РРО и не сделанный утренний взнос! !!!СРОЧНО!!!

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

у меня: инкасация= службове вилучення. Я к чему: да, Вы можете вилучать в течении дня частями выручку. НО, на момент проведения Z-отчета у ВАС не должна оставаться выручка в РРО. Все должно быть вилучено. Тем более, что РРО полностью обнуляется.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

оляля писав:просто поясніть мені чим регламентовано ось це: а чего это инкассация 31 тыс, если должна быть на всю сумму выторга??? дійсно не знаю, може щось прогавила.
ну Вы же сами письмо прицитировали
Лист ДПС України від 5.5.2010 № 8795/7/23-7017/538

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

У разі якщо готівка проведена через РРО і у КОРО на підставі фіскальних звітних чеків, однак у день одержання готівкових коштів не проведена по касовій книзі, Національний банк України вважає, що така готівка оприбуткована в касі підприємства несвоєчасно. Ви це маєте на увазі, так? я з цим не сперечаюся.але я розумію інкасацію як передачу коштів в банк і воно може бути не в повному обсязі, напр. щось залишили на госп. потреби
давайте домовимось, що тоді таке інкасація: якщо це вилучення коштів з рро ось тих 31 000 і ця сума оприходується в касу - це однрзначно помилка,, якщо оприходувано в касу з РРО 32000 грн і здано в банк 31000 то помилки немає.
Я думаю, нам потрібно дочекатися автора, щоб вона описала, що саме оприходувалось в касу

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

оляля писав:У разі якщо готівка проведена через РРО і у КОРО на підставі фіскальних звітних чеків, однак у день одержання готівкових коштів не проведена по касовій книзі, Національний банк України вважає, що така готівка оприбуткована в касі підприємства несвоєчасно. Ви це маєте на увазі, так? я з цим не сперечаюся.але я розумію інкасацію як передачу коштів в банк і воно може бути не в повному обсязі, напр. щось залишили на госп. потреби
давайте домовимось, що тоді таке інкасація: якщо це вилучення коштів з рро ось тих 31 000 і ця сума оприходується в касу - це однрзначно помилка,, якщо оприходувано в касу з РРО 32000 грн і здано в банк 31000 то помилки немає.
Я думаю, нам потрібно дочекатися автора, щоб вона описала, що саме оприходувалось в касу
Так, я це маю на увазі. Про інкасацію написала вище.
Возможно, я неправа , что названия у меня не такие, как требуется. Но суть не поменялась.
Вероятно, что у автора таки службове вилучення 31000.

yantarik2005
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 26 листопада 2012, 03:00
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення yantarik2005 »

Вика23 писав: оляля, "чим регламентовано всю інкасацію?" Вы спрашиваете о разменной монете? Если РРО обнуляется, то это рационально: инкассировать разменную монету, а сл. день внести опять. Но, не настаиваю. У меня РРО не обнуляется, разменную монету оставляю в РРО.

Я к чему. ВОТ, antarik2005 пишет:
22.11- розменка на начало дня 1232, выторг 32 тис., инкассация 31 тис.,розменка 2232

Вопрос: а чего это инкассация 31 тыс, если должна быть на всю сумму выторга??? И КТО устанавливает сумму разм. монеты на сл. день? И чего это она разная? У меня отдельный приказ на график работы и движение разменной монеты в РРО.
А почему инкассация должна быть на всю сумму?Где такое написано? Мы имеем право оставить в кассе ту сумму,что не превышает лимита. А лимит 2500 у нас.

yantarik2005
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 26 листопада 2012, 03:00
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення yantarik2005 »

оляля писав:я питала що таке інкасація.
відповідно до Інструкції з організації інкасації коштів та
перевезення валютних цінностей у банківських
установах в Україні
інкасація коштів - збирання та доставка інкасаторами згідно з
укладеними з клієнтами договорами валютних цінностей клієнтів до
каси банківської установи та у зворотному напрямку;
тому думаю у нас є якісь непорозуміння щодо термінів.
Я вважаю, якщо наприклад наторгували 1000 грн, це відображено в зет звіті і відповідно у графі 6 - то виручка оприбуткована повністю.
службове вилучення можна проводити декілька разів на день, це не змінить суму розрахунків, які відображаються у графі 6.
Ви написали, внесли внесок 1500, выручка 3000. Синкасировали 2500, ну чтобы на следующий день внесок оставить 2000. Так вот 500 грн - это неоприходованная выручка. як на мене виторг тут - 3000 тут і до гадалки не ходити. А що значить у них зінкасували. Хіба дочекаємося автора теми, хай пояснить що мав на увазі. І це ще раз приклад того, що питання потрібно задавити чітко, щоб не виникало ось таких різнотлумачень і користуватися загальноприйнятими термінами. Мені видається, автор мав на увазі службове вилучення для подальшої здачі в банк. Але повторюся, виторг від того не зміниться.
Службове вилучення у нас для інкасації використовується.

yantarik2005
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 26 листопада 2012, 03:00
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення yantarik2005 »

оляля писав:У разі якщо готівка проведена через РРО і у КОРО на підставі фіскальних звітних чеків, однак у день одержання готівкових коштів не проведена по касовій книзі, Національний банк України вважає, що така готівка оприбуткована в касі підприємства несвоєчасно. Ви це маєте на увазі, так? я з цим не сперечаюся.але я розумію інкасацію як передачу коштів в банк і воно може бути не в повному обсязі, напр. щось залишили на госп. потреби
давайте домовимось, що тоді таке інкасація: якщо це вилучення коштів з рро ось тих 31 000 і ця сума оприходується в касу - це однрзначно помилка,, якщо оприходувано в касу з РРО 32000 грн і здано в банк 31000 то помилки немає.
Я думаю, нам потрібно дочекатися автора, щоб вона описала, що саме оприходувалось в касу
Продажа за день 32 тис,а инкассация (службова видача) 31 тис, а все,что осталось сохраняется в рро и утром вносится,как "служебне внесення готівки".Лимит в кассе 2500.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

що таке інкасація? здача в банк?
тобто у Вас у доході в стовпчику 69 - 32000,00 так?
Якщо так, то виручка оприходувана.
Кошти, які не внесли як розмінку - видайте під звіт. Ви ж її вечером витягли, видали під звіт, на другий день отримали і внесли я крозмінку

yantarik2005
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 26 листопада 2012, 03:00
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення yantarik2005 »

оляля писав:що таке інкасація? здача в банк?
да

yantarik2005
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 26 листопада 2012, 03:00
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення yantarik2005 »

оляля писав:що таке інкасація? здача в банк?
тобто у Вас у доході в стовпчику 69 - 32000,00 так?
Якщо так, то виручка оприходувана.
Кошти, які не внесли як розмінку - видайте під звіт. Ви ж її вечером витягли, видали під звіт, на другий день отримали і внесли я крозмінку
Гроші,що видаються під звіт у нас проходять через РРО (службова видача)
Да,доход 32000. Оприходовано

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”