оприходование выручки по РРО в кассовую книгу,как правильно

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Басти
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1807
З нами з: 11 лютого 2012, 07:15
Дякував (ла): 737 разів
Подякували: 2025 разів

Повідомлення Басти »

оляля писав:#g_haha# я очевидно літом сиділа під іншою пальмою, тому і не бачила.#g_haha#
Бачила-бачила,щей відповіді разом шукали,коли я вже свідомість втрачала на перевірці))

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

#blush# #blush# #blush# значить кокосом мене тоді мабуть шандарахнуло, бо нічого не пам"ятаю........ сподіваюсь, хоч відповіді були адекватні.#blush#

Басти
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1807
З нами з: 11 лютого 2012, 07:15
Дякував (ла): 737 разів
Подякували: 2025 разів

Повідомлення Басти »

оляля писав:#blush# #blush# #blush# значить кокосом мене тоді мабуть шандарахнуло, бо нічого не пам"ятаю........ сподіваюсь, хоч відповіді були адекватні.#blush#
Все было активно и участливо))
Но штарф выписали))

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »


из п.4.3 пост.637 :

Підприємства, що мають відокремлені підрозділи, які проводять касові операції з відображенням їх в касовій книзі і режим роботи яких не збігається з розпорядком функціонування бухгалтерії підприємства - юридичної особи, внутрішнім документом визначають порядок взаємодії відокремлених підрозділів із бухгалтерією підприємства (юридичної особи) відповідно до вимог законодавства України, зокрема визначення часу робочих змін, забезпечення бухгалтерського обліку касових операцій тощо.


при этом :
відокремлені підрозділи - філії, представництва, відділення та інші структурні підрозділи, що наділяються частиною майна господарських організацій, здійснюючи щодо цього майна право оперативного використання чи інше речове право, передбачене законодавством України;

...можно, но нужно все правильно оформить чтоб магазин сдавал на след день в кассу юрлица а можно и сразу в банк на р/счет

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Басти писав:
оляля писав:#g_haha# я очевидно літом сиділа під іншою пальмою, тому і не бачила.#g_haha#
Бачила-бачила,щей відповіді разом шукали,коли я вже свідомість втрачала на перевірці))
--- девочки мы уж с НКУ 2-й год все "шандарахнутые" - не удивляйтесь...
тоже забываю уже иногда...

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Вика23 писав:
оляля писав:
Лилия-НИКА писав: --- рассматриваю вариант : правильно ли оставлять в кассе РРО и не делать вечером, а делать служб. вилуч. утром след.дня на сумму кот. передается в кассу предприятия...

у налоговиков много вариантов на этот счет... а хочется подкрепиться нормами закона...
як на мене - це було б найбільш правильним. А чому Ви вагаєтесь, що не можна залишати кошти в скриньці РРО?
Но ведь ВІ же в сосежней теме цитировали письмо. А Ві его читали?

Лист ДПС України від 5.5.2010 № 8795/7/23-7017/538
Роз’яснення з питань оприбуткування готівки

У разі якщо готівка проведена через РРО і у КОРО на підставі фіскальних звітних чеків, однак у день одержання готівкових коштів не проведена по касовій книзі, Національний банк України вважає, що така готівка оприбуткована в касі підприємства несвоєчасно
для Вика23
--- НБУ разьяснил иначе :
http://www.dtkt.com.ua/show/2cid18255.html

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Лилия-НИКА, а что от этого поменяется? Мой вариант красивше. Сегодняшние деньги я сегодня оприходовала в кассу, а не завтра. Служебную выдачу перед Z-отчетом Вы все равно должны делать. И деньги прятать в сейф. У нас вообще здорово: круглосуточная работа с утренним закрытием.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Вика23 писав:Лилия-НИКА, а что от этого поменяется? Мой вариант красивше. Сегодняшние деньги я сегодня оприходовала в кассу, а не завтра. Служебную выдачу перед Z-отчетом Вы все равно должны делать. И деньги прятать в сейф. У нас вообще здорово: круглосуточная работа с утренним закрытием.
--- вопрос не в том красивше или нет, вопрос в том что я сама должна знать правильно я делаю или нет...
так вот : правильно - это в нашем случае не оприходовать в кассу в 17,00 тех денег которых нет еще в кассе РРО...,- в РРО они появятся может только в 19,00...

