РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

недасттньо інформації: це розмінна монета чи вчорашній виторг?

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

оляля писав:недасттньо інформації: це розмінна монета чи вчорашній виторг?[/qu

Це розмінна монета,магазин лише вчора відкрився і уже таке......

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

думаю, це не страшно.
звідки беерться розмінна монета, з каси підприємства?

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

так з каси підприємства,видала РКО а вони не внесли в РРО, що робити???

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

мабуть переписати книжку, не робити РКО на суму розмінки, хай буде в касі. У вас ліміт який? більший ніж розмінка?

CCC
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 24 квітня 2012, 23:15
Подякували: 2 рази

Повідомлення CCC »

У вас разница в учете или не правильно закрыт Z-отчет Если первое : позавчера Вы закрыли кассовую выручку по зет отчету, а на следующий день продавец не внесла служебную выручку и у Вас разница в учете. На сумму служебной выручки выдайте в день, когда не внесли выдайте эту сумму под отчет, а на следующий день возврат и выровняйте кассу. Если второе - нет наказания

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

Відкрився новий магазин,вчора перший робочий день,з каси підприємства видала РКО дві суми по 303грн в дві каси(на магазині два РРО),на одній з них продавець не зробила Службове внесення, це я побачила сьогодні коли підклеювала Z-звіт,якщо штрафу нема ніякого за те що без внесення каса працювала, то чудово я РКО перероблю,якщо лише це треба виправити.Я правильно зрозуміла???????????????

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

про розмінну монету написано одне речення в положенні, не думаю, що це аж так страшно, що один день був без розмінної монети. і взагалі при перевірці у мене жодного разу не пперевіряли внесення розмінки: щоденний друк звіту, відповідність суми в касі і х-звіту. а перевірки були що три місяці

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

А якщо зроблено неправильне Службове внесення розмінної монети, то ми робимо потім Службову видачу на цю ж суму і знову Службове внесення на суму яка залишалася в сейфі на вчорашній вечір,це потім оформлюю Актом який підписує продавець що зробив помилку!

Це я правильно роблю????????

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

ландыш писав:А якщо зроблено неправильне Службове внесення розмінної монети, то ми робимо потім Службову видачу на цю ж суму і знову Службове внесення на суму яка залишалася в сейфі на вчорашній вечір,це потім оформлюю Актом який підписує продавець що зробив помилку!

Це я правильно роблю????????
Правильно. А если неправильное Службове внесення на сумму меньше фактической, можете просто сделать еще одно Службове внесення на разницу. Хотя в любом случае, акт об ошибке лучше сделать. Правда, по собственному опыту могу сказать, делали так ("довносили") и акты не оформляли и без проблем.

Закрито

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”