свой расчетный счет, МФО и название банку
Основание - чек № .... зарплата за .. месяц, год .... сума

В расходном, там где Выдано, пишете, кому выдаете, а не кто выдает.

ну правильно)) ЗП выплачивает директор, значит он и получает деньги из кассы.

писать банк, а в кассовой книге что писать в графе "От кого получено или кому выдано" - будет записан банк, р/с и МФО?

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Marinka-H писав:
Яна З писав:
Marinka-H писав:И по поводу ЗП расходный и приходный ордера:

получаю из банка (по чековой) я - значит принято от - моя ФИО
выдает по ведомости ЗП директор, значит в расходной кассовом ордере выдано: ФИО директора?

Заранее спасибо!
Принято от - пишете свой расчетный счет, МФО и название банку
Основание - чек № .... зарплата за .. месяц, год .... сума

В расходном, там где Выдано, пишете, кому выдаете, а не кто выдает.

ну правильно)) ЗП выплачивает директор, значит он и получает деньги из кассы.

писать банк, а в кассовой книге что писать в графе "От кого получено или кому выдано" - будет записан банк, р/с и МФО?
в кассовой книге да будет записан банк,насчет РКО надо выписывать на сотрудника не который выдает а который получает з/п

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

Marinka-H писав:
Яна З писав:
Marinka-H писав:И по поводу ЗП расходный и приходный ордера:

получаю из банка (по чековой) я - значит принято от - моя ФИО
выдает по ведомости ЗП директор, значит в расходной кассовом ордере выдано: ФИО директора?

Заранее спасибо!
Принято от - пишете свой расчетный счет, МФО и название банку
Основание - чек № .... зарплата за .. месяц, год .... сума

В расходном, там где Выдано, пишете, кому выдаете, а не кто выдает.

ну правильно)) ЗП выплачивает директор, значит он и получает деньги из кассы.

писать банк, а в кассовой книге что писать в графе "От кого получено или кому выдано" - будет записан банк, р/с и МФО?
зп выплачивает директор кому-то из сотрудников и в строке Выдано нужно писать кому выдает деньги, то есть ФИО сотрудника.

в касовой книге будет записано банк, р/с и МФО + номер чека + на что (зп, отпускные т.д.) и сколько (125,00грн.)

Marinka-H
Оракул
Оракул
Повідомлень: 204
З нами з: 20 травня 2014, 09:49
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Marinka-H »

Ан-ия писав:
Marinka-H писав:И по поводу ЗП расходный и приходный ордера:

получаю из банка (по чековой) я - значит принято от - моя ФИО
выдает по ведомости ЗП директор, значит в расходной кассовом ордере выдано: ФИО директора?

Заранее спасибо!
А я б писала не так, деньги ж не вы дали в кассу, я б писала приняты с банка написала какой банк, а в расходной писала не кому просто по ведомости № и дату. У меня когда то была такая ситуация, и мне проверяющие сказали что не директор один получил денги или надо на каждого сотрудника писать отдельный РКО если мало сотрудников.
Я размышляла так: если я пошла в банк и принесла деньги, то значит и я вношу в кассу. В банке есть доверенность на меня на получение денег, и чековая выписывалась на мое имя.

Капец... я расходный всегда делала на директора, он получает всю сумму на ЗП (работников действительно не много), а потом по ведомости на выплату ЗП выдавал каждому сотруднику деньги и там их подпись.


ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні
3.10. ....... У касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених підприємством касових операцій (видача готівки за видатковими відомостями, електронними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі тощо), реквізит "Одержав" або "Прийнято від" не заповнюється.

Marinka-H
Оракул
Оракул
Повідомлень: 204
З нами з: 20 травня 2014, 09:49
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Marinka-H »

ArinaArina писав:Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні
3.10. ....... У касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених підприємством касових операцій (видача готівки за видатковими відомостями, електронними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі тощо), реквізит "Одержав" або "Прийнято від" не заповнюється.

Извините, повторюсь.. А что в кассовой книге писать?

я в день могу снять деньги на ЗП и выплатить. И в кассовом отчете поле "Выдал или получил от" будет пусто? только номер п/п, корр.счета и суммы?

vikki001
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 05 серпня 2013, 14:45
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 45 разів

Повідомлення vikki001 »

1 Получено по чеку №......... з/п за июнь2014
2. Выдано по ведомости з/п за июнь 2014

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Marinka-H писав:
ArinaArina писав:Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні
3.10. ....... У касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених підприємством касових операцій (видача готівки за видатковими відомостями, електронними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі тощо), реквізит "Одержав" або "Прийнято від" не заповнюється.

Извините, повторюсь.. А что в кассовой книге писать?

я в день могу снять деньги на ЗП и выплатить. И в кассовом отчете поле "Выдал или получил от" будет пусто? только номер п/п, корр.счета и суммы?
Порядок об этом умалчивает. Не знаю, правильно-не правильно, я пишу в книге получено с р/с, выдано з/п.

по крайней мере, в ЕБНЗ есть такая конс.

Чи притягуються до адміністративної відповідальності посадові особи суб’єкта господарювання за порушення правил ведення касових документів (виправлення, помилкові записи, відсутність обов’язкових реквізитів)?

Коротка:
Кодексом України про адміністративні правопорушення не передбачено адміністративної відповідальності за порушення правил ведення касових документів.
Повна відповідь
Повна:
Відповідно до пп. 3.10 гл. 3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року №637, що зареєстрована в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за №40/10320 зі змінами та доповненнями прибуткові касові ордери і квитанції до них, а також видаткові касові ордери і видаткові відомості мають заповнюватися бухгалтером чорнилом темного кольору чорнильною або кульковою ручкою, за допомогою друкарських машинок, комп’ютерних засобів чи іншими способами, які забезпечили б належне збереження цих записів протягом установленого для зберігання документів терміну.
У касових ордерах зазначається підстава для їх складання і перелічуються додані до них документи. Видача касових ордерів і видаткових відомостей на руки особам, що вносять або одержують готівку, забороняється.
Приймання і видача готівки за касовими ордерами може проводитися тільки в день їх складання.
Виправлення в касових ордерах та видаткових відомостях забороняються.
Статтею 163 прим.15 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х із змінами та доповненнями (далі - КУпАП) визначено відповідальність за порушення порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), у тому числі перевищення граничних сум розрахунків готівкою, недотримання установлених законодавством вимог щодо забезпечення можливості розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів, яке тягне за собою накладення штрафу на фізичну особу - підприємця, посадових осіб юридичної особи від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дія, передбачена частиною першою цієї статті, вчинена особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке ж порушення, -
тягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Враховуючи викладене вище, КУпАП не передбачено адміністративної відповідальності за порушення правил ведення касових документів.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”