- плюс я должна знать что если ко мне с фактической проверкой на момент открытия кассы юрлица приходит налоговая - то мне не прИпишут неоприходование вчерашней кассы РРО во вчерашнюю кассу юрлица...

( ВАРИАНТ "СТОРОНЫ ДОГОВОРИЛИСЬ" - не рассматриваю в данном примере...)

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Лилия-НИКА писав:
Вика23 писав:Лилия-НИКА, а что от этого поменяется? Мой вариант красивше. Сегодняшние деньги я сегодня оприходовала в кассу, а не завтра. Служебную выдачу перед Z-отчетом Вы все равно должны делать. И деньги прятать в сейф. У нас вообще здорово: круглосуточная работа с утренним закрытием.
--- вопрос не в том красивше или нет, вопрос в том что я сама должна знать правильно я делаю или нет...
так вот : правильно - это в нашем случае не оприходовать в кассу в 17,00 тех денег которых нет еще в кассе РРО...,- в РРО они появятся может только в 19,00...

- плюс я должна знать что если ко мне с фактической проверкой на момент открытия кассы юрлица приходит налоговая - то мне не прИпишут неоприходование вчерашней кассы РРО во вчерашнюю кассу юрлица...

( ВАРИАНТ "СТОРОНЫ ДОГОВОРИЛИСЬ" - не рассматриваю в данном примере...)
Я по-прежнему считаю, что мой вариант правильнее. По-поводу письма Нацбанка - это не Нацбанк, а преверять будет ГНИ. ЄЭто раз
И два - вот эта фраза:
в случаях, когда предприятие — юридическое лицо имеет обособленные структурные подразделения, которые применяют РРО и время работы которых не совпадает с временем работы предприятия — юридического лица, сдача наличной выручки в кассу предприятия на следующий день за днем ее поступления в кассу обособленного подразделения не является нарушением порядка оприходования.

А у нас нет обособленного подразделения. ГНИ, да и юристы считают, что обособленное подразделение - это юридически оформленная отделяная точка (филиал).

ninela
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 05 червня 2012, 02:39
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 60 разів

Повідомлення ninela »

helenevoit писав:как было ,1. по РРО утром внесли службове внесення ,остаток вчерашний по РРО( РРО-обнулили)----в кассовой книге бал остаток этих денег на начало дня....он не приходовался ни вчера ни утром ни выводился ????
2. с РРО сделали службову видачу для инкасації (в 12,00) ------в касову книгу єто не оприходовали
3. вечером РРО обнулили ---------- в касової книзі -ПКО на виручку
4, ---------------в касової книзі ВКО в банк и получается остаток денег , которій равен сумі у сейфі РРО и он же висит на остатке в касової книзі....вважаю це невірним...а як зробити правильно не доходить...розпишить , будь ласка, тількі ПКО всі и ВКО по черзі по касової книзі...
1/ Ваша торгова точка працює (допустимо) з 9.00 до 19.00-
2. інкасація в 12.00.- 2000,00 грн і працюєте" каса РРО" до 19.00.
3. 19.00 - обнулення РРО- Z-звіт. -5000,00 із яких (2000,00+3000,00) в касі ( В СКРИНЦІ) РРО залишаєте 3000,00 ( у тому числі розмін. монета)
Тепер каса підприємства: 1. в 12.00-ПКО -2000,00, і ВКО ( В БАНК) -2000,00
2. Наступного дня, перед початком роботи касир РРО робить служ. внесення на суму 3000,00( ут. ч. роз. мон.) і працює до 12.00 .В касі підприємства ці кошти не відображаються.
На кожну операцію "служ. вилучення " протягом роботи каси підприємства потрібно робити ПКО і якщо іх нащось витрачаєте, то звичайно ВКО.
А якщо у вас каса підприємства і каса РРО працюють однаково, то тоді кошти які ви вилучили в19.00 оприбутковуєте в касу підприємства.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”