= Разные вопросы по КАССЕ и кассовым операциям =

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 904
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Доброго всім дня!!! Підкажіть будь ласка що потрібно вписати в ПКО в "основание" якщо знімалася готівка не по чековій книжці а з карточки??? При відкритті рахунку приватбанк замість чекових книжок видав нам карточку і сказали це одне і те ж, но коли прийшов час зняти готівку у них не працювала програма і керуючий сказав знімати в банкоматі, сума велика в нас і ми знімали декількома операціями але квитанції не брали, що ж вписувати в ПКО? І як же бути з цільовим використанням коштів якщо ніде не пише для чого ми їх зняли? #g_cray# #g_cray# #g_cray#

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

NATA888 писав:Доброго всім дня!!! Підкажіть будь ласка що потрібно вписати в ПКО в "основание" якщо знімалася готівка не по чековій книжці а з карточки??? При відкритті рахунку приватбанк замість чекових книжок видав нам карточку і сказали це одне і те ж, но коли прийшов час зняти готівку у них не працювала програма і керуючий сказав знімати в банкоматі, сума велика в нас і ми знімали декількома операціями але квитанції не брали, що ж вписувати в ПКО? І як же бути з цільовим використанням коштів якщо ніде не пише для чого ми їх зняли? #g_cray# #g_cray# #g_cray#
За не цільове використання штрафу не має, а квитанції потрібні, я їх прикріплюю до авансового звіту

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 904
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

LyudMila76 писав:
NATA888 писав:Доброго всім дня!!! Підкажіть будь ласка що потрібно вписати в ПКО в "основание" якщо знімалася готівка не по чековій книжці а з карточки??? При відкритті рахунку приватбанк замість чекових книжок видав нам карточку і сказали це одне і те ж, но коли прийшов час зняти готівку у них не працювала програма і керуючий сказав знімати в банкоматі, сума велика в нас і ми знімали декількома операціями але квитанції не брали, що ж вписувати в ПКО? І як же бути з цільовим використанням коштів якщо ніде не пише для чого ми їх зняли? #g_cray# #g_cray# #g_cray#
За не цільове використання штрафу не має, а квитанції потрібні, я їх прикріплюю до авансового звіту
а для чого авансовий??? ми зняли кошти для повернення фінансової допомоги...

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

NATA888 писав: а для чого авансовий??? ми зняли кошти для повернення фінансової допомоги...
Так а де первинний документ, що Ви дійсно зняли певну суму.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 904
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

LyudMila76 писав:
NATA888 писав: а для чого авансовий??? ми зняли кошти для повернення фінансової допомоги...
Так а де первинний документ, що Ви дійсно зняли певну суму.
а який первинний документ потрібен квитанція банкомата???

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

NATA888 писав:
LyudMila76 писав:
NATA888 писав: а для чого авансовий??? ми зняли кошти для повернення фінансової допомоги...
Так а де первинний документ, що Ви дійсно зняли певну суму.
а який первинний документ потрібен квитанція банкомата???
Так

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 904
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

LyudMila76 писав:
NATA888 писав:
LyudMila76 писав: Так а де первинний документ, що Ви дійсно зняли певну суму.
а який первинний документ потрібен квитанція банкомата???
Так
і в цю квитанцію вписувати в ПКО???

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

NATA888 писав: і в цю квитанцію вписувати в ПКО???
Я роблю так, але я потім видаю їх під звіт, от у мене у мене і виходить 2 ав.звіти.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 904
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

LyudMila76 писав:
NATA888 писав: і в цю квитанцію вписувати в ПКО???
Я роблю так, але я потім видаю їх під звіт, от у мене у мене і виходить 2 ав.звіти.
Якщо це покупка товару і розразунок карточкою то я ятакож до авансового його прикріпляю, а мене більше цікавить зняття готівки, впринципі логічно що квитанція банкомата і є основою ПКО, але вирішила переконатися бо шось загризли сумніви чи квитанція є основою чи вписувати номер карточки #wall#

Ленчик***
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 03 січня 2013, 12:29

Повідомлення Ленчик*** »

Помогите советом,вот даже не знаю в какой теме писать,решила здесь.Работала раньше кассиром,но меня сократили.Вот нашла рядом с домом работу-в сигаретнно-пивной ларек требовался бухгалтер.Решила попробовать.Суть заключается в том,что я должна каждый день брать в ларьке накладные и заносить в определенную форму в экселе(где считается прибыль и видно все доходы от продаж),Также сдавать отчеты в налоговую,платить взносы и т.д.Но самое интересное,что в мою обязанность входит утром включение кассового аппарата,пробивание некоторой суммы (а сумму я должна с потолка брать,т.к.хозяйка сказала -ты бухгалтер и должна знать сколько в день пробивать,чтоб не превысить 300 тыс.,она на общей системе на патенте)утром,в обед и вечером и снятие Z-отчета.Вот тут-то и вопрос ,почему бухгалтер,т.е. я должна пробивать сигареты по кассе,когда это должны делать продавцы?Что вы думаете об этом?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”