= Разные вопросы по КАССЕ и кассовым операциям =

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Вена писав: • Если зарплату выплатили по ведомости на выплату денег (приложение 1 к Положению о кассовых операциях), а потом составили общий РКО, то в указанных строках записывают:

1) «Видати» — ставят прочерк;
2) «Підстава» — ведомость начисления заработной платы за соответствующий период;
3) «Додаток» — при отсутствии прочеркивают;
4) «Одержав» — ставят прочерк (п. 3.10 Положения о кассовых операциях);
5) «За» — ставят прочерк.
У меня второй вариант, общая ведомость в ней все работники расписались к нему рко а там где выдать прочерк
Там де "Видати" не ставлять прочерк.
Питання
Чи заповнюється реквізит «Видати» ВКО ф. №КО-2 на фактично видану суму заробітної плати за видатковою відомістю та якщо заповнюється, то прізвище, ім’я, по батькові якої особи вказується?
Відповідь
У разі якщо ВКО ф. №КО-2 оформляється на загальну суму коштів, що видаються, наприклад, по відомості на виплату грошей працівникам підприємства (Додаток 1 до Положення №637), то у вказаному реквізиті зазначається відповідний підрозділ підприємства, що отримує кошти.
У реквізиті «Підстава» видаткового касового ордера зазначається підстава для видачі коштів з каси підприємства, а саме наказ (розпорядження) керівника підприємства.
Реквізит видаткового касового ордера «Додаток» має містити посилання на документи, які пов’язані зі здійсненням відповідних виплат з каси підприємства, а саме: відомості на виплату грошей, заявки на видачу коштів, рахунки, довіреності тощо.
Це з індивідуальних консультацій НБУ
https://n-auditor.com.ua/ru/component/n ... w=material
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

А будет ли нарушением если в кассовой кнеге сразу отразить ведомость на выплату и не отражать РКО на общую сумму? Просто такое отражает 1С?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Denis@@@ писав:А будет ли нарушением если в кассовой кнеге сразу отразить ведомость на выплату и не отражать РКО на общую сумму? Просто такое отражает 1С?
У Вас 7.7?
У мене є 7.7.
Я роблю так. Відомість роблю непроведеною, виписую ВКО на загальну суму, формую касову книгу, друкую її, потім ставлю у ВКО галочку "Тільки зареєструвати і проводжу відомість.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Natalenna писав:
Denis@@@ писав:А будет ли нарушением если в кассовой кнеге сразу отразить ведомость на выплату и не отражать РКО на общую сумму? Просто такое отражает 1С?
У Вас 7.7?
У мене є 7.7.
Я роблю так. Відомість роблю непроведеною, виписую ВКО на загальну суму, формую касову книгу, друкую її, потім ставлю у ВКО галочку "Тільки зареєструвати і проводжу відомість.
Да у меня 1С 7.7. Вот была проверка недавно по кассе. Так за это ничего не сказали. Вот того и интересуюсь.

Интересен очень вопрос - как правильно вернуть деньги с кассы покупателю за товар при его возврате? У нас РРО который ведет переходящие остатки денег и когда делаем возврат то делает службове вилучення. Так я вот думаю - делать приход за день одним ПКО(за минусом сумы возврата) или делать приход на всю сумму и делать РКО конечному потребителю или человеку под роспись?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Denis@@@ писав:Интересен очень вопрос - как правильно вернуть деньги с кассы покупателю за товар при его возврате? У нас РРО который ведет переходящие остатки денег и когда делаем возврат то делает службове вилучення. Так я вот думаю - делать приход за день одним ПКО(за минусом сумы возврата) или делать приход на всю сумму и делать РКО конечному потребителю или человеку под роспись?
У мене нема РРО.
У цій статті пишуть що 1 ПКО на суму за мінусом (як зрозуміла я) https://online.dtkt.ua/Book/%C2%AB%D0%9 ... avPoint-11
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

Natalenna писав:
Вена писав: • Если зарплату выплатили по ведомости на выплату денег (приложение 1 к Положению о кассовых операциях), а потом составили общий РКО, то в указанных строках записывают:

1) «Видати» — ставят прочерк;
2) «Підстава» — ведомость начисления заработной платы за соответствующий период;
3) «Додаток» — при отсутствии прочеркивают;
4) «Одержав» — ставят прочерк (п. 3.10 Положения о кассовых операциях);
5) «За» — ставят прочерк.
У меня второй вариант, общая ведомость в ней все работники расписались к нему рко а там где выдать прочерк
Там де "Видати" не ставлять прочерк.
Питання
Чи заповнюється реквізит «Видати» ВКО ф. №КО-2 на фактично видану суму заробітної плати за видатковою відомістю та якщо заповнюється, то прізвище, ім’я, по батькові якої особи вказується?
Відповідь
У разі якщо ВКО ф. №КО-2 оформляється на загальну суму коштів, що видаються, наприклад, по відомості на виплату грошей працівникам підприємства (Додаток 1 до Положення №637), то у вказаному реквізиті зазначається відповідний підрозділ підприємства, що отримує кошти.
У реквізиті «Підстава» видаткового касового ордера зазначається підстава для видачі коштів з каси підприємства, а саме наказ (розпорядження) керівника підприємства.
Реквізит видаткового касового ордера «Додаток» має містити посилання на документи, які пов’язані зі здійсненням відповідних виплат з каси підприємства, а саме: відомості на виплату грошей, заявки на видачу коштів, рахунки, довіреності тощо.
Це з індивідуальних консультацій НБУ
https://n-auditor.com.ua/ru/component/n ... w=material
так что получается если общая ведомость по з/п то в РКО там, где выдати указать нужно працівникам підприємства?

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1853
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 905 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Слова с статьи

На думку автора, при передачі виручки від реалізації з ящика РРО в касу підприємства, прибутковий касовий ордер слід виписати на фактичну суму, отриману в касу.

Это в моем случает.

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

девочки а все-таки в РКО там где видати если общая ведомость на з/п, пишем працівникам підприємства или прочерк?, а то у нас спорт идет

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

иск писав:девочки а все-таки в РКО там где видати если общая ведомость на з/п, пишем працівникам підприємства или прочерк?, а то у нас спорт идет
В ПОЛОЖЕННІ про ведення касових операцій:
"3.4. Видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами (додаток 3) або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки мають підписувати керівник і головний бухгалтер або працівник підприємства, який на це уповноважений керівником."

"3.8. Виплати, пов'язані з оплатою праці, проводяться касиром підприємства або за видатковими касовими ордерами на кожного одержувача чи за видатковими відомостями."

Тобто Видаткова відомість є самодостатнім документом на видачу готівки, має всі дозвільні підписи.
Ніколи не друкую ВКО при наявності Відомості на зарплату. при перевірках зауважень ніколи не було.

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

Татьяна ТС писав:
иск писав:девочки а все-таки в РКО там где видати если общая ведомость на з/п, пишем працівникам підприємства или прочерк?, а то у нас спорт идет
В ПОЛОЖЕННІ про ведення касових операцій:
"3.4. Видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами (додаток 3) або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки мають підписувати керівник і головний бухгалтер або працівник підприємства, який на це уповноважений керівником."

"3.8. Виплати, пов'язані з оплатою праці, проводяться касиром підприємства або за видатковими касовими ордерами на кожного одержувача чи за видатковими відомостями."

Тобто Видаткова відомість є самодостатнім документом на видачу готівки, має всі дозвільні підписи.
Ніколи не друкую ВКО при наявності Відомості на зарплату. при перевірках зауважень ніколи не було.
можно эту графу "видати" не заполнять?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”