Банковская выписка

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Здесь ключевые слова, что Ваш ФОП, как хозяйствующий объект, делает подарок или оказывает безвозвратную финансовую помощь. Должен был удержать НДФЛ.

Так что спасибо вам за вопрос. Таким образом и я узнала для себя что-то новенькое. Раньше как-то даже не задумывалась... Как знать, может тоже такое случиться. У меня тоже ФОПы.

olya_1808
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 27 травня 2011, 05:21
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення olya_1808 »

Карт-счет мог быть открыт дополнительно к р/сч предпринимателя, и фактически это получается доход. Я думаю, что чем-бы вы не аргументировали такую финансовую помощь, у налоговой один расчет "все что упало на счет флп является доходом".

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Операція була здійснена в 2009р. До чого тут ПКУ? Дохід отримала не фізособа , а ФОП. В 2009р єдиний податок платився у фіксованій сумі, не прив'язаній до обороту. Власне як і зараз для 1,2 групи. Я би висунула версію, що це фінансова допомога від одного ФОПа іншому на ведення бізнесу по тому виду діяльності, що вказаний в Свідоцтві. ФОп-отримувач не включив фіндопомогу в Довідку. Ну і що? Він перевищив поріг 500000,0? Якщо ні, то максимум адмінштраф, і то не факт.

Tala
Оракул
Оракул
Повідомлень: 281
З нами з: 08 квітня 2011, 04:28
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Tala »

В справку не включили финпомощь, но оборота в 500000,00 не достигли. Вот и думаю теперь, как мне выкрутиться... Один штраф мне уже светит - 510,00 за Книгу учета доходов и расходов

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

А яка сума фіндопомоги?

Tala
Оракул
Оракул
Повідомлень: 281
З нами з: 08 квітня 2011, 04:28
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Tala »

36500

Алуша
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 12 квітня 2011, 00:41
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Алуша »

А срок исковой давности 3 года на эту тему не распростронняется?

Tala
Оракул
Оракул
Повідомлень: 281
З нами з: 08 квітня 2011, 04:28
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Tala »

Думаю, что нет

Alla271
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 01 жовтня 2012, 23:23
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Alla271 »

Уніфікована відповідь з Єдиної бази податкових знань:




Згідно з ст. 42 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV (далі – ГКУ) підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Відповідно до ст. 44 ГКУ підприємництво здійснюється на основі вільного розпорядження прибутком, що залишається у підприємця після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом.

Враховуючи вищевикладене, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами для власних потреб з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення господарської діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством, від підприємницької діяльності.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Я мала на увазі не відправника коштів, а отримувача. Тобто проблема в тому, що отримав кошти ФОП і це є його дохід. Якби кошти були відправлені на картковий рахунок просто фізичної особи, то тоді нема жодних проблем. Напевно від адмінштрафу за неправильне ведення книги не відбитись.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”