РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

ZET писав:Добрий день. Підскажіть, де можна почитати про порядок реєстрації РРО для надання виїзних послуг?
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1616-13

іншого порядку не існує...

ZET
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 04 червня 2013, 07:47
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 23 рази

Повідомлення ZET »

INSPECTOR GADGET писав:
ZET писав:Добрий день. Підскажіть, де можна почитати про порядок реєстрації РРО для надання виїзних послуг?
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1616-13

іншого порядку не існує...
Дякую. Але там нічого не написано внятно. Якщо у нас є агентський пункт чи можу я зареєструвати його як виїзні послуги за основною адресою реєстрації. Наприклад касир з апаратом виїхав(вийшов) з центрального офісу в агенський пункт ( де буде використовуватись РРО) ?

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

ZET писав:
INSPECTOR GADGET писав:
ZET писав:Добрий день. Підскажіть, де можна почитати про порядок реєстрації РРО для надання виїзних послуг?
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1616-13

іншого порядку не існує...
Дякую. Але там нічого не написано внятно. Якщо у нас є агентський пункт чи можу я зареєструвати його як виїзні послуги за основною адресою реєстрації. Наприклад касир з апаратом виїхав(вийшов) з центрального офісу в агенський пункт ( де буде використовуватись РРО) ?
3. РРО може застосовуватись тільки в тій господарській одиниці, яка зазначена в реєстраційному посвідченні, відповідно до сфери застосування, установленої Державним реєстром РРО, та за наявності договору про технічне обслуговування та ремонт РРО.
Це цитата з Порядку застосування РРО.

Отже, якщо РРО буде зареєстровано на агентський пункт, то, на мій погляд не варто оформляти якість там виїзні послуги. Мініатюрізація РРО досягла такого рівня, що його можна транспортувати без проблем хоть щодня - с центрального офісу до пункту, якщо існує проблема із зберіганням РРО беспосередньо в агентському пункті.

пушка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 21 липня 2011, 01:44
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення пушка »

Подскажите пожалуйста по распечатыванию зет-отчета...надо ли его печатать каждый день? я имею ввиду те дни,когда не было никаких продаж....никак не решим что делать с рро по турагенству...
Туристы бывают не каждый день(и заранее известно будет кто-то или нет,так как в основном все идут "по звонку" что называется)...поэтому и возникает вопрос:если сегодня мы знаем,что туристов не будет сегодня,то и рро можно "не трогать",а значит и не печатать зетку...так ли это? читаю в инете и нет единого мнения по этому поводу.Спасибо.

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 743
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 369 разів

Повідомлення Vladvik »

пушка писав:Подскажите пожалуйста по распечатыванию зет-отчета...надо ли его печатать каждый день? я имею ввиду те дни,когда не было никаких продаж....никак не решим что делать с рро по турагенству...
Туристы бывают не каждый день(и заранее известно будет кто-то или нет,так как в основном все идут "по звонку" что называется)...поэтому и возникает вопрос:если сегодня мы знаем,что туристов не будет сегодня,то и рро можно "не трогать",а значит и не печатать зетку...так ли это? читаю в инете и нет единого мнения по этому поводу.Спасибо.

Читайте не мнения, а Законы:

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80
9) щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій
(за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні
звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій і
забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових
операцій;

juve2006
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 06 лютого 2012, 03:25
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення juve2006 »

Добрый день! ФОП 3 группа, экспедиторские услуги, кладем гривню на свой счет в банке и расчитываемся с перевозчиками по безналу, нужен ли кассовый и как обойти если нужно? Заказчик дает валюту налом

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

juve2006 писав:Добрый день! ФОП 3 группа, экспедиторские услуги, кладем гривню на свой счет в банке и расчитываемся с перевозчиками по безналу, нужен ли кассовый и как обойти если нужно? Заказчик дает валюту налом
найн, в смысле - нет.

http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=178122

впрочем, он и так вам был не нужон.


nata19121982
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 94
З нами з: 19 січня 2014, 14:55
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nata19121982 »

Девочки подскажите как исправить ситуацию!нам клиент положил на р/с деньги как торговую выручку,но от себя(потому что комиссия меньше)мы 3группа на едином налоге с 1.07 есть РРО,эту сумму увидела спустя день когда положили,естественно по РРО сумма не прошла,что теперь делать не знаю,написать объяснительную,но какую?подскажите как быть

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18785
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10339 разів

Повідомлення Popen »

nata19121982 писав:Девочки подскажите как исправить ситуацию!нам клиент положил на р/с деньги как торговую выручку,но от себя(потому что комиссия меньше)мы 3группа на едином налоге с 1.07 есть РРО,эту сумму увидела спустя день когда положили,естественно по РРО сумма не прошла,что теперь делать не знаю,написать объяснительную,но какую?подскажите как быть
Обычный безнал...

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Popen, а как Вы его определили? безнал

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